Wpis z mikrobloga

#garmin #amazfit #xiaomi #smartwatch #gps #kiciochpyta
Co sądzicie o zegarku amazfit TRex albo inne modele?
W czym on jest gorszy od Garmina np forerunner'ow?
Oprócz tego że jest 3 razy tańszy w podobnych opcjach. Chce zegarek głównie do biegania żeby był dobry GPS , warto amazfita lub coś podobnego czy tylko Garmin lub sunto? Fajnie by bylo gdyby można było odwtwarzac muzykę że Spotify offline, żeby po prostu nie brać telefonu na bieganie.
  • 3
@fr3shman:
1. Nie wiem jakie sikory porownujesz ze wyszlo ci 3x tansze. Pamietaj xiaomi itp kieruja sie w strone smartwatchy, to ze ma gps, pomiar hr i akcelerometr nie czyni z niego zegarka sportowego.

2. Nie wiem jak wyglada serwis sportowy xiaomi i podobnych producentow. Kupujac gamrina, dostajesz dostep do garmin connect, polar to polar flow, suunto i coros tez maja swoje serwisy. To sa czesto kombajny informacyjne, z milionem tabelek,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fr3shman: Mam trexa 1.5 roku . Jeśli chodzi o GPS podczas biegania używałem tylko parę razy i prawidłowo wyznaczał trasę. Korzystam głównie z pomiaru tętna na treningu aeorobowym i tu odczyt jest prawidłowy ( zgadza się z pomiarem z ciśnieniomierza ). Osobiście wrzuciłem bransoletę( przez to możliwe że kilka razy chwilowo zakłamał tętno) na niego bo ta opaska przy pracy mi przeszkadzała. Generalnie nie ściągam go praktycznie wcale , nie straszna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fr3shman: generalnie aplikacja notify pokazuje statystyki kroków snu kalorii spalonych itp na ile są dokładne to nie wiem dla mnie najważniejsze że bateria trzyma ok 20 dniu ( bez ciągłego mierzenia pulsu) przy 4x45 aeorobowych w tyg.