18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Hej Mirki spod tagów #trojmiasto #gdansk i #gdynia.
Pewnie zabrzmi to głupio ale czy możecie dać mi krótką instrukcję zakupu i skasowania biletu do kolejki skm? Z 15 lat nie korzystałem z tego przybytku a przyjdzie mi jechać z Gdyni Cisowej. A tam chyba nie ma kas biletowych. Kupuję bilet w automacie i jeszcze jakoś dodatkowo muszę go gdzieś skasować? Bardziej by mi pasowało jechać z Rumii Janowo ale tam wg.
mieszkam juz w Gdansku od paru ladnych lat poczawszy od zaczecia studiow konczac na znalezieniu sobie tutaj pracy i rozowego ale wciaz niewiele wiem na temat rynku pracy w Trojmiescie. pracuje w State Street jako fund accountant i nie zarabiam kokosow bo lacznie mam na reke ok. 3,3-3,6 tys. zl. wolalbym nie mowic co i jak robie.

zastanawiam sie jakie inne firmy finansowe w Gdansku albo poza Gdanskiem sa dobre i licza
@attentiongetter94 pracowałem w paru firmach. State Street nieźle płaci ale oferuje najgorsza pracę z możliwych. Jeśli zależy Ci na finansach to możesz spróbować Sony. Mogą zapłacić trochę więcej niż SS. Jeśli zmiana branży wchodzi w grę to zapraszam na priv, bo sam zmieniłem parę miesięcy temu SS na inną.
Dzień dobry mirki mirabelki! Planuję kilkudniowe wakacje nad polskim morzem a z racji tego, że nigdy tam nie byłem mam kilka pytań.
1.Interesuje mnie tylko namiot, więc jakie pole namiotowe polecacie?
2. Nie lubię oglądać tłumów, jakie ciekawe miejsca znajdę gdzie nie będę musiał patrzeć na januszy?
3. Czy wrzesień to nie za późno na wyjazd pod namiot?
#wakacje #morze #baltyk #gdynia #gdansk #gownowpis #polska
Hej Mirki z #gdynia - czy komuś z Was wiadomo coś o planowanych obchodach Święta Wojska Polskiego? Co roku bywaliśmy, było wiele atrakcji, a tym razem jak szukam czegokolwiek na ten temat to znajduję tylko artykuły o tym jak fajnie było rok temu, dwa lata temu a o tym roku - cisza. Co jest, miasto niczego nie organizuje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mireczki, szukam fajnego pubu w centrum #gdynia z piwkiem, drinkami i fajnie jakby były tam też jakieś przekąski. Jeśli chodzi o ceny to interesuje mnie niska i średnia półka ( ͡° ͜ʖ ͡°)