Właśnie dostałem nowe ramie z #inpeak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje co prawda działa po tej przygodzie względnie poprawnie, ale skoro żona się już zgodziła ( ͡ ͜ʖ ͡)

Moje pytanie jest o czujnik kadencji. Bo w instrukcji jest, że jest. Natomiast #garmin 530 nie widzi czujnika kadencji, a tym bardziej nie pokazuje nic.
Jakie macie z tym doświadczenia?
jagodowy_krol - Właśnie dostałem nowe ramie z #inpeak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje co prawda dzi...

źródło: comment_1649846331rvn9nAFRyHbMUi5dS29D7u.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, planuję zakup zegarka do pływania i biegania. Wybór padł na Garmin Fenix 6, ale zastanawiam się czy jest sens dopłacać do wersji pro, jeśli nie planuję słuchać muzyki ani korzystać z map? #garmin #fenix
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę o zakupie zegarka #garmin #vivoactive4s. Ma znaczenie czy zamówie w którymś sklepie z elektroniką w PL, czy na Amazon.PL? Chciałbym mieć pewność ewentualnego wsparcia przy reklamacji. Chyba że reklamacja jest tylko bezpośrednio i producenta?

EDIT: W sumie to wypada tag #zegarki #smartwatch bo może ktoś z Was ma doświadczenie z właściwymi sklepami.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szkarpet: teoretycznie eazymut daje na zegarki garmina dodatkow rok wlasnej gwarancji (2 lata to standard). Ale slyszalem glosy, ze ta gwarancja w 3 roku, jest praktycznie nie do wyegzekwowania.
  • Odpowiedz
#garmin
Mam Fenixa 6 pro. Dzisiaj po ponownym uruchomieniu, zrestartował mi się do ustawień fabrycznych. W senie wszystkie ułatwienia, aplikacje straciłem, poza sparowaniem telefonu. Teraz próbuje go synchronizować, przez apkę mobilną i przez kompa, wszystko niby ładnie, ale ani historia aktywności nie wraca, ani karty z portfela Garmin Pay, itp. Ktoś miał podobny problem?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest sens dopłacać do #garmin instinct solar 2 jeżeli nie zależy mi na garmin pay? czy brać zwykła dwójkę?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rower
Zastanawiam się nad sensownością kupienia nawigacji rowerowej, pewnie #wahoo lub #garmin w cenie około 1300zl, a może #bryton albo jeszcze coś innego? Z drugiej strony myślę nad umieszczeniem telefonu na kierownicy.
Moje wymagania to wskazanie miejsca na mapie, planowanie i prowadzenie po trasie, oraz czasem pokierowanie do domu jak zapedze się gdzieś daleko w nieznane tereny - czasami lasy. Korzystacie z aplikacji rowerowych
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makas:

Komputerki są ok ale jedna uwaga - one w zasadzie służą do prowadzenia po trasie. Samo tworzenie tras nie jest wybitne i kontrola nad tym jest symboliczna. Więc wyznaczanie i planowanie tras to i tak na telefonie/w domu i wrzucenie na urządzenie. Tak czy inaczej bez komoota czy locusa się nie obejdzie.
  • Odpowiedz
Mam pytanie do posiasaczy zegarków garmin. Mam vivoactive 4, od jakiegoś czasu mam problem z godziną - zegarek pokazuje o ponad 1 minutę późniejszą godzinę. Synchronizowałem go z 2 różnymi telefonami i dalej to samo. Ktoś miał coś takiego?
#garmin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie odnośnie planów biegowych w garminie. Kilka slow tytułem wprowadzenia, żeby było wiadomo kto jestem i co potrafię ( ͡ ͜ʖ ͡) Biegam od ponad 20 lat z przerwami ale biegam. Po ostatnie przerwie spowodowanej połamaną stopą (2 lata temu) ostatnio zacząłem i biegam sobie od kilku miesięcy, raz wolniej, drugi raz szybciej trzeci rzadziej. Kilka tygodni temu mi się zaczęło nudzić, więc wybrałem sobie plan
Kulawy_Lis - Mam pytanie odnośnie planów biegowych w garminie. Kilka slow tytułem wpr...

źródło: comment_1649361082hr7Z7gOl1ROXiK1oXacjxB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kimunyest95: Wymioty to nie, wymioty wynikają z niedotlenienia i zakwaszenia, a tu zwyczajnie się nie chce. To nie jest spokojny bieg po lesie i relaks. Dziś zrobiłem 14 takich i po 11 jest to już na zasadzie biegania głową i zmuszanie się do kolejnej serii.
  • Odpowiedz
@Kulawy_Lis
Wytrzymałość tempowa. Robię półmaraton u Jeffa i na razie mam chyba w niedzielę 12x800m w tempie szybkim (szybciej niż tempo dodelowe). Do tej pory nie mogę narzekać, mam efekty ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
ile dni od wysłania na gwarancje czekaliście na decyzje/naprawe/wymiane z #garmin ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miarski, ma ktoś Garmin Instinct 2? Ekran totalnie nieczytelny po ciemku (z podświetleniem oczywiście). Trzeba patrzeć pod dobrym kątem (90 stopni, w sensie mieć go totalnie przed oczami, albo jakby od góry). Na forum Garmina ludzie piszą, że filtry polaryzacyjne są założone odwrotnie.
No i pytanie - wiecie czy są partie w których nie ma tego problemu? Nie wiem czy próbować wymieniać do skutku, czy od razu zwrócić.
#garmin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skyler: gadałem z supportem garmina, powiedzieli że to świadomy wybór inżynierów, czyli raczej wszystkie takie będą. Zwróciłem go, nie będę wymieniał. Mam nadzieję, że któraś z następnych partia będzie już w porządku i wtedy wezmę. A szkoda, bo fajny zegarek. Miał wszystko czego mi brakowało w pierwszym instinkcie i jeszcze trochę
  • Odpowiedz
@baniol: Ten pulsoksymetr jest bez sensu. Wystarczy, że zegarek będziesz miał nieco krzywo na ręce podczas snu i pomiar już nie będzie dokładny. Najlepiej wyłączyć bo tylko zjada baterię
  • Odpowiedz
@fr3shman: tutaj nie pomogę. Najniższy garmin z takimi cudami to 245 music. Inne mają sterowanie muzyka, czyli możesz zrobić głośniej/ciszej, poprzednia/następna, Play/pauza z zegarka, ale telefon musisz mieć przy sobie. Generalnie jakaś nerka czy inna saszetka z decathlona na telefon kosztuje 4-5 dych, a do zegarka byś musiał dołożyć pewnie 5 stów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieje opcja aby na zegarku #garmin Fenix 6 dostawiać powiadomienie, że telefon się naładował?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lgc89: Jak Android to zainstaluj sobie jakiegoś Taskera, który po prostu rzuci Ci powiadomienie przy naładowanym telefonie, albo appki, które monitorują stan baterii często mają taką funkcję
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #garmin #plywanie #bieganie

Wysłużony polar m400 różowej niedługo pewnie wyzionie ducha i szukam jakiegoś zegarka, który ogarnie bieganie + pływanie. Bez szaleństw, bo na szczęście gadżeciarz w tym związku jest tylko jeden xD

Pytanie: Czy garmin 245 sprawdzi się na basenie*? Czy dołożyć 2k i kupić coś porządnego?

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie: Czy garmin 245 sprawdzi się na basenie*? Czy dołożyć 2k i kupić coś porządnego?


@Wycu91: brałem udział w kilku dyskusjach odnośnie basenu zamkniętego i wniosek jest jeden: większość z zegarków i tak jest do kitu i tak jest do kitu. Większość estymuje, na podstawie ruchu, stara się wykryć nawroty itd.

Większość zegarków Suunto, Polar oraz Garmin - da radę to w podobny sposób ogarnąć i narzekać będą osoby które z
  • Odpowiedz
Pytanie odnośnie segmentów. Pod żadną moja aktywnością z gps nie znajdują się segmenty ? Jak je uruchomić bądź znaleźć ?
#garmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Chciałbym dowiedzieć się jak wykonać wyzwanie ekstremalna jazda - idź pojeździć rowerem górskim w terenie. Która aktywność w zegarku odpowiada za to wyzwanie ?
#garmin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomhc: dzięki, tylko po kalkulacji jednak chyba nie jest to opłacalna opcja, sam nie wymienię, a ktoś wezmie 100-150za wymianę, to jak miałbym zapłacić 400zł to pewnie lepiej jest dać dla garmina te 600zł i dostać nowy zegarek z 2 lata gwarancji
  • Odpowiedz