Wpis z mikrobloga

Siema ludziska, męczę się od jakiegoś czasu z wyborem smartwatcha, chce zmienić mój zegarek sportowy z funkcją smart (wysłużony Garmin Vivoactive 3)na coś nowszego. Wybrałem teoretycznie Huawei GT4 PRO, jednak ten dziad nie ma NFC, tzn ma, ale w Europie nim nie zapłacę, a nie mogę znaleźć informacji na temat tego czy istnieje jakakolwiek szansa, że się dogadają z bankami.
Samsung Galaxy watch 6 niezależnie od wersji to chyba ładowanie co dwa dni jak będzie dobrze, no ale całą resztę ma.
Wyszedł Venu 3 na który się nastawiałem, tylko zdaje sobie sprawę, że jest to bardziej zegarek sportowy, którego nie wykorzystam, no ale ma wszystko czego pragnie moja dusza, płatności i baterię, która uciągnie tydzień bez ładowania. Siedzi ktoś z was w tych wszystkich zegarkach i mógłby coś doradzić? Może jakaś inna firma. Wyczynowym sportowcem nie jestem, od czasu do czasu jakieś bieganie, squash czy basen, ale z takim treningiem raczej każdy zegarek sobie poradzi, nie jestem typem człowieka, który analizuje każdą sekundę treningu.
Najważniejsze chyba będą dla mnie płatności, bo często telefon zostawał w samochodzie albo w domu idąc na zakupy.
Ktoś z użytkowników Galaxy watchy może się wypowie na temat baterii.
Pozdrawiam.
#smartwatch #huawei #galaxywatch #samsung #garmin
  • 8
@cambell973: Używam GW6 (LTE, 44 mm) od premiery i bateria wystarcza na jakieś 1.5 dnia, dla mnie to i tak bez znaczenia, bo zegarek odkładam na ładowarkę co noc. Mam oczywiście włączony NFC, LTE i WiFi w trybie automatycznym, AoD.
Z tego co wiem to wersja Pro wytrzymuje chyba te 2-3 dni bez problemu.
@cambell973: zobacz sobie wczorajszy wpis w tagu #garmin o venu 3. On jest nowy, on bedzie dobry, ale gdzies tak za pol roku, jak garmin ogarnie soft, bugi, poprawki itd.

Podstawowe pytanie co ci jest potrzebne. Bo jesli nfc i bateria only, to kup mi banda z nfc. Jeski musisz byc ten gps wbudowany, to jakikolwiek garmin z nfc ale bez ekranu amoled, bedzie najlepszym wyborem, bateria.

Ewentualnie mozesz popatrzec na
@cambell973: Miałem podobne potrzeby i kupiłem Venu 2 - kosztował coś około 1300zł i jest super sprzętem. Teraz wyszła wersja 3, ale jest mocno drogawa w porównaniu do 2, której nic nie brakuje.
@dawid110d: @czarna_olewka @kegnar @PurpleHaze
Byłem dzisiaj w media markt sprawdzić te zegarki którymi byłem zainteresowany, Venu 3 oczywiście nie było, Huawei gość rozkładał były odłączone, jedynie udało mi się poklikać Galaxy Watchem 6 z tą obrotową koronką, kurde, zrobił mega wrażenie przy pierwszym kontakcie, sam ekran żyleta. Zaczynam się zastanawiać czy takie podpięcie na godzinę dziennie do ładowania to takie bardzo złe ????
@cambell973: ja najczesciej uzywam funkcji mierzenia wydajnosci podczas cwiczen, w trakcie calodziennego trekkingu padl w polowie drogi, nie mam tez samodyscypliny zeby pamietac o codziennym ladowaniu dlatego drugi raz bym nie kupila