Już się pytałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi, może teraz ktoś się znajdzie ogarnięty. Jakiś pomysł czemu po zalogowaniu do konta #google nie wyświetla mi podstron? W trybie prywatnym jest ok, ale po zalogowaniu jest to ukryte z jakiegoś powodu. Pierwszy screen jak powinno wyglądać, a drugi jak jest. #pytanie #komputery #przegladarki #firefox - co prawda przeglądarka to #waterfox ale ewidentnie
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@beer_man: ogólnie zerknij sobie na https://myactivity.google.com/myactivity
i np. https://myactivity.google.com/item?restrict=vaa&utm_source=my-activity
to się zdziwisz ;)
i np. https://myactivity.google.com/item?restrict=vaa&utm_source=my-activity
to się zdziwisz ;)
- 0
@login-jest-zajety: Niestety to już nie działa, ale dzięki za chęci, a co do drugiego to wiem o tym, tak samo jak śledzenie gps ( ͡° ͜ʖ ͡°) To się zmieniło u mnie jakoś na dniach więc coś musieli pozmieniać
Jest jakiś sposób aby z powrotem flash włączał się od razu w firefoxie, a nie pytał o aktywację? Jakiś addon czy coś?
#firefox #przegladarki #internet
#firefox #przegladarki #internet
- 1
- 1
@JanuszMirekAndrzej: Hm. Dziwne, bo chyba 0 powinno wyłączać, ale może mi się pomyliło coś. Ważne, że działa. ;P
- 0
- 1
@Ghuleh: masz teraz wersje 69?
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/69.0/releasenotes
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/69.0/releasenotes
Firefox no longer loads userChrome.css or userContent.css by default improving start-up performance. Users who wish to customize Firefox by using these files can set the toolkit.legacyUserProfileCustomizations.stylesheets preference to true to restore this ability.
- 0
@CeZiK_: Dziękuje! :D jesteś zajebisty! :D działa :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 2
@johnblaze12345: ?disable_polymer=1 jedyny prawilny youtube.
@johnblaze12345: może od jakby rozdzielczości filmu, jak szerszy obraz to jest data, a jak węższy obraz to nie ma daty
- 0
#firefox #problemypierwszegoswiata
Mam problem. W ustawieniach->Dane logowania i hasła, mam tam zapisane loginy i hasła wielu witryn. Jednak jak wchodzę na konkretną witrynę, np wykop.pl, kliknę w login, pojawia się mój login ale hasło już się nie pojawi. Jeszcze tydzień wcześniej nie było problemu. Ktoś coś wie czemu tak się dzieje?
Mam problem. W ustawieniach->Dane logowania i hasła, mam tam zapisane loginy i hasła wielu witryn. Jednak jak wchodzę na konkretną witrynę, np wykop.pl, kliknę w login, pojawia się mój login ale hasło już się nie pojawi. Jeszcze tydzień wcześniej nie było problemu. Ktoś coś wie czemu tak się dzieje?
źródło: comment_uofu4JsQjopv5X2bJ2XYa3UgHEmsNI1I.jpg
Pobierz- 1
@Chrzonszcz: 2137
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Nie działa mi internet. Śmiga Google, Facebook, Netflix czy YouTube, ale inne strony np. z wyszukiwarki już nie. W czym może być problem?
Internet z Orange, hotspot przez and telefon na którym wszystko działa poprawnie. Problem na każdej przeglądarce.
#internet #informatyka #helpdesk #chrome #firefox
Internet z Orange, hotspot przez and telefon na którym wszystko działa poprawnie. Problem na każdej przeglądarce.
#internet #informatyka #helpdesk #chrome #firefox
- 0
@lenovo99 nagle się tak zrobiło.
@FrankUnderwood: sprawdź jak masz ustawione DNS w kompie (8.8.8.8 albo 1.1.1.1 z tych nie-od providera)
- 0
#komputery #informatyka #firefox #google
Po zalogowaniu na konto Google przestaje mi na ich stronach działać JavaScript. Nie działa np. zakładka Images (nie da się kliknąć zdjęć). Po wylogowaniu nadal nie działa, dopiero wyczyszczenie wszystkich danych pomaga, a po zalogowaniu znowu przestaje. Wyłączałem już wszystkie addony, nic to nie zmieniło. Ktoś wie o co tu może chodzić?
Po zalogowaniu na konto Google przestaje mi na ich stronach działać JavaScript. Nie działa np. zakładka Images (nie da się kliknąć zdjęć). Po wylogowaniu nadal nie działa, dopiero wyczyszczenie wszystkich danych pomaga, a po zalogowaniu znowu przestaje. Wyłączałem już wszystkie addony, nic to nie zmieniło. Ktoś wie o co tu może chodzić?
#firefox #komputery #internet
Mircy mam problem z FF. Wyszukuję cokolwiek, wchodzę w grafikę i tak opcja 'Tools' w ogóle nie nie działa, przycisk się podświetla ale nic poza tym. Kliknięcie w obrazek nie powoduje abstolutnie nic, a kliknięcie w linka odświeża tylko wyszukiwanie na którym jestem. Do tego wczytują się tylko 3 rzędy obrazków dalej nie ma nic.
Ma ktoś pomysł co to może być i
Mircy mam problem z FF. Wyszukuję cokolwiek, wchodzę w grafikę i tak opcja 'Tools' w ogóle nie nie działa, przycisk się podświetla ale nic poza tym. Kliknięcie w obrazek nie powoduje abstolutnie nic, a kliknięcie w linka odświeża tylko wyszukiwanie na którym jestem. Do tego wczytują się tylko 3 rzędy obrazków dalej nie ma nic.
Ma ktoś pomysł co to może być i
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#reklama #brave #przegladarki #firefox
Zainstalowałem sobie testowo na lapku w pracy Brave, ot żeby zerknąć jak chodzi.... (na fonie mam i jestem zadowolony)
i chyba go zaraz wywalę..
Nie wiem co on ma za filtry od reklam, ale jeżeli na dhostingu aplikacje pocztową blokuje na tyle, że nawet nie widzę listy z tytułami maili, a na tworzonej stronie np. wycina ikonkę prowadzącą do cennika
Zainstalowałem sobie testowo na lapku w pracy Brave, ot żeby zerknąć jak chodzi.... (na fonie mam i jestem zadowolony)
i chyba go zaraz wywalę..
Nie wiem co on ma za filtry od reklam, ale jeżeli na dhostingu aplikacje pocztową blokuje na tyle, że nawet nie widzę listy z tytułami maili, a na tworzonej stronie np. wycina ikonkę prowadzącą do cennika
Miłośnikom sportu i kibicom #koszykowka polecam zainstalować #firefox i dodatek
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/side-view/
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/side-view/
- 1
@Ar_0: raczej nie. Były dwa rozszerzenia ale słabe.
- 1
- 3
69.0
Firefox Release
September 3, 2019
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/69.0/releasenotes/
#firefox #przegladarki
Firefox Release
September 3, 2019
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/69.0/releasenotes/
#firefox #przegladarki
źródło: comment_kZ9ELerKZ6xzLQJZfwKAbZQANVmBvQR6.jpg
Pobierzco to logo?
@jedyny_wolny_login: Jakie masz teraz? Bo ja przez chwilę miałem z takim fioletowym tłem a teraz chyba znów to co było...
ლ(ಠ ͜ ಠ ლ)
ლ(ಠ ͜ ಠ ლ)
- 0
Mam problem z przeglądarką. Jak mam włączonego ublock origin i chcę wejść na banggod, to wywala mi firefoxa. Wyłączenie lub przeinstalowanie dodatku pomaga na dwa dni. Ktoś wie jak zaradzić?
#firefox #banggood #ublock #ublockorigin #pomocy
#firefox #banggood #ublock #ublockorigin #pomocy
@tasak: pisz tutaj https://github.com/uBlockOrigin/uAssets/issues
- 0
@Menglomerat: jak wywala przeglądarkę to raczej tutaj: https://bugzilla.mozilla.org/enter_bug.cgi



























źródło: comment_Rx50JbavBd0R8fzKkrIUW9JhcCY2NxQd.jpg
Pobierz