Dlaczego jak teleportuje sie z miasta do silvach to nie mam mozliwosci powrotu teleportem do miasta?


@Najpiekniejszy_Faraon: musisz znalesc rune teleportacyjna ktora przenosi do miasta
a masz tylko do silbah, mozesz jej uzyc w dowolnym pentagramie magicznym ale nie zmieni to faktu ze przeniesie cie do silbah. W kronikach one wszystkie sie wpisuja do dziennika a dla prostoty w ekwipunku masz 1 rune do wszystkiego

w miescie sa 2 kregi
  • Odpowiedz
gdzie znajde tego dziada co mu córka umarła bo nie umie pływać, do roboty się nie garnął, bo musi odpocząć ezekiel chyba, do roboty poogarniałem chyba łącznie 5 osób, na pewno babka co sie nią gapił koleś w barze, na pewno, ten co chciał steka z baraniny, ten koleś co poszliśmy do jaskini zrobić jak się okazało 2 pogrzeby, no i mój brat, ezekiel nie chciał mi iść do pracy bo pogrzeb
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KristofferGregorsson: ok poszukam, ale dzisiaj już mi się nie chce, ale dobrze wiedzieć że w tej karczmie, bo przeszedłem się nawet na tą plażę gdzie zaczynaliśmy wjazd na Archolos ( ͡º ͜ʖ͡º) i gościa ani widu ani słuchu, a tu proste rozwiązania są najprostsze, byłem na chwile na górze w karczmie, typ co zlecił mi odzyskanie glejtu jarał bongo, ale dziadka nie widziałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bolostolo: musisz dojść do czwartego rozdziału, rób przy okazji bronie kowalowi. Po jakimś czasie zaproponuje ci 3 poziom umiejętności kowalstwa. Jak już nauczysz się, wróć do niego za jakiś czas a wręczy ci dokument mistrzostwa i będziesz mógł zacząć druga pracę
  • Odpowiedz
@robs: get good. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wilka da sie laga pokonac. jak atakuje to go walisz co przerywa mu atak alternatywnie odskok do tylu albo unik krokiem w bok ale to trzeba wszystko dobrze zgrac w czasie. 2h daje ci te przewage, ze nawet jakis podstawowy badyl jest dosc dlugi wiec mozesz zachowac wiekszy dystans i masz wiecej czasu na reakcje albo wersja dla cieniasow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dołączyłem do araxos i pewnego razu jak poszedłem do Lorenzo odpalił mi się jakiś dialog o jakimś piśmie z moim podpisem i dostałem o------l, o co chodziło bo nie zrozumiałem z czym to było związane #gothic #kronikimyrtany
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie mogę znaleźć jakieś przepisy na potrawy/mikstury do zwiększania stale statystyk?
Szczególnie zręczność i życie.
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielokrotnie czytałem jaka to kusza jest słaba w G2 porównując do łuków. Nigdy mnie nie interesowało granie łucznikami/kusznikami w grach, zawsze mag lub wojownik. Myślałem by zacząć grać w G2 ale jako kusznik. Podobno łuk najłatwiejszy bo idzie się w zręczność i łuki, a z kuszą zręczność, kusze + siła by je unieść. Ktoś robił sobie wyzwanie z kuszą tak typowo, i czy jest bardzo ciężko?
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mam 65-70 siły i kusze o nazwie kornik cos tam. Ma chyba 95 obrażeń? Gra stała sie nudna bo wszystko prawie na 2-3 hity. Polecam mocno :)
  • Odpowiedz
w misji od wysłannika krolewskiego mialem sprowokować unicornów do obrazy króla. Zebralem juz wszystkie przebrania dla nich i w quest logu mam napisane, zeby pogadac z Euriciem, jednym z gwardzistów, którego nigdzie nie moge znaleźć
#gothic #kronikimyrtany
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boonqu: Jak masz kilka h wolnego czasu to wycieczka po plazach + skupowanie malzy od tamtejszego plebsu i masz szanse ze wypadnie. Mi dropnela 1 jak chcialem zdobyc 8 do zadania maga wody
  • Odpowiedz
Straż Miejska czy Gildia Araxos? Bo mam dylemat i nie wiem czy będzie mi się chciało przechodzić grę drugi raz.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic #kronikimyrtany

Która gildia?

  • Straż 32.3% (21)
  • Araxos 67.7% (44)

Oddanych głosów: 65

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczuro187: no to na pewno warto, ja uzywam magii wiec nie chcialo mi sie bawic w kowalstwo czy lucznictwo dla samego hajsu i jest ok, ale nie wiem czy ktos nie przyjdzie 10s pozniej i nie bedzie na mnie krzyczal ze

"kurłwa poszedl by w kowala i mial by w 16 rozdziale 5 sztuk zlota wincyj wystarczylo nauczycie sie kowalstwa, craftingu, szukac przepisow i robic miecze!!!!!! z------s mu gre, teraz
  • Odpowiedz