Chciałem się przesiąść z uBlocka na uMatrix ale nie ogarniam jak go skonfigurować, żeby mi tak dobrze blokowało reklamy np. na wykopie jak uBlock. Ktoś używa z powodzeniem uMatrixa? Jak to osiągnąć?
#przegladarki #informatyka #pytaniedoeksperta #ublock #umatrix #firefox
#przegladarki #informatyka #pytaniedoeksperta #ublock #umatrix #firefox





























#przegladarki