Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 1
Pompa jest jak miłość Jezusa. Wieczna. Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. No i pamiętajcie! Zawsze bez zabezpieczenia. Jak z Ukraińską dziwką w Łodzi. Risk management is for gay. Greenspanów proszę o komentarz jeśli byliście uczestnikami rynku.
#gielda
#gielda
Na rynku jestem
- Mniej niż rok 25.6% (31)
- Ponad rok, mniej niż pięć 41.3% (50)
- Ponad pięć 20.7% (25)
- Ponad dziesięć 3.3% (4)
- Pamiętam Bernanke i Paulsona 5.8% (7)
- Pamiętam Alana Greenspana 3.3% (4)
@Gensek: Ehhhh Za afery Enronu to byli czasy
- 0
#gielda Nvidia kibel 120-150 za alcje uczciwa cena
@Ryzcel: po splicie 1:10 kiedy będzie po tyle
- 36
- 112
@daray89: Zawsze tak niewinnie się zaczyna a później mija kilka tygodni na tagu i człowiek nagle staje się milionerem:)
Komentarz usunięty przez moderatora
@p00tinMalpaRU: myślę że tak za dwa tygodnie będzie szczyt bańki
@Dawidybankowe gość nam z dobrej woli powiedział że nasdaq będzie spadał, a my nie posłuchaliśmy :/
@Dawidybankowe typowy bajkopisarz z tagu, jak coś weszło na zielono, to się chwalił zamknięta pozycja, jak p-------l krocie, to mądrzejsza o tym nie wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 19
@crazy88: ale zajebiste, w koncu nie trzeba by odpalać appki co kilka minut i patrzeć
Ma ktos namiar czy da sie cos takiego kupic gdzies?
Ma ktos namiar czy da sie cos takiego kupic gdzies?
#gielda Ile poświęcacie czasu na analizę przed zakupem? Robicie dogłębną analizę spółki czy patrzycie tylko na logo? Często zdarza wam się wejść w coś tylko z powodu fomo?
@Szymon5922: ja oglądam video analityków na YouTube. Byłoby arogancją myśleć że wiem lepiej co się dzieje w spółce od ekspertów i właściciela firmy.
Sposób na oszczędności państwa,
A wypiżdżać z tymi rozwodami z sądów.
Bandy nieudaczników co grają w h----d 40% szans na rozwód mają obecnie zwiazki, i demografia szoruje w okolicy 1.08 na babe, czyli się nawet skutecznie nie ruchają, nawet tego nieudaczniki nie umia.
A potem lezą i marnuja czas w sądach, i zawracają gitarę,
A wypiżdżać z tymi rozwodami z sądów.
Bandy nieudaczników co grają w h----d 40% szans na rozwód mają obecnie zwiazki, i demografia szoruje w okolicy 1.08 na babe, czyli się nawet skutecznie nie ruchają, nawet tego nieudaczniki nie umia.
A potem lezą i marnuja czas w sądach, i zawracają gitarę,
@adamsowaanon: a może by tak po prostu znieść podatek od pracy, wprowadzić kataster od 3 mieszkania na poziomie żeby wynajem był ekonomicznie niemożliwy, obniżyć ceny mieszkań.
W ten sposób ludzie będą mieli bezpieczeństwo finansowe, miejsce na założenie rodziny i nagle sytuacja zacznie się naprawiać. Jak chcesz hajs na R&D to raczej namawiaj do zabrania dofinansowania dla takiego Jasia Kapeli i innych "artystów" co to "im się należy".
Państwo ma dużo
W ten sposób ludzie będą mieli bezpieczeństwo finansowe, miejsce na założenie rodziny i nagle sytuacja zacznie się naprawiać. Jak chcesz hajs na R&D to raczej namawiaj do zabrania dofinansowania dla takiego Jasia Kapeli i innych "artystów" co to "im się należy".
Państwo ma dużo
Sposób na oszczędności państwa,
@adamsowaanon: xd widze ekonomista. Jeszcze tylko mi powiedz, co państo robi z oszczędzonymi pieniędzmi? Co by było, jakbyśmy mieli NADWYŻKĘ budżetu zamiast wiecznego deficytu
@squanchySquanch: dla jakiegoś starucha, albo miernoty może tak,
Dla młodego byczka tylko agresywny półprzewodniki, NASDAQ, I trochę Śmieciuchow
Dla młodego byczka tylko agresywny półprzewodniki, NASDAQ, I trochę Śmieciuchow
@squanchySquanch: może i nie zarobisz, ale przynajmniej nie stracisz ¯\(ツ)/¯
#gielda poczekajcie jak gielda zacznie mocno spadac i ta cała Leszczyny zacznie tracić na xtb nawet nie na cfd ale na akcjach zaraz sie zacznie narracja ze to kolejne Amber Gold albo zonda bo zlatan mowil ze tu sie tylko zarabia. Pani Kasia z gazety wyborczej to dopiero poczatek
@daretti877 na pewno tak się wydarzy xD
Wie ktoś dlaczego na stronie XTB.com widzę jakiegoś etfa, a w aplikacji go już nie ma ?
#gielda
#gielda
@seb-mlotkow: bo w aplikacji masz kupować CFD, a nie jakieś śmieszne ETFY dla frajerów
@seb-mlotkow: jak to jakiś nowy to niektórym pomagało wylogowanie się i zalogowanie na nowo
- 14
- 9
- 0
właszcza Mag 7 w porównaniu z 23/24, kiedy nikt nie krzyczał o bańce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jacas: Bo wtedy juz byly potezne inwestycje w AI ale jeszcze takich dochodow z tego nie bylo
źródło: 1000023489
Pobierz@RunningMan: za każdym razem jak wchodze najpopularbiejsze na xtb to us100 jest na samej górze z 70 do 80% shortujących XDXD
@jungerpl: dla zdrowia rynku to byłby czas najwyższy, bo mimo bycia za wzrostami to uważam że to przegięcie jest aktualnie
- 46
#gielda
Kolejny perm-niedźwiedź wyjaśniony przez rynek ucieka z tagu z podkulonym ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Standardowo, w------e ego w kosmos nie pozwala im zrobić chociaż jakiegoś krótkiego wysrywy w stylu „chłopaki głupio wyszło, pomyliłem się” pomimo, że wcześniej na smarowanie bzdur na tagu poświęcali kilka godzin dziennie.
Kolejny perm-niedźwiedź wyjaśniony przez rynek ucieka z tagu z podkulonym ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Standardowo, w------e ego w kosmos nie pozwala im zrobić chociaż jakiegoś krótkiego wysrywy w stylu „chłopaki głupio wyszło, pomyliłem się” pomimo, że wcześniej na smarowanie bzdur na tagu poświęcali kilka godzin dziennie.
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 10
@ParadygmatYT a co, ja gdzieś pisałem, ze krach nigdy nie przyjdzie i darłem pod to szaty jak Rejtan, tak jak tomus i inne cyferki gdy obiecywali spadki?
































https://atlasetf.pl/etf-details/LU0292109187/preview
https://atlasetf.pl/etf-details/IE000CM02H85
ten ma najniższy TER
ta firma Franklin ma dużo ETF na różne kraje, np. Korea, Brazylia