Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Cześć mireczki,
Znajdę otwartego fryzjera w tą niedziele w Trójmieście najlepiej okolice Gdyni ??
#trojmiasto #gdynia #niedzielabezhandlu
Znajdę otwartego fryzjera w tą niedziele w Trójmieście najlepiej okolice Gdyni ??
#trojmiasto #gdynia #niedzielabezhandlu
- 0
@Marcin_933: w galeria metropolia w gdańsku, trzeba się umówić ale dobrze tną
#gdynia #koscierzyna
Jutro muszę jechać do Kościerzyny. Z Gdyni to normalnie SKM też jedzie ? Bo widze na jakdojade i nie dowierzam.
Jutro muszę jechać do Kościerzyny. Z Gdyni to normalnie SKM też jedzie ? Bo widze na jakdojade i nie dowierzam.
@jestem_na_dworzu jutro jadę dopoero
7
Drastyczne. Zderzenia z sarną na obwodnicy

Skutki potrącenia sarny na obwodnicy Trójmiasta w rejonie Matarni - jezdnia do Gdyni. Zaznaczę, że droga jest tu zabezpieczona z obu stron siatką.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Cześć mirki, jaki kebab polecacie w #gdynia? Najlepiej blisko skweru Kościuszki.
@maxciekpl koło kwadransu Kebab King
Nie słuchaj tych idiotów którzy mówią że ten obok Kinga u Turka lepszy ( chyba że lupszym twarda tortille ) ani że kebab siódemka obok dworca.
W Kingu 90% araby. Mega mili i uśmiechnięci. Szybko robią. Coś po polsku starają się mówić. Miła atmosfera. Jest gdzie usiąść. Duży wybór kebabów, dan obiadowych ( na bazie kebaba ofc)
Nie słuchaj tych idiotów którzy mówią że ten obok Kinga u Turka lepszy ( chyba że lupszym twarda tortille ) ani że kebab siódemka obok dworca.
W Kingu 90% araby. Mega mili i uśmiechnięci. Szybko robią. Coś po polsku starają się mówić. Miła atmosfera. Jest gdzie usiąść. Duży wybór kebabów, dan obiadowych ( na bazie kebaba ofc)
@kumkumrere nie jadłem nigdy tam. Kebaby jem tylko na Centrum.
@kumkumrere: Nie mam, ale jak poszukasz to na pewno znajdziesz :)
Ściągnij sobie Kali, odpal z CD/USB i testuj sobie te programy. Tam (i na oficjalnej stronie) jest też zestaw tutoriali do najpopularniejszych programów.
Ściągnij sobie Kali, odpal z CD/USB i testuj sobie te programy. Tam (i na oficjalnej stronie) jest też zestaw tutoriali do najpopularniejszych programów.
- 4
- 1
@xzseba: wiem, a co? Pod FCB masz również drużyny z innych dyscyplin sportowych.
- 0
Gdzie w 3city #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto można wyrwać jakieś mulatki, azjatki? W jakich klubach najczęściej je spotykacie? Gdzie takie laski bywają? Kolega pyta bo wstydzi się ze swojego konta spytać.
- kilertesciowej1927
- konto usunięte
- Kempes
- lilafro
- kryzju
- +3 innych
konto usunięte via Android
- 2
Był ktoś z was na festiwalu polskich filmów fabularnych w Gdyni? Mieszkam w Trójmieście od roku i pierwsze słyszę o takim wydarzeniu ale zainteresowany Smarzowskim zastanawiam się nad zakupem karnetu za 170zł (bo student here, dostęp do 34 projekcji)? Warto? Jest gdzieś dokładny harmonogram festiwalu? Można pić alkohol na sali?
#kino #film #filmy #gdynia #trojmiasto #gdansk
#kino #film #filmy #gdynia #trojmiasto #gdansk
@moskwa_pietuszki najważniejsze czy można pić alkohol :-D
@moskwa_pietuszki: Byłem 2 razy jako wolontariusz i jednocześnie można powiedzieć uczestnik, bo wejściówki mieliśmy. Było całkiem spoko, nadrobiłem wtedy polską kinematografię i uznałem, że nie jest tak źle. Na alko na sali raczej nie ma szans.
- 1
@tomatojuice: kumpel kupił 10kg irysów, do tej pory leżą
@KalaFFior: Tak! Pączuś na Świętojańskiej w Gdyni jest najlepszy :D
Mirki jako że znów odezwał mi się w aucie problem z EGR gdzie polecacie w Trójmieście czy okolicach by go usunąć?
#gdansk #gdynia #trojmiasto #samochody #motoryzacja
#gdansk #gdynia #trojmiasto #samochody #motoryzacja
@LinQ: tune up, albo po prostu poszukaj zaślepkę na necie
usuwaj usuwaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie w 3city #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto można wyrwać jakieś mulatki, azjatki na s*x? W jakich klubach najczęściej je spotykacie?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Chad__Thundercock: Szukaj w azjatyckich knajpach albo kebabach xD
9
Strzały w gdyńskim Thomson-Reuters

Według Prokuratury Okręgowej w Gdańsku - usiłowanie zabójstwa. Sąd nie dopatruje się takich zamiarów i odrzuca wniosek o areszt. Inna prokuratura prowadzi drugie postępowanie, gdzie posiadacz broni jest ofiarą napaści. Polska w pigułce.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Gdzie najdalej na polnoc mozna dostac sie promem z polskiego wybrzeza? #morze #podrozujzwykopem #podroze #promy #gdansk #gdynia #trojmiasto
- 0
@SwedzeniePieczenie: z Gdańska bodajże można do Nynashamn (ok. 50km na południe od Sztokholmu)
przynajmniej wg. google maps
przynajmniej wg. google maps
Tu masz fajną mapkę z wszystkimi połączeniami: https://promy24.com/
Czy ktoś z mieszkańców Trójmiasta jest mi w stanie powiedzieć co jest na ostatnich piętrach Neptuna? Dużo tam przestrzeni i bardzo jestem ciekawy :)
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
@piekielnieinteligentny: to nie Neptun a Olivia Star.
- queenmorrison
- l0h-s
- lilafro
- nicdwarazy
- masterrace
- +2 innych
- 4
@piekielnieinteligentny:
1. To nie jest Neptun tylko Olivia Star
2. Dużo przestrzeni bo budynek nie jest ukończony i nie ma tam po prostu ludzi w środku
1. To nie jest Neptun tylko Olivia Star
2. Dużo przestrzeni bo budynek nie jest ukończony i nie ma tam po prostu ludzi w środku
- 1
- 8
Jakbyście nie mieli dziś wieczorem co robić to możecie wpaść do Szkota na 20.00 na #trojmiejskiewykopiwo.
Z takich super atrakcji to będzie można wypić piwo, a właściwie to nawet kilka piw, tylko że to nie będzie takie zwykłe piwo, bo będą kraftowe siki. No chyba, że ktoś się uprze, to takie zwykłe koncernowe też kupi.
Mówiłem już o shotach? Shoty są spoko i każdy znajdzie shota dla siebie, bo będą kwaśne
Z takich super atrakcji to będzie można wypić piwo, a właściwie to nawet kilka piw, tylko że to nie będzie takie zwykłe piwo, bo będą kraftowe siki. No chyba, że ktoś się uprze, to takie zwykłe koncernowe też kupi.
Mówiłem już o shotach? Shoty są spoko i każdy znajdzie shota dla siebie, bo będą kwaśne
- positiveVibe
- Laaq
- konto usunięte
- hrbmx
- konto usunięte
- +3 innych
Szukam 2 normalnych osób do wynajęcia mieszkania w Gdyni/Sopocie! #gdynia #studbaza #sopot #mieszkanie
@Maupazlasu: nie mam, będę szukał. Nie wiem połowa września




























Czy ja jestem dziwny?
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gdansk #gdynia #sopot #wakacje #trojmiasto