wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
gdzie znajde tego dziada co mu córka umarła bo nie umie pływać, do roboty się nie garnął, bo musi odpocząć ezekiel chyba, do roboty poogarniałem chyba łącznie 5 osób, na pewno babka co sie nią gapił koleś w barze, na pewno, ten co chciał steka z baraniny, ten koleś co poszliśmy do jaskini zrobić jak się okazało 2 pogrzeby, no i mój brat, ezekiel nie chciał mi iść do pracy bo pogrzeb
@nightrain: powinien siedzieć w fotelu tym najdalej od schodów na piętrze karczmy
- 0
@KristofferGregorsson: ok poszukam, ale dzisiaj już mi się nie chce, ale dobrze wiedzieć że w tej karczmie, bo przeszedłem się nawet na tą plażę gdzie zaczynaliśmy wjazd na Archolos ( ͡º ͜ʖ͡º) i gościa ani widu ani słuchu, a tu proste rozwiązania są najprostsze, byłem na chwile na górze w karczmie, typ co zlecił mi odzyskanie glejtu jarał bongo, ale dziadka nie widziałem
@Wormditt: gdzie można się nauczyć kowalstwa na mistrzostwo?
- 0
@Bolostolo: musisz dojść do czwartego rozdziału, rób przy okazji bronie kowalowi. Po jakimś czasie zaproponuje ci 3 poziom umiejętności kowalstwa. Jak już nauczysz się, wróć do niego za jakiś czas a wręczy ci dokument mistrzostwa i będziesz mógł zacząć druga pracę
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@robs: Załatwić pancerz, podelevelować i bulić na Innosa
- 0
@robs: get good. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wilka da sie laga pokonac. jak atakuje to go walisz co przerywa mu atak alternatywnie odskok do tylu albo unik krokiem w bok ale to trzeba wszystko dobrze zgrac w czasie. 2h daje ci te przewage, ze nawet jakis podstawowy badyl jest dosc dlugi wiec mozesz zachowac wiekszy dystans i masz wiecej czasu na reakcje albo wersja dla cieniasow
Dołączyłem do araxos i pewnego razu jak poszedłem do Lorenzo odpalił mi się jakiś dialog o jakimś piśmie z moim podpisem i dostałem o------l, o co chodziło bo nie zrozumiałem z czym to było związane #gothic #kronikimyrtany
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9
@ziel0ny: @Grash-Varrag-Arushat: Zrobiliście questa na znalezienie pijanego przewodnika po mieście. Kupiec dostał za niego odszkodowanie = Gildia straciła.
- 0
Gdzie mogę znaleźć jakieś przepisy na potrawy/mikstury do zwiększania stale statystyk?
Szczególnie zręczność i życie.
#gothic
Szczególnie zręczność i życie.
#gothic
@kanQQ: U alchemika za sklepem Fridy nie oamietam jego imienia, ale ma przepisy na potki na stałe zwiekszanie statystyk
Można gdzieś zdobyć/kupić zbroje Wilczego Leża?
#gothic
#gothic
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 0
Wielokrotnie czytałem jaka to kusza jest słaba w G2 porównując do łuków. Nigdy mnie nie interesowało granie łucznikami/kusznikami w grach, zawsze mag lub wojownik. Myślałem by zacząć grać w G2 ale jako kusznik. Podobno łuk najłatwiejszy bo idzie się w zręczność i łuki, a z kuszą zręczność, kusze + siła by je unieść. Ktoś robił sobie wyzwanie z kuszą tak typowo, i czy jest bardzo ciężko?
#gothic
#gothic
@anotmajarny: Borr(coś w tym stylu) uczy 2 i 3 poziomu w slumsach. Zawsze z kilkoma osobami więc łatwo go wypatrzyć
w misji od wysłannika krolewskiego mialem sprowokować unicornów do obrazy króla. Zebralem juz wszystkie przebrania dla nich i w quest logu mam napisane, zeby pogadac z Euriciem, jednym z gwardzistów, którego nigdzie nie moge znaleźć
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Vunshi: Starszy Kusznik here
- 0
Gdzie w zapisy Kronik w wersji Steam? I gdzie ta gra jest w ogóle zainstalowana (zainstalowałem domyślnie na dysku C).
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Bellissimo: Jeśli zgodziłes się na wynajem, a nie wykup, to masz mu załatwić miejsce w gospodzie Helgi
- 0
@aloucie: dzięki, doczytałem, faktycznie
- 0
Straż Miejska czy Gildia Araxos? Bo mam dylemat i nie wiem czy będzie mi się chciało przechodzić grę drugi raz.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #kronikimyrtany
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #kronikimyrtany
Która gildia?
- Straż 32.3% (21)
- Araxos 67.7% (44)
- 0
@saggitarius_a: a komu to potrzebne
- 0
- 0
https://www.moddb.com/groups/2021-mod-of-the-year-awards/top100
Głosować, 30 godzin left
#gothic
#kronikimyrtany
Głosować, 30 godzin left
#gothic
#kronikimyrtany
#gothic wie ktoś może jaka muzyka leci s winnicy valerio ?
Dobrze kojarze ze sa walki w porcie za hajs? I jeszcze jak tak to gdzie dokladnie
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
@Najpiekniejszy_Faraon: w centrum slumsów taki magazyn na środku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szczuro187: z miesa chybs najlepszs kasa
- 1
@szczuro187: no to na pewno warto, ja uzywam magii wiec nie chcialo mi sie bawic w kowalstwo czy lucznictwo dla samego hajsu i jest ok, ale nie wiem czy ktos nie przyjdzie 10s pozniej i nie bedzie na mnie krzyczal ze
"kurłwa poszedl by w kowala i mial by w 16 rozdziale 5 sztuk zlota wincyj wystarczylo nauczycie sie kowalstwa, craftingu, szukac przepisow i robic miecze!!!!!! z------s mu gre, teraz
"kurłwa poszedl by w kowala i mial by w 16 rozdziale 5 sztuk zlota wincyj wystarczylo nauczycie sie kowalstwa, craftingu, szukac przepisow i robic miecze!!!!!! z------s mu gre, teraz





























#kronikimyrtany #gothic
@Najpiekniejszy_Faraon: musisz znalesc rune teleportacyjna ktora przenosi do miasta
a masz tylko do silbah, mozesz jej uzyc w dowolnym pentagramie magicznym ale nie zmieni to faktu ze przeniesie cie do silbah. W kronikach one wszystkie sie wpisuja do dziennika a dla prostoty w ekwipunku masz 1 rune do wszystkiego
w miescie sa 2 kregi