#oneplus 6
#firefox
#android
Witam nie ma lub miał może ktoś problemu z firefoxem że czasami nie ładuję stron za pierwszym razem i trzeba wyłączyć i włączyć i wtedy działa? Strasznie upierdliwe to się robi na samsungu s6 nie miałem takich problemów.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Osobiście korzystam na desktopie z Firefoxa, ale uczciwie informuję, że Chrome odrzucił właśnie wersję dev uBlock Origin z listy wtyczek.

Post na Facebooku z Zaufanatrzeciastrona

Z dużą dozą prawdopodobieństwa wersja 'normalna' również na Chrome się nie pojawi, co było do przewidzenia, bo Google od dawna robi wszystko w tym kierunku.
kam821 - Osobiście korzystam na desktopie z Firefoxa, ale uczciwie informuję, że Chro...

źródło: comment_RwRV1hs17YaaRibUzfzKQO6lDQh7Qux1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem dziwny przypadek ostatnio na najnowszym Firefoxie 69.02 na win.
Po uruchomieniu systemu i przeglądarki biała strona, kółko się kręciło i nic.
Zrestartowałem kompa i przeglądarka uruchomiła się już normalnie.
Na pewno nie chodziło o żadną aktualizację.
Problem taki że wylogowało mnie z każdej witryny na jakiej byłem zalogowany. Teraz ręcznie na każdej stronie muszę się zalogować.
Teraz się zastanawiam czy to jakiś błąd w firefoxie nastąpił czy może to być działanie jakiegoś trojana? Nigdy wcześniej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieje techniczna możliwość, aby właściciel danej strony internetowej wiedział na jaką kolejną stronę przechodzi użytkownik w swojej przeglądarce internetowej?

Na przykład:
w przeglądarce otwarta jest strona www.1.pl
użytkownik przechodzi do stronywww.2.pl poprzez ręczne wpisanie URL w polu adresu lub klika odnośnik w swoich zakładkach lub klika odnośnik w e-mailu
czy właściciel strony www.1.pl jest w stanie dowiedzieć się, że użytkownik przeszedł do strony
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

użytkownik przechodzi do stronywww.2.pl poprzez ręczne wpisanie URL w polu adresu lub klika odnośnik w swoich zakładkach lub klika odnośnik w e-mailu


@orle: nie
  • Odpowiedz
Nie myślałem, że internet może być tak piękny z Ublockiem z wyłączonym JavaScript ()
Javascript mam włączony tylko na kilku stronach takich jak github, youtube, cda czy facebook.

Po lewej stronie jest firefox z ublock origin z wyłączonym Javascriptem oraz Dark Reader(ciemny motyw)
Czas ładowania strony po raz
q.....n - Nie myślałem, że internet może być tak piękny z Ublockiem z wyłączonym Java...

źródło: comment_DJLrusU92HR5RctP1AzUXCrO7zlzZO66.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KeepassXC - Menedżer Haseł

KeepassXC to darmowy i multiplatformowy menedżer haseł korzystający z frameworka QT.
Umożliwia dostęp do bazy loginów, haseł oraz informacji dodatkowych poprzez wpisanie głównego hasła lub wprowadzenie pliku klucza.
Używa formatu haseł 'kdbx' znanego z Keepass 2 zapewniając dzięki temu zgodność między tymi programami.
Potrafi generować losowe hasła o danych parametrach.
q.....n - KeepassXC - Menedżer Haseł

KeepassXC to darmowy i multiplatformowy mened...

źródło: comment_LJxQmSI53E0XWTyjdRaRmEjU5bpHRrMS.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Firefox - Przeglądarka Internetowa

Firefox to otwartoźródłowa przeglądarka internetowa wykorzystująca silnik Gecko oraz Quantum.
Jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie.
Obsługuje ogromną bazę dodatków takich jak bloker reklam Ublock Origin, dodawanie czarnego motywu na stronach - Dark Reader czy blokowanie clickbajtów poprzez Clickbait Remover.
Jego rozwój skierowany jest na bezpieczeństwo, szybkość i prywatność użytkowników.
q.....n - Firefox - Przeglądarka Internetowa

Firefox to otwartoźródłowa przeglądar...

źródło: comment_BYYqc49KC7hKpc8b6Zx7M06bkm3j2qPa.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qarmin: po tym jak strony mobilne stały się niezdatne do przeglądania przerzuciłem się na Firefoxa na telefonie. Ublock i noscript i znowu można przeglądać neta.

Niestety jeszcze wiele mu brakuje. Nie ma możliwości otwarcia filmu yt bezpośrednio w apce. Trzeba klikać otworzyć nowa kartę i tam dopiero jest przycisk.
cała reszta działa dobrze lub lepiej niż w chrome.

Jednak najważniejszą rzeczą jest SOT który się wydłużył o ok. 1 do
  • Odpowiedz
Jak znajdę coś ciekawego/uczącego/śmiesznego w internecie to albo to obejrzę/przeczytam i dodam do zakładek, albo (i to ma miejsce najczęściej, szczególnie w przypadku rzeczy uczących) dodam do zakładek "na potem". Oczywiście w większości przypadków nigdy nie wracam do zapisanych zakładek, ale zakładam, że coś się może kiedyś przydać. Mam tego całą masę, większość jest powrzucana w odpowiednie foldery - kategorie. Też tak macie?

Przy okazji - czy ogromna ilość zakładek może spowalniać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArcyPrzegryw: czasami coś szukałem po moich zakładkach ale odkąd w operze jest flow to ładuję tam wszystko dodając czasami tagi jak coś jest nie jednoznaczne polecam
  • Odpowiedz
Mirki wygląda na to że Youtube znowu zmienił układ strony głównej. macie jakieś fajne dodatki do FF którymi można dostosować wygląd i przywrócić stan poprzedni? Zainstalowałem YouTube Classic ale tam mocno wali w oczy niebieski kolor fontu pod tytułami filmów. Też nie podoba mi się zastąpienie na liście subskrybowanych kanałów powiadomienia w formie ilości nowych filmów ikoną która informuje tylko że jest nowy film.

#pytanie #informatyka #firefox
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem z #firefox na #linux. Jak piszę 'ę', to czasami przechodzi na początek tekstu (jak przycisk "Home").
Da się to jakoś naprawić? Najdziwniejsze, że nie zawsze tak się dzieje, ale na 2 komputerach mam to samo.
#linux #ubuntu #firefox
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś pomysł dlaczego nie działa mi jakdojade.pl na Firefoxie? Mam wersję 69.0.2 (64 bity). Z dodatków mam: uBlock Origin, Disconnect, Facebook Container i Gesturefly.

Próbowałem z wyłączonymi dodatkami i nic to nie daje.
Spróbowałem też wykonać polecenia https://support.mozilla.org/pl/kb/Firefox%20nie%20wczytuje%20witryn%20internetowych%20%E2%80%93%20inne%20przegl%C4%85darki%20tak z tej strony i również zero efektów.
Ogólnie strona się ładuje, pokazuje się logo Jakdojade, po czym zamiast mapy i UI jest tylko białe tło. ( ͡° ʖ̯
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ashmedai: To niestety nie pomogło, ale chyba rozwiązałem problem. Po prostu zresetowałem totalnie ustawienia przeglądarki do domyślnych, zainstalowałem dodatki od nowa i... działa... Dziwne. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mireczki, pomocy!! Mam problem z jakimś malware, które uprzykrza mi życie od kilku godzin. Nie wiem za ciula, jak się tego pozbyć. Z początku w ogóle nie działały mi google mapy ani aplikacje google na Firefox. Dopiero po instalacji Kaspersky zaczęło mi to hulać, ale ciągle wyskakują mi komunikaty o jakimś s3.amazonaws. Zarzucam screeen'a. Na rozszerzenia nie patrzcie bo na świeżym Firefox to samo. #firefox #przegladarki #malware
johnymielony69 - Mireczki, pomocy!! Mam problem z jakimś malware, które uprzykrza mi ...

źródło: comment_cbqf7vNQ1oRR8grsK24jkCCxMNvBlSqc.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo halo, czy jest tu jakiś mirek-spec, który bedzie mi w stanie powiedzieć, czemu na przeglądarce Firefox nie działają mi poprawnie mapy google? Nie mogę wyznaczyć trasy (wpisuje miejscowości i po wciśnięciu prowadź nic się nie dzieje, nie pokazuje trasy). Nie mogę również wejść na mapie w poszczególne obiekty, aby podejrzeć np. opinie o danym miejscu (po wciśnięciu w dane miejsce zero reakcji). Podkreślam, że Firefox zainstalowany świeżo bez żadnych dodatków. #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Dobra. Jakby ktoś miał ten sam problem, to mogę zaproponować przeskanowanie kompa kilkoma skanerami. Ja użyłem malwarebytes, adwcleaner, Kaspersky i teraz hula mi Firefox. Jakiś ściek mi się zakamuflował w kompie ale w końcu go zdemaskowalem (òóˇ)
  • Odpowiedz
Brave to przeglądarka szybsza niż Chrome i Firefox, ale dająca prywatność i bezpieczeństwo od pierwszego uruchomienia.
Bazuje na Chrome więc wspiera te same dodatki. Działa świetnie, spróbujcie!
https://www.wykop.pl/link/5152347/brave-przegladarka-jak-chrome-ale-szybsza-i-z-ochrona-prywatnosci/
Ktoś z Was już korzysta? Jak wrażenia?

#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #przegladarki #chrome #firefox #prywatnosc
niebezpiecznik-pl - Brave to przeglądarka szybsza niż Chrome i Firefox, ale dająca pr...

źródło: comment_xtuOQnu0VU8l7AC8pY9J3VE4eFkZGG1y.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach