wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Kryspin013: surf [*]
- 0
mam pytanie o firefoxa i jego usługe:
Firefox Lockwise umożliwia korzystanie z haseł zachowanych w Firefoksie na wszystkich urządzeniach.
Firefox Lockwise to manager haseł, dzięki któremu uporządkujemy wszystkie swoje loginy do stron internetowych na komputerze osobistym.
1.Jak
Firefox Lockwise umożliwia korzystanie z haseł zachowanych w Firefoksie na wszystkich urządzeniach.
Firefox Lockwise to manager haseł, dzięki któremu uporządkujemy wszystkie swoje loginy do stron internetowych na komputerze osobistym.
1.Jak
@mohawk: bitwarden lepszy
- 1
Czy to dobre rozwiązanie jako manager haseł czy są lepsze?
@mohawk: https://bitwarden.com
https://keepassxc.org
KeePassXC musisz gdzieś przechowywać bazę danych i zapamiętać do
- 0
źródło: comment_oPxfxNNeb2SWuJDNUZRiptJUSfMa8qV8.jpg
PobierzNowa ikona Firefoxa
- Szanujesz 70.0% (56)
- Szkalujesz 30.0% (24)
- 9
@mateusza: Stare logo było lepiej widoczne na pasku zadań - to nowe to czerwona plamka z fioletową kulką w środku ;)
Witam, któryś z Mirków wie czemu przy starcie laptopa zawsze uruchamiają mi się te procesy Firefoxa? Dopóki ich nie ubije te działają cały czas w tle i zżerają po 50% CPU.
#komputery #przegladarki #firefox
#komputery #przegladarki #firefox
źródło: comment_1zxuQLNWsGKcLmTDUfkHQ25FCj6HUKEG.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@johnymielony69: wklepaj w pasek adresu about:performance
- 0
Co za chooj #firefox wyczyścił bez mojej wiedzy wszystkie dane logowana do stron (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Kogoś spotkało coś podobnego?
Kogoś spotkało coś podobnego?
- 2
przesiadłem się po latach używania fajerfoksa na operę i jestem oczarowany zajebistością tej przeglądarki (ʘ‿ʘ)
#opera #firefox #przegladarki
#opera #firefox #przegladarki
@Robciqqq: Mam tak za każdym razem, kiedy po dłuższym czasie wracam do jakiejś przeglądarki. Po prostu widzisz cały postęp z danego okresu w jednym momemcie i to powoduje efekt zajefajności, inaczej jak oswajasz się z każdą nowością po kolei.
- 0
Pamiętajcie by co jakiś czas robić backup profilu %APPDATA%\Mozilla\Firefox bo ta Mozilla lubi sobie pogrywać z nowymi funkcjami które p------ą te co już działały.
Ogólnie polecam zainteresować się wersją o dłuższym wsparciu czyli ESR to nie będzie takich niespodzianek.
Jest mały problem z downgrade 70 na ESR 68.2 jak chce się zachować swój profil gdyż po skopiowaniu plików nie odpala się ESR na starym profilu.
Da się jednak to obejść tworząc nowy profil i kopiując
Ogólnie polecam zainteresować się wersją o dłuższym wsparciu czyli ESR to nie będzie takich niespodzianek.
Jest mały problem z downgrade 70 na ESR 68.2 jak chce się zachować swój profil gdyż po skopiowaniu plików nie odpala się ESR na starym profilu.
Da się jednak to obejść tworząc nowy profil i kopiując
- 0
Jest strona która ma w sobie podstrony od 1 do 5. Kiedys mialem taki dodatek, który przy przewijaniu w dół otwierał te podstrony na jednej stronie. Czy jest cos takiego w #firefox ? #chrome #przegladarki #informatyka
@marsmarchmars: dawać reklamy bez skryptów lub z bezpiecznymi skryptami?
a czym to się różni od zwykłego FTP? Dostałem jakiś do hostingu
@marsmarchmars: nie obciąża łącza, ponad to co konieczne.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@kk87ko0: probowales wylaczyc i wlaczyc?
- 0
@kk87ko0: Zainstaluj sobie ESR to nie będzie takich zaskoczeń.
Też miałem ten problem co ty na 70 ale zależało mi na profilu i jego dodatkach oraz ustawieniach więc po instalacji ESR 68.2 przeniosłem i śmiga.
Ta wersja ma ten plus, że dostaje tylko security i bug fixy bez nowych funkcji które psują co działało. Plus na ESR zanim będzie wersja 70+ to już w podstawce będzie 74+ co daje nam
Też miałem ten problem co ty na 70 ale zależało mi na profilu i jego dodatkach oraz ustawieniach więc po instalacji ESR 68.2 przeniosłem i śmiga.
Ta wersja ma ten plus, że dostaje tylko security i bug fixy bez nowych funkcji które psują co działało. Plus na ESR zanim będzie wersja 70+ to już w podstawce będzie 74+ co daje nam
- 1
- 0
Jest jakiś dodatek do Firefoxa który pozwala na "odczepianie" okna wideo tak jak jest np. w Operze?
#firefox #przegladarki #internet
#firefox #przegladarki #internet
Jakie dodatki 'prywatyzujące' do firefoxa? Blokujące śledzienie, reklamy, kopanie bitcoinów itd?
#firefox #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #sekurak
#firefox #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #sekurak
@svr_: jak chodzi o śledzenie to Facebook Container
- 2
@svr_: ublock-origin + Listy MajkiIT - są filtry na kopanie, na te wszystkie wyskakujące wiadomości o cookiees, RODO, blokadach reklam. Super zestaw - pierwsza rzecz którą dodaję do przeglądarki (u mnie jest to Brave).
Dadatki chroniące prywatność:
- jak już wspomniał E-wakuacja - FB Container
- Privacy Badger
Dadatki chroniące prywatność:
- jak już wspomniał E-wakuacja - FB Container
- Privacy Badger
- 0
Która przeglądarka aktualnie najlepsza?
#chrome #googlechrome #firefox #opera #przegladarki #internet #pytanie
#chrome #googlechrome #firefox #opera #przegladarki #internet #pytanie
źródło: comment_GzwdA0KeOdJiw491oswq2iowTjfL2upl.jpg
PobierzNo która?
- Chrome 23.8% (31)
- Firefox 46.9% (61)
- Opera 23.1% (30)
- Inna 6.2% (8)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 14
Cenisz prywatność? Wypróbuj Firefoksa 70 (raporty o trackerach, automatyczne blokowanie trackerów z serwisów społecznościowych, automatyczne info o wyciekach Twojego hasła, ...)
https://sekurak.pl/firefox-70-z-bateria-funkcji-chroniacych-prywatnosc/
#sekurak #prywatnosc #firefox #internet
https://sekurak.pl/firefox-70-z-bateria-funkcji-chroniacych-prywatnosc/
#sekurak #prywatnosc #firefox #internet
źródło: comment_Bn4mTsdfOXHU5pIHKiZ9pO9trBzg7cj3.jpg
Pobierz































mam pytanie czy da się jakoś w firefoxie otworzyc wiele kart powiedzmy 30 i żeby nie były w jednym rządku a np. 10 w jednym a 11stą otwiera w nowym wierszu niżej
#firefox #windows #przegladarki #windows10