Mireczki chciałem sobie godzinę sprawdzić na moim Huawei Smart fit a tu takie coś. Nie znam się ale wygląda to dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°) zegarek nie reaguje na przycisk ani nic. Ktos pomoże?
#smartwatch #garmin #huawei #galaxywatch #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
#smartwatch #garmin #huawei #galaxywatch #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac





















Mam galaxywatcha z LTE. Chcę mieć jednocześnie ten sam nr na zegarku i w komórce (coś jak ekstra e-sim w orange) Czy jest jakaś sieć która to obsługuje taką opcję w usłudze na kartę? Czy wszędzie jest to dostępne tylko w abonamentach? Czy Orange flex oferuje taką opcję?