Blog od nVidii wypowiadający się bardzo pozytywnie o podejściu Tesli i ich układzie do jazdy autonomicznej.
https://blogs.nvidia.com/blog/2019/04/23/tesla-self-driving/
Ogólne przesłanie jest proste - kupuj nasz produkt i to szybko inaczej Tesla zostawi was wszystkich daleko z tyłu.
Trzeba sprzedać swój produkt. :)
#tesla #nvidia #ai #siecineuronowe #samochody #motoryzacja #fsd
https://blogs.nvidia.com/blog/2019/04/23/tesla-self-driving/
Ogólne przesłanie jest proste - kupuj nasz produkt i to szybko inaczej Tesla zostawi was wszystkich daleko z tyłu.
Trzeba sprzedać swój produkt. :)
#tesla #nvidia #ai #siecineuronowe #samochody #motoryzacja #fsd

Czy ktoś byłby w stanie mi wyjaśnić, jak w końcu powinna wyglądać poprawna konfiguracją S-RGH v2, a dokładniej jak jest z plikami ecc i SMC.bin z katalogu speedup?
Zauważyłem, że w zależności od tego, czy:
- ECC zbudowany jest w J-Runnerze z nanddump bez dodatkowych opcji
- ECC CORONA-16MB.ecc z katalogu common/ podmieniony jest na speedup/winbond/ACE-CORONA-16.bin (z podmienionym rozszerzeniem) i z tego zbudowany ECC wrzucony do nand