@Kapilarny: 28 będzie raport za Q1. Ja to widzę tak:
- dobry backlog => pompa
- słaby backlog => kibel

Ja już byłem zapakowany za 2k. Sprzedałem tęczorza i uśredniłem dzisiaj w górę za kolejne 2. Czy to dobry pomysł? Sam nie wiem. W długim terminie wierzę w tą spółkę.
  • Odpowiedz
@ja_tu_tylko_na_moment:
Zabawne to jest bo tutaj przez ostatnie dni ludzie skakali z radości, klepali się po plecach, dokładali i uważali się za mistrzów giełdy.

I przez te 3 dni tak było. Ale tez od 3 dni mi na opcjach wskaźniki wyją, że rynek jest niestabilny i może w każdej chwili runać.

No i zabawne jest to, że jak jedni tańczą to drudzy ledwo stoją i na odwrót. Dziś dealerzy odetchneli na opcjach,
  • Odpowiedz
May 12 (Reuters) - OpenAI Chief Executive Officer Sam Altman will take the witness stand on Tuesday and Wednesday, the California court said, in a clash of tech titans over Elon Musk's lawsuit against the company.

The trial, in its third week, may determine the future of OpenAI and its leadership, at a time when the company has raised hundreds of billions of dollars from large tech companies and investors, seeking to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda korekta sie zaczyna, a co za tym idzie, populacja kebabiarzy na tagu wkrótce sie zmniejszy :)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach