@maxciekpl koło kwadransu Kebab King
Nie słuchaj tych idiotów którzy mówią że ten obok Kinga u Turka lepszy ( chyba że lupszym twarda tortille ) ani że kebab siódemka obok dworca.

W Kingu 90% araby. Mega mili i uśmiechnięci. Szybko robią. Coś po polsku starają się mówić. Miła atmosfera. Jest gdzie usiąść. Duży wybór kebabów, dan obiadowych ( na bazie kebaba ofc)
Pobierz Von_Maras - @maxciekpl koło kwadransu Kebab King
Nie słuchaj tych idiotów którzy mówi...
źródło: comment_i60Wb9a4B8b5XTjGyMbU6ZdMWGJXkEAo.jpg
Jakbyście nie mieli dziś wieczorem co robić to możecie wpaść do Szkota na 20.00 na #trojmiejskiewykopiwo.
Z takich super atrakcji to będzie można wypić piwo, a właściwie to nawet kilka piw, tylko że to nie będzie takie zwykłe piwo, bo będą kraftowe siki. No chyba, że ktoś się uprze, to takie zwykłe koncernowe też kupi.
Mówiłem już o shotach? Shoty są spoko i każdy znajdzie shota dla siebie, bo będą kwaśne