Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@wojakszwejk86: na amazonie jest 6x pro za 2007
- 0
Myślę o zakupie zegarka #garmin #vivoactive4s. Ma znaczenie czy zamówie w którymś sklepie z elektroniką w PL, czy na Amazon.PL? Chciałbym mieć pewność ewentualnego wsparcia przy reklamacji. Chyba że reklamacja jest tylko bezpośrednio i producenta?
EDIT: W sumie to wypada tag #zegarki #smartwatch bo może ktoś z Was ma doświadczenie z właściwymi sklepami.
EDIT: W sumie to wypada tag #zegarki #smartwatch bo może ktoś z Was ma doświadczenie z właściwymi sklepami.
- 0
#garmin
Mam Fenixa 6 pro. Dzisiaj po ponownym uruchomieniu, zrestartował mi się do ustawień fabrycznych. W senie wszystkie ułatwienia, aplikacje straciłem, poza sparowaniem telefonu. Teraz próbuje go synchronizować, przez apkę mobilną i przez kompa, wszystko niby ładnie, ale ani historia aktywności nie wraca, ani karty z portfela Garmin Pay, itp. Ktoś miał podobny problem?
Mam Fenixa 6 pro. Dzisiaj po ponownym uruchomieniu, zrestartował mi się do ustawień fabrycznych. W senie wszystkie ułatwienia, aplikacje straciłem, poza sparowaniem telefonu. Teraz próbuje go synchronizować, przez apkę mobilną i przez kompa, wszystko niby ładnie, ale ani historia aktywności nie wraca, ani karty z portfela Garmin Pay, itp. Ktoś miał podobny problem?
- 0
Jest sens dopłacać do #garmin instinct solar 2 jeżeli nie zależy mi na garmin pay? czy brać zwykła dwójkę?
@rosio23: opinie w sieci mówią, że solar to trochę taki "pic na wodę i fotomontaż". Jeśli dużo treningów na powietrzu w południe, to jeszcze...
@mirekwirek: pokaż te opinie, proszę.
#rower
Zastanawiam się nad sensownością kupienia nawigacji rowerowej, pewnie #wahoo lub #garmin w cenie około 1300zl, a może #bryton albo jeszcze coś innego? Z drugiej strony myślę nad umieszczeniem telefonu na kierownicy.
Moje wymagania to wskazanie miejsca na mapie, planowanie i prowadzenie po trasie, oraz czasem pokierowanie do domu jak zapedze się gdzieś daleko w nieznane tereny - czasami lasy. Korzystacie z aplikacji rowerowych
Zastanawiam się nad sensownością kupienia nawigacji rowerowej, pewnie #wahoo lub #garmin w cenie około 1300zl, a może #bryton albo jeszcze coś innego? Z drugiej strony myślę nad umieszczeniem telefonu na kierownicy.
Moje wymagania to wskazanie miejsca na mapie, planowanie i prowadzenie po trasie, oraz czasem pokierowanie do domu jak zapedze się gdzieś daleko w nieznane tereny - czasami lasy. Korzystacie z aplikacji rowerowych
@makas: ponoć wszyscy co do nawigowania używają telefonu, prędzej, czy później kupują komputerek. Ponoć ci co go kupili, a używali telefonów, sami siebie pytają dlaczego tyle to trwało. A na garmina jest teraz niewielka obniżka, co prawda nie taka jak 2 miesiące temu, ale zawsze coś https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B07RZ95D6L?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image&th=1
- 5
@makas:
Komputerki są ok ale jedna uwaga - one w zasadzie służą do prowadzenia po trasie. Samo tworzenie tras nie jest wybitne i kontrola nad tym jest symboliczna. Więc wyznaczanie i planowanie tras to i tak na telefonie/w domu i wrzucenie na urządzenie. Tak czy inaczej bez komoota czy locusa się nie obejdzie.
Komputerki są ok ale jedna uwaga - one w zasadzie służą do prowadzenia po trasie. Samo tworzenie tras nie jest wybitne i kontrola nad tym jest symboliczna. Więc wyznaczanie i planowanie tras to i tak na telefonie/w domu i wrzucenie na urządzenie. Tak czy inaczej bez komoota czy locusa się nie obejdzie.
- 0
Mam pytanie do posiasaczy zegarków garmin. Mam vivoactive 4, od jakiegoś czasu mam problem z godziną - zegarek pokazuje o ponad 1 minutę późniejszą godzinę. Synchronizowałem go z 2 różnymi telefonami i dalej to samo. Ktoś miał coś takiego?
#garmin
#garmin
Mam pytanie odnośnie planów biegowych w garminie. Kilka slow tytułem wprowadzenia, żeby było wiadomo kto jestem i co potrafię (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Biegam od ponad 20 lat z przerwami ale biegam. Po ostatnie przerwie spowodowanej połamaną stopą (2 lata temu) ostatnio zacząłem i biegam sobie od kilku miesięcy, raz wolniej, drugi raz szybciej trzeci rzadziej. Kilka tygodni temu mi się zaczęło nudzić, więc wybrałem sobie plan
źródło: comment_1649361082hr7Z7gOl1ROXiK1oXacjxB.jpg
Pobierz- 1
@kimunyest95: Wymioty to nie, wymioty wynikają z niedotlenienia i zakwaszenia, a tu zwyczajnie się nie chce. To nie jest spokojny bieg po lesie i relaks. Dziś zrobiłem 14 takich i po 11 jest to już na zasadzie biegania głową i zmuszanie się do kolejnej serii.
@Kulawy_Lis
Wytrzymałość tempowa. Robię półmaraton u Jeffa i na razie mam chyba w niedzielę 12x800m w tempie szybkim (szybciej niż tempo dodelowe). Do tej pory nie mogę narzekać, mam efekty (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wytrzymałość tempowa. Robię półmaraton u Jeffa i na razie mam chyba w niedzielę 12x800m w tempie szybkim (szybciej niż tempo dodelowe). Do tej pory nie mogę narzekać, mam efekty (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 0
ile dni od wysłania na gwarancje czekaliście na decyzje/naprawe/wymiane z #garmin ?
@Amdy Wymianialem 2 razy jeden model raz 7 dni ,a drugi raz 10 dni zawsze przed upływem gwarancji.
- 0
@Rain_Dog: @gottie: @quiksilver: Dobra u mnie już wszystko jasne: od wyslania do do powrotu 4 dni ;)
Miarski, ma ktoś Garmin Instinct 2? Ekran totalnie nieczytelny po ciemku (z podświetleniem oczywiście). Trzeba patrzeć pod dobrym kątem (90 stopni, w sensie mieć go totalnie przed oczami, albo jakby od góry). Na forum Garmina ludzie piszą, że filtry polaryzacyjne są założone odwrotnie.
No i pytanie - wiecie czy są partie w których nie ma tego problemu? Nie wiem czy próbować wymieniać do skutku, czy od razu zwrócić.
#garmin
No i pytanie - wiecie czy są partie w których nie ma tego problemu? Nie wiem czy próbować wymieniać do skutku, czy od razu zwrócić.
#garmin
@pies_mnie_rucha_jak_sram: Wymień gdzie kupiłeś na nowy i nie oddawaj na gwarancji, bo dostaniesz refurba.
A jeżeli źle polara założyli to raczej to jednostkowy problem. Chyba...
A jeżeli źle polara założyli to raczej to jednostkowy problem. Chyba...
- 1
@Skyler: gadałem z supportem garmina, powiedzieli że to świadomy wybór inżynierów, czyli raczej wszystkie takie będą. Zwróciłem go, nie będę wymieniał. Mam nadzieję, że któraś z następnych partia będzie już w porządku i wtedy wezmę. A szkoda, bo fajny zegarek. Miał wszystko czego mi brakowało w pierwszym instinkcie i jeszcze trochę
Czy #pulsoksymetr w #garmin można traktować poważnie? Taki wynik chyba nie jest możliwy?
źródło: comment_1649308443F1Gg7sd3fjXB0Ftfv9zv3F.jpg
Pobierz@fr3shman: masz właśnie promocje na Amazonie. F55 za 672 zł. Jak to będą pierwsze zakupy to chyba jeszcze da się urwać z tej ceny 35zł.
@fr3shman: tutaj nie pomogę. Najniższy garmin z takimi cudami to 245 music. Inne mają sterowanie muzyka, czyli możesz zrobić głośniej/ciszej, poprzednia/następna, Play/pauza z zegarka, ale telefon musisz mieć przy sobie. Generalnie jakaś nerka czy inna saszetka z decathlona na telefon kosztuje 4-5 dych, a do zegarka byś musiał dołożyć pewnie 5 stów
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czy istnieje opcja aby na zegarku #garmin Fenix 6 dostawiać powiadomienie, że telefon się naładował?
@lgc89: Jak Android to zainstaluj sobie jakiegoś Taskera, który po prostu rzuci Ci powiadomienie przy naładowanym telefonie, albo appki, które monitorują stan baterii często mają taką funkcję
- 1
#kiciochpyta #garmin #plywanie #bieganie
Wysłużony polar m400 różowej niedługo pewnie wyzionie ducha i szukam jakiegoś zegarka, który ogarnie bieganie + pływanie. Bez szaleństw, bo na szczęście gadżeciarz w tym związku jest tylko jeden xD
Pytanie: Czy garmin 245 sprawdzi się na basenie*? Czy dołożyć 2k i kupić coś porządnego?
Wysłużony polar m400 różowej niedługo pewnie wyzionie ducha i szukam jakiegoś zegarka, który ogarnie bieganie + pływanie. Bez szaleństw, bo na szczęście gadżeciarz w tym związku jest tylko jeden xD
Pytanie: Czy garmin 245 sprawdzi się na basenie*? Czy dołożyć 2k i kupić coś porządnego?
Pytanie: Czy garmin 245 sprawdzi się na basenie*? Czy dołożyć 2k i kupić coś porządnego?
@Wycu91: brałem udział w kilku dyskusjach odnośnie basenu zamkniętego i wniosek jest jeden: większość z zegarków i tak jest do kitu i tak jest do kitu. Większość estymuje, na podstawie ruchu, stara się wykryć nawroty itd.
Większość zegarków Suunto, Polar oraz Garmin - da radę to w podobny sposób ogarnąć i narzekać będą osoby które z
konto usunięte via Android
- 1
@Wycu91 ma być niedługo Polar Pacer poczekaj kilka dni może będzie tani i dobry
- 0
Pytanie odnośnie segmentów. Pod żadną moja aktywnością z gps nie znajdują się segmenty ? Jak je uruchomić bądź znaleźć ?
#garmin
#garmin
@Mamciu94: a jeździsz po trasach na których mogą być segmenty, są w jakimś stopniu popularne? Aktywności są publiczne? nie wiem czy to wymóg, ja korzystam z segmentów na stravie.
- 0
Witam. Chciałbym dowiedzieć się jak wykonać wyzwanie ekstremalna jazda - idź pojeździć rowerem górskim w terenie. Która aktywność w zegarku odpowiada za to wyzwanie ?
#garmin
#garmin
Witam. Czy są tutaj posiadacze zegarków venu 2s albo venu 2 plus ?
#garmin
#garmin
- 0
@Irekpodeszwa: Od jednej osi mocowania do drugiej ma około 46 mm.
- 0
Dzięki ;)
- 3
@tomhc: dzięki, tylko po kalkulacji jednak chyba nie jest to opłacalna opcja, sam nie wymienię, a ktoś wezmie 100-150za wymianę, to jak miałbym zapłacić 400zł to pewnie lepiej jest dać dla garmina te 600zł i dostać nowy zegarek z 2 lata gwarancji
- 0
@Baczy: ale obawiam się, że wyłączysz wszystko, jeno nie to, co chcesz :DDDD
- 0
@AbaddonLincoln: zobaczymy podczas jazdy a raczej po jej zakończeniu i zapisie



























Moje co prawda działa po tej przygodzie względnie poprawnie, ale skoro żona się już zgodziła (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Moje pytanie jest o czujnik kadencji. Bo w instrukcji jest, że jest. Natomiast #garmin 530 nie widzi czujnika kadencji, a tym bardziej nie pokazuje nic.
Jakie macie z tym doświadczenia?
źródło: comment_1649846331rvn9nAFRyHbMUi5dS29D7u.jpg
PobierzJestem zadowolony :)
@mirekwirek: @gottie: @stateknaniebie: @mmichal: @G0lomp: @AbaddonLincoln: @Dziaku: @juhas99: @