✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam problemy z zadaniami gildii złodziei w modzie„kowal bezimienny bohater". Wersja steam.
1. W ratuszu nie pojawia się krwawy puchar, reszta jest zlokalizowana jak w podstawce.
2. Nie mogę znaleźć klucza do magazynu w zamku GD. W dzienniku jest, że Engor go zgubił jak wyszedł się przewietrzyć xD robiłem rundki i po placu i jedną wokoło zamku i nie znalazłem. Na let's playu na YT parcival miał klucz, ale u
Mam problemy z zadaniami gildii złodziei w modzie„kowal bezimienny bohater". Wersja steam.
1. W ratuszu nie pojawia się krwawy puchar, reszta jest zlokalizowana jak w podstawce.
2. Nie mogę znaleźć klucza do magazynu w zamku GD. W dzienniku jest, że Engor go zgubił jak wyszedł się przewietrzyć xD robiłem rundki i po placu i jedną wokoło zamku i nie znalazłem. Na let's playu na YT parcival miał klucz, ale u
































Po przejściu nostalgic edition oceniam tego moda na 4-4,5/10. W sumie, to co ten mod ciekawego dodaje? Wydaje mi się, że nic tak naprawdę. Kilka nowych pancerzy i tyle w sumie, no jeszcze możliwość nauki kręgu na start u xardasa, ładniejsze menu i interfejs xD. Ci pomagierzy to klapa, jazda cieniostworem, którą to pominąłem. W górniczej dolinie nie zwiedziłem prawie żadnych lokacji z G1, bo po jednej z nich
nigdy nie przestanę z tego cisnąc beki xDD