czy zwykła wersja NIE TACTIC ma opcję zmiany współrzędnych na mgrs

@klonczyslawek: sprawdziłem i jest do wyboru milion różnych w tym MGRS

ile realnie ci bateria trzyma

nie mam pojęcia. Zakładam go tylko na rower. Na co dzień chodzę z automatami ;)
  • Odpowiedz
@mirekwirek:
Dookoła kadencji narosło sporo mitów. Wysoka kadencja miej obciąża mięsnie ale bardziej obciąża układ krążenia. Jeżeli masz bardzo wysokie Vo2Max (powyżej 70ml//kg/min), jazda z wysoką kadencją może mieć sens. W przeciwnym wypadku na wysokiej kadencji szybciej stracisz oddech niż zmęczysz mięsnie. Taki Armstrong mógł sobie pozwolić na kadencję powyżej 100 :)
Po drugie nasz naturalny styl i rytm pedałowania jest jednocześnie dla nas najefektywniejszym stylem i rytmem.
  • Odpowiedz
@i-marszi: już tak w skrócie, bo nie chcę się rozpisywać. Treningi trzeba robić zróżnicowane, trzeba ćwiczyć wytrzymałość, wydajność, itp, itd. Jednym z takich treningów mogą być ćwiczenia na podjazdach z wyższą kadencją. Owszem, można to robić organoleptycznie, ale taki czujnik kadencji kosztuje grosze.
  • Odpowiedz
Szukam dla siebie zegarka sportowego (głównie wędrówki po górach, rower, siłownia). Wstępnie wybrałem TicWatch Pro 3 (albo Pro 3 Ultra) jednak chciałbym poznać też jakieś inne możliwości. Kilka wymagań:
- NFC,
- dobrze działające funkcje sportowe (obecnie posiadam Amazfit GTR 2 i tutaj jest jeśli chodzi o GPS czy pomiary wędrówek górskich jest bardzo średnio),
- duży czytelny dotykowy wyświetlacz,
- dobra współpraca z telefonem jeśli chodzi o powiadomienia, połączenia,
- bateria 2 dni minimum,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thomasKRK: Ja mogę Ci powiedzieć na swoim przykładzie gdy miałem Huawei Watch GT. Byłem w górach, padał deszcz i chciałem zobaczyć jakąś tam informację na zegarku. Ze względu na mokrą tarczę i ręce dotyk praktycznie nie łapał, musiałem wycierać zegarek i jakoś wtedy szło. Druga kwestia np. bieganie. Biegasz z dotykowym to żeby coś kliknąć to trudno coś kliknąć jeśli się nie zatrzymasz. Znacznie łatwiej ogarnąć coś w ruchu na
  • Odpowiedz
@thomasKRK: Jak się wyleczysz z ekranu dotykowego (mam porównanie z Vivoactive i przyciskami można posługiwać się równie sprawnie) to coraz taniej można wyrwać Fenixa 6 (blisko twojego budżetu).
  • Odpowiedz
Witam, posiadam Garmin fenix 6x pro, która aktywność w zegarku odpowiada za rowerek stacjonarny ? Mam odznaki do odblokowania ale nie wiem który trening na zegarku wybrać ?
#garmin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakaś opcja dla forerunnera 245 wyłączyć dla aktywności siła dźwięk? Zrobiłem własny trening z dużą ilością etapów trwających po 30 sek i pięć sekund przed zakończeniem jest sygnał dźwiękowy z wibracjami. Można jakoś wyłączyć ten dźwięk tylko dla tej aktywności?

#garmin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w #garmin da się przygotować trening interwałowy w trybie ERG na #trenazer? Z tego co widzę, to da się jedynie w urządzeniu wybrać opcję "interwał" i tam wybrać sobie każdorazowo wartości mocy i czasu. Natomiast w Garmin Connect jest zakładka Ćwiczenia, gdzie można zbudować nieco bardziej skomplikowane treningi, które później importuje się do urządzenia, tylko one nie uruchamiają się w trybie ERG albo ja coś źle
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem zainteresowany kupnem zegarka marki garmin. Tylko nie wiem jaki model. Myśle o Fenixie, ale czy jest sens tyle wydawać, bo to co potrzebuje możliwe ze w innych modelach znajdę. Czyli zależy mi, aby był do biegania, pływania, jazdy na rowerze, liczenie kroków na co dzień i żeby miał mozliwosc ściągnięcia muzyki i podłączenia ze słuchawkami Bluetooth, abym mógł biegać sobie bez telefonu. Co polecacie? Tak najbardziej adekwatne cena co do jakości?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 14
213 643,93 - 5,11 - 3,61 - 3,64 = 213 631,57

Bieganka bazowe bo tylko takie biegam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najpierw baza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#garmin fenix 6 pro
Jest jakiś magiczny sposób, aby w treningu siłowym ominąć limit 50 etapów/kroków w ramach jednego treningu? Wkurza mnie, że muszę dzielić trening na dwa osobne...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PoteznyMagWody: kupic mozesz, pod warunkiem ze bedzie obslugiwac protokul bluetooth i wtedy bedziesz mogl sobie na telefonie szczytac dane z opaski. Ale to bedzie tylko puls i to odczyt na bierzaca. W przypadku drozszych pasow napiersiowych z pamiecia, bedziesz mogl zgrac dane po jakims czasie.

Niektore zegarki pozwalaja prawdzic ekg czy cisnienie krwii, ale to sa bardzo niedokladne pomiary i w sumie to bardziej taki chwyt marketingowy, niz cokolwiek innego.
  • Odpowiedz
Zastanawiam się czy nie kupić garmian edge 530 od jakiegoś typka co kupił go na promocji amazona.
Aby gwarancja obowiązywała to muszę mieć jakieś potwierdzenie zakupu z amazona?
#garmin #rower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yurakamisa: tak, ostatnio serwis Garmina przy reklamacji chce dowodu zakupu. Wystarczy np print screen z zamówienia w sklepie internetowym jeżeli nie masz żadnego papieru, paragonu lub faktury.
  • Odpowiedz
Mirasy, nie poszukuje ktoś może #garmin #fenix 5S w bardzo atrakcyjnej cenie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam na szybką sprzedaż biały egzemplarz, bez rysek na szkle i generalnie w bardzo dobrej kondycji. Używany przez 1,5 roku przez leniwą babę, czyli maratonu nie przebiegł, nie robił rekordów świata na basenie ani nie obijał się o wysokie góry :P
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@echelon_: puszczę za 550zł, jest już po gwarancji - kupiony pod koniec 11.2019
a i to jest kolor white/rose gold, nie mogę już edytować pierwszego posta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Rowerowy Równik Skrypt
  • 54
61 209 + 55 + 38 = 61 302

Dwie ostatnie trasy, pierwsza (38 km) luźny rozjazd po kontuzji kolana, potem było trochę trenażera, trzecia szczypawka i wczoraj korzystając ze słoneczka i zainspirowany czyimś postem na tagu pojechałem zaliczyć ten sławny Najważniejszy słupek do opierania rowerów w Polsce południowej. Fajny.

#rowerowyrownik #szosa #garmin

Skrypt | Statystyki
Dziaku - 61 209 + 55 + 38 = 61 302

Dwie ostatnie trasy, pierwsza (38 km) luźny rozja...

źródło: comment_16468939209fUXurt7oS9QVD6KLpudgk.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, które zegarki lepsze, #suunto czy #garmin ?
Potrzebuję czegoś bardziej outdoorowego - wędrówki górskie, do jazdy na rolkach, biegania i do słuchania muzyki. Opcji płatności przez zegarek nie potrzebuję. Półka cenowa raczej do 1500 zł. Polecicie coś? ()
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ibisc0: Zegarek sportowy to nie tylko sam zegarek, ale również platforma analityczna. Do tego dochodzi jak producenci podchodzą do swoich urządzeń i platformy.

Weź to również pod uwagę.
  • Odpowiedz
takie mam pytanie do starych wyjadaczy #garmin a w szczególności serii #fenix - otóż gdy wchodzę w jakąś aplikację na zegarku czy inny widżet - załóżmy w widżet snu, coś tam poklikam i zostawię w spokoju zegarek na 5 i więcej minut, to zegarek z automatu nie wraca do tarczy zegarka, tylko dalej wyświetla mi podgląd snu.

Jest gdzieś ustawienie, że po np 1 minucie braku akcji na
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest możliwość wyłączenia przypomnień/powiadomień z aplikacji podczas trwania aktywności? Mam zainstalowany widget nawodnienia i przypomnienia wyskakują mi podczas biegania co jest trochę irytujące.

#garmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach