Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Hybris
- 1

xyzzy
- 1
@Hybris: u mnie działa XD sprawdź JSy

CeZiK_
- 1
@Hybris: u mnie nie ma takich problemów. Pewnie za jakiś czas będzie wydany fix.
- 3
- 14
Cenisz prywatność? Wypróbuj Firefoksa 70 (raporty o trackerach, automatyczne blokowanie trackerów z serwisów społecznościowych, automatyczne info o wyciekach Twojego hasła, ...)
https://sekurak.pl/firefox-70-z-bateria-funkcji-chroniacych-prywatnosc/
#sekurak #prywatnosc #firefox #internet
https://sekurak.pl/firefox-70-z-bateria-funkcji-chroniacych-prywatnosc/
#sekurak #prywatnosc #firefox #internet
źródło: comment_Bn4mTsdfOXHU5pIHKiZ9pO9trBzg7cj3.jpg
Pobierz- 0
- 4
Już nie Firefox Quantum, a Firefox Browser.
Na pierwszy rzut oka widać kilka zmian w UI.
70.0
Firefox Release
Na pierwszy rzut oka widać kilka zmian w UI.
70.0
Firefox Release
źródło: comment_0DPlMPVzL8xwgil4huX1JpcT7NDQFhAX.jpg
Pobierz- 14
@kopytakonia: Firefox lepszy
- 14
@kopytakonia: We wszystkim :)
Mam maly problem z dźwiękiem na #firefox (najnowsza wersja - nie mam w tym momencie dostepu do kompa więc nie podam dokladnej wersji).
Kilka dni temu zauważyłem brak dźwięku na kilku stronach na FF (np. Youtube, 9gag).
Oczywiście sprawdzilem od miksera przez tryb awaryjny, uprawnienia strony, az po instalacje innej wersji na osobnej partycji (FF Nightly).
Co więcej na większości stron dźwięk jest normalnie (np. Soundcloud, gry online).
Jakieś
Kilka dni temu zauważyłem brak dźwięku na kilku stronach na FF (np. Youtube, 9gag).
Oczywiście sprawdzilem od miksera przez tryb awaryjny, uprawnienia strony, az po instalacje innej wersji na osobnej partycji (FF Nightly).
Co więcej na większości stron dźwięk jest normalnie (np. Soundcloud, gry online).
Jakieś
- 1
- 1
- 1
- 0
- 1
Wie ktoś jak zwiększyść szybkość przewijania (np. na fb) jak kółkiem kręcę? Na chrome wszystko szybciej przewijało a tutaj muszę kręcić niemiłosiernie żeby o tyle samo się przewinęło.
#firefox
#firefox
- 0
- 3
Taka fajna informacja od #firefox. Jakby ktoś chciał brać je na serio
#ciekawostki #ciekawostka #informatyka
#ciekawostki #ciekawostka #informatyka
źródło: comment_vIczmq5wSMobihWgnfVhjEsn1gnNONXo.jpg
Pobierz- 2
konto usunięte via Android
- 4
@janusz-cebula sekundę? czasem trzeba czekać 15
@janusz-cebula: u mnie czasem w ogóle nie zaskoczy albo trzeba czekać 10 sekund
@maciejkiner @a__s zróbcie coś z tym
@maciejkiner @a__s zróbcie coś z tym
- 0
Zablokowane przez politykę bezpieczeństwa treści
Podczas łączenia z serwerem „outlook.live.com” wystąpił błąd.
Firefox uniemożliwił tej stronie wczytanie treści w ten sposób, ponieważ jej polityka bezpieczeństwa treści na to nie pozwala.
Taki komunikat mam w oknie dodatku Notifier for Outlook. Jak się go pozbyć? Blokowanie treści mam ustawione na standardowe, z logowaniem się bezpośrednio na stronie Outlooka nie mam problemów. Używam Firefoxa od wczoraj, nie wiem co mogę mieć źle ustawione.
#firefox
- 0
Przerzuciłem się z brave na #firefox po przeczytaniu tego znaleziska o odrzuceniu przez chrome, którejś tam wersji uBlocka. Ale chyba zanosi, że wrócę. Nie rozumiem zachwytu nad tą przeglądarką. ヽ( ͠°෴ °)ノ Strony wszystkie się potwolnie wolno ładują, #facebook to w ogóle świruje, nie mogę wklejać niczego ze schowka bo wszystkie okna chatu się zamykają, godziny wyświetlone 2h wcześniej. ヽ(☼ᨓ
@Maides: Coś musisz mieć ostro nasrane w systemie, bo u mnie to dynamit. Wszystko oparte na Chromium mi muli z czasem, a FF odkąd jest na Quantum to petarda. Warto trochę liska podkonfigurować w about:config wg instrukcji na privacytools.io. uBlock Origin ustawić na blokowanie zewnętrznych skryptów i ramek (działać na zasadzie białej listy i odblokowywać zaufane źródła, np. ramek z yt, streamable itp.), do tego polecam dodatki Decentraleyes, BitWarden, Imagus.
@radapasa: TorBrowser spoko, ale dla szarego użytkownika to w wielu przypadkach działanie pod górkę, a można podkręcić FF tak, żeby był i bezpieczny, i prywatny, w sposób, który nie będzie dokuczliwy przy codziennym użytkowaniu. Przykładem może być DoH, który z about:config w becie wyszedł do opcji połączeń. Warto sprawdzić czy pod tym kątem wszystko śmiga jak należy: https://www.cloudflare.com/ssl/encrypted-sni/ Pamiętajmy przy tym, że często prywatność =/= anonimowość. Pytanie na czym nam
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@korporacion: opera nie ma żadnego 2 stopniowego zabezpieczenia na logowanie. Jak masz jakieś zapisane hasła, a ktoś zna hasło do opery - ma wszystko. XD jak się o tym dowiedziałem to wypieprzyłem ją w p---u
- 1
- 0
- 0
@Szyna1: miał i wątpliwe by było to rozwiązane w aktualnym Firefoksie. Może Preview/Feniks będzie działał lepiej.
Nawet jest wpis KB żeby wyłączyć i włączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://support.mozilla.org/pl/kb/firefox-android-displays-blank-web-pages
Nawet jest wpis KB żeby wyłączyć i włączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://support.mozilla.org/pl/kb/firefox-android-displays-blank-web-pages





















