Jestem zalogowany na dwóch kontach #google w #firefox
jak zrobić żebym był zalogowany zawsze na tym, które chcę? bo ciągle mnie w--------a na to, którego nie używam normalnie xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szukam smartfonu dla mojego #rozowepaski . Ma być:
– niezbyt wielki
– poniżej 1500 zł
– dual SIM
– co najmniej 128 GB wewnętrznej pamięci
– nie Xiaomi i nie Huawei - dwa ostatnie popsuły się po roku
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirki #kiciochpyta czy ktoś wie dlaczego moje opinie nie pojawiają się na google? Z konta z którego dodałam opinia jest widoczna ale ktoś z 'zewnątrz' opinii nie widzi. Jest może jakiś kontakt do supportu google?

#google #googlemaps
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, może ktoś z Was będzie mi w stanie pomóc.

Skradziono mi konto na gmailu, ktoś/bot zmienił adres pomocniczy i numer telefonu, absolutnie nie jestem w stanie odzyskać konta w normalnym trybie i mimo, że zdaję sobie sprawę, że szansa na odzyskanie konta jest znikoma, to chcę spróbować.

Konto było używane głównie dla "google docs" i bardzo szkoda mi moich myśli, które zapisywałem tam od dwóch lat. Brak walki do końca byłby oznaką braku
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieje prosty sposob generowania tabel w #google #sheets albo #datastudio?
Tj chce stworzyc tabele o zadanej liczbie wierszy i automatycznie ja wypelnic wg roznych formuł... A moze jest inna usługa (ideałem bylaby mozliwośc zapuszczania skryptów pythona)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

[Google Slides] Hejo, wie ktoś, czy można zrobić bezpośredni link nie tyle do slajdu co do danego kroku na nim? Np. slajd numer 3 ma animację pojawiających się kolejno podpunktów i chciałbym uzyskać jakiś bezpośredni dostęp, aby osoba trzecia wbiła się w ten slajd (prewiev mode), ale nie na pierwszym kroku, a np. na piątym. Ktoś coś? Pozdro!

#kiciochpyta #google #informatyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach