#waluty #gielda

Mirki, chciałbym zapytać gdzie aktualnie najlepiej wymienić PLN na USD, bez większych prowizji i niepotrzebnych opłat. Muszę wymienić PLN na USD i wysłać przelewem za granice. Podpowie ktoś? Dzięki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pompa jest jak miłość Jezusa. Wieczna. Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. No i pamiętajcie! Zawsze bez zabezpieczenia. Jak z Ukraińską dziwką w Łodzi. Risk management is for gay. Greenspanów proszę o komentarz jeśli byliście uczestnikami rynku.
#gielda

Na rynku jestem

  • Mniej niż rok 25.6% (31)
  • Ponad rok, mniej niż pięć 41.3% (50)
  • Ponad pięć 20.7% (25)
  • Ponad dziesięć 3.3% (4)
  • Pamiętam Bernanke i Paulsona 5.8% (7)
  • Pamiętam Alana Greenspana 3.3% (4)

Oddanych głosów: 121

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda
dla żartu i memów przeglądałem tag, a teraz wszedłem w posiadanie konta maklerskiego ()
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbudowałem giełdomat. Na bieżąco pokazuję cene akcji i innych gowien, teraz jak widać jest dobra cene na tesle chyba dokupie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #diy
crazy88 - Zbudowałem giełdomat. Na bieżąco pokazuję cene akcji i innych gowien, teraz...

źródło: 1895

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Ile poświęcacie czasu na analizę przed zakupem? Robicie dogłębną analizę spółki czy patrzycie tylko na logo? Często zdarza wam się wejść w coś tylko z powodu fomo?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sposób na oszczędności państwa,

A wypiżdżać z tymi rozwodami z sądów.
Bandy nieudaczników co grają w h----d 40% szans na rozwód mają obecnie zwiazki, i demografia szoruje w okolicy 1.08 na babe, czyli się nawet skutecznie nie ruchają, nawet tego nieudaczniki nie umia.

A potem lezą i marnuja czas w sądach, i zawracają gitarę,
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: a może by tak po prostu znieść podatek od pracy, wprowadzić kataster od 3 mieszkania na poziomie żeby wynajem był ekonomicznie niemożliwy, obniżyć ceny mieszkań.
W ten sposób ludzie będą mieli bezpieczeństwo finansowe, miejsce na założenie rodziny i nagle sytuacja zacznie się naprawiać. Jak chcesz hajs na R&D to raczej namawiaj do zabrania dofinansowania dla takiego Jasia Kapeli i innych "artystów" co to "im się należy".
Państwo ma dużo
  • Odpowiedz
Sposób na oszczędności państwa,


@adamsowaanon: xd widze ekonomista. Jeszcze tylko mi powiedz, co państo robi z oszczędzonymi pieniędzmi? Co by było, jakbyśmy mieli NADWYŻKĘ budżetu zamiast wiecznego deficytu
  • Odpowiedz
#gielda poczekajcie jak gielda zacznie mocno spadac i ta cała Leszczyny zacznie tracić na xtb nawet nie na cfd ale na akcjach zaraz sie zacznie narracja ze to kolejne Amber Gold albo zonda bo zlatan mowil ze tu sie tylko zarabia. Pani Kasia z gazety wyborczej to dopiero poczatek
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właszcza Mag 7 w porównaniu z 23/24, kiedy nikt nie krzyczał o bańce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jacas: Bo wtedy juz byly potezne inwestycje w AI ale jeszcze takich dochodow z tego nie bylo
  • Odpowiedz
#gielda

Kolejny perm-niedźwiedź wyjaśniony przez rynek ucieka z tagu z podkulonym ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Standardowo, w------e ego w kosmos nie pozwala im zrobić chociaż jakiegoś krótkiego wysrywy w stylu „chłopaki głupio wyszło, pomyliłem się” pomimo, że wcześniej na smarowanie bzdur na tagu poświęcali kilka godzin dziennie.
maniek74 - #gielda

Kolejny perm-niedźwiedź wyjaśniony przez rynek ucieka z tagu z po...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach