#galaxywatch #esim #orange #play #plus #tmobile

Mam galaxywatcha z LTE. Chcę mieć jednocześnie ten sam nr na zegarku i w komórce (coś jak ekstra e-sim w orange) Czy jest jakaś sieć która to obsługuje taką opcję w usłudze na kartę? Czy wszędzie jest to dostępne tylko w abonamentach? Czy Orange flex oferuje taką opcję?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wrokikus1 Orange Flex oferuje dwie karty na ten sam numer. W dowolnej konfiguracji - dwie SIM, SIM + eSIM oraz dwie eSIM. Dodatkowo można sobie wybrać czy karta ma być „do telefonu” z opcją dzwonienia, czy „to tabletu” sam internet
  • Odpowiedz
  • 0
@bonczur nie da się. Żadna aplikacja go w ogóle nie widzi. Wychodzi wg mnie na to, że tato kupił go z ekspozycji i chyba jest włączony tryb demo. Nie wiem jak to wyłączyć
  • Odpowiedz
#galaxywatch #smartwatch czy ktoś wie jakie aplikacje funkcje nie będą dostępne jeśli na Galaxy watch 5/6 jeżeli nie mam telefonu od Samsunga? Czy warto kupować ten zegarek jeśli nie mam Samsunga?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@czaari: Dzięki wielkie za odpowiedź! A jak to jest - jak mam służbowego galaxy i dajmy na to ustawie te pomiary to zegarek jakoś wiąże się z kontem tego telefon? Czy funkcje te będą działały mimo podłączenia drugigo telefonu? (na służbowym bym to tylko konfigurował)
  • Odpowiedz
@vauecki: najczęściej wymieniają bebechy (pł główna, itp), testujesz, nie działa, oddajesz na gwarancję. I tak w kółko. Czasami po 3-4 razach się poddają i wystawiają oświadczenie o nienaprawialności i odbierasz kasę od sprzedawcy z takim papierkiem.
  • Odpowiedz
Jak ktoś ma dylemat jaki zegarek kupić to polecam Galaxy Watcha 4/5/6.
Swojego kupiłem za 300zł na OLXie.
Zacznę od minusów :
- Bateria, ładować go trzeba codziennie
- Można go ładować tylko specjalną ładowarką - nie naładujecie go innym telefonem niż flagowcem Samsunga, wiec jak zapomnicie ładowarki jesteście w p-----e :D

Dobra
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema ludziska, męczę się od jakiegoś czasu z wyborem smartwatcha, chce zmienić mój zegarek sportowy z funkcją smart (wysłużony Garmin Vivoactive 3)na coś nowszego. Wybrałem teoretycznie Huawei GT4 PRO, jednak ten dziad nie ma NFC, tzn ma, ale w Europie nim nie zapłacę, a nie mogę znaleźć informacji na temat tego czy istnieje jakakolwiek szansa, że się dogadają z bankami.
Samsung Galaxy watch 6 niezależnie od wersji to chyba ładowanie co dwa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cambell973: zobacz sobie wczorajszy wpis w tagu #garmin o venu 3. On jest nowy, on bedzie dobry, ale gdzies tak za pol roku, jak garmin ogarnie soft, bugi, poprawki itd.

Podstawowe pytanie co ci jest potrzebne. Bo jesli nfc i bateria only, to kup mi banda z nfc. Jeski musisz byc ten gps wbudowany, to jakikolwiek garmin z nfc ale bez ekranu amoled, bedzie najlepszym wyborem, bateria.

Ewentualnie
  • Odpowiedz
Mam zegarek Galaxy Watch 5, skonfigurowałem sobie asystenta google i nie działa mi komenda "zadzwoń do..." zamiast dzwonić wyszukuje to hasło w google. Inne komendy działają, a ta akurat nie. Jak zmienię na język angielski w asystencie to funkcja "call.." działa. Miał ktoś może podobny problem?
#galaxywatch #galaxy #samsung #samsunggalaxy #wearos #asystentgoogle
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zegarki #smartwatch

Kardiolog zalecił mojemu tacie zakup zegarka, który jest w stanie mierzyć EKG i wykrywać migotanie przedsionków. w związku z czym mam kilka pytań.

1. Czy jakość pamiaru firm tzw no name'ow bardzo odbiega od #applewatch albo #galaxywatch?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki,
wczoraj przyszedł do mnie nowy Galaxy Watch 6, ale nie działa mi na nim EKG i jeszcze kilka funkcji pomiarowych, bo nie mam telefonu Samsung, i szukam kogoś kto ma telefon Samsung ze zdjętym rootem, żeby pomógł mi ogarnąć jedną aplikację. Chodzi o aplikację Samsung Health Monitor. Czy byłaby jakaś chętna osoba by pomóc? Widziałem temat na XDA z Samsung Health Monitor, bo jakiś gość zmodował te aplikację, ale wpierw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś miał przypadek, że Portfel Google był niby niezgodny z zegarkiem WearOS? Chciałem skonfigurować płatności, ale na zegarku w Google Play w ogóle nie wyszukuje mi Portfela Google, a jak wejdę na telefonie i tam sprawdzę to mam komunikat taki jak na zdjęciu... O co może chodzić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#galaxywatch6 #galaxywatch #samsung #android #google #
dawid110d - Czy ktoś miał przypadek, że Portfel Google był niby niezgodny z zegarkiem...

źródło: Screenshot_20230804_071737_Google Play Store

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@czuczer: Potem miałem jeszcze problem z asystentem google, bo po zrobieniu factory reset i on przestał być wykrywalny.
Pomyślałem sobie, że może to wina konta Google. Więc dodałem drugie konto google w sklepie play na telefonie. Następnie z poziomu zegarka przelogowałem się na to swoje drugie konto i nagle zdziwienie, bo portfel google pojawił się od razu na samej górze proponowanych aplikacji. Zainstalowałem go, skonfigurowałem, następnie wróciłem znów na tamto
  • Odpowiedz
#strava #rower #galaxywatch
Hej, mam taki problem ze czasem Strava nie pokazuje mi średniej prędkości. Aktywność odpalam zawsze z poziomu Galaxy Watch 4. Restartowałem zegarek, telefon, reinstalowalem apke, problem się powtarza. Macie jakieś pomysły skąd ten problem i jak go rozwiązać? Wracając z pracy i odpalając aktywność już wszystko jest okej. Telefon mam przy dupie i jest normalnie połączony z zegarkiem, lecę na LTE. Co ciekawe
nILFICkW - #strava #rower #galaxywatch 
Hej, mam taki problem ze czasem Strava nie po...

źródło: temp_file5924341607796301598

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@banshiou @leanback Dzięki, ogólnie zrobiłem tak że odwróciłem synchronizacje, włączam aktywność w Samsung Health na GW i przesyłam na Strave. Tymczasowo bo docelowo też chciałbym przejść na Garmina. Spokojnego wieczoru (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Kupiłem galaxy watch5 a nie ogarniałem ze nie da się połączyć z iPhone w aplikacji chociaż jest połączony w panelu by. Czy jeżeli go skonfiguruje na androidzie jakimś to będzie chociaż wyświetlał wiadomości/połączenia z iPhone?

#apple #ios #android #galaxywatch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach