Mam problem z #firefox, mianowicie po każdym uruchomieniu zostaję wylogowany z kont na wszystkich stronach (fb, yt, gmail, wykop itd.) oraz nie zostaje zapisana historia wyszukiwania, ale przeglądarka dalej ma zapamiętane hasła tylko trzeba się cały czas weryfikować :(. Próbowałem reinsalu na C jak i na D, czyściłem dane, ciasteczka, zakładałem nowe profile, usuwałem pliki. Nic nie pomaga.
wpisy
Najnowsze
Archiwum

TheWalkingBed
- 0

bazylo
- 0
@TheWalkingBed: hmm tak jakby było cały czas w trybie prywatnym

TheWalkingBed
- 0
@bazylo: ok, jakoś udało mi się rozwiązać problem (przynajmniej na te chwilę), musiałem użyć konsoli cmd i usunąć atrybut tylko do odczytu z folderów profilów na dysku C, nie mam zielonego pojęcia jak ja to zrobiłem ale jak narazie śmiga.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@JesterRaiin: Serio, nienawidzę twórców stron.
1) Tłumaczenia które uniemożliwiają znalezienie czegokolwiek bo musiałbym domyslać się jak to google translator przetlumaczył
2) Strony mobilne na telefonie które są tak duże że nic na nich nie da się znaleźć, więc w 100% korzystam z wersji stron na PC, nigdy nie mobilnych. Wkońcu od czego jest rąbany zoom i od czego mam te ekrany 6+ cali skoro mam na nim mniej infromacji niż
1) Tłumaczenia które uniemożliwiają znalezienie czegokolwiek bo musiałbym domyslać się jak to google translator przetlumaczył
2) Strony mobilne na telefonie które są tak duże że nic na nich nie da się znaleźć, więc w 100% korzystam z wersji stron na PC, nigdy nie mobilnych. Wkońcu od czego jest rąbany zoom i od czego mam te ekrany 6+ cali skoro mam na nim mniej infromacji niż
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Od pewnego czasu na Firefoksie nie działają mi serwisy VOD. Próbowałem czyścić przeglądarkę, wyłączać ublocka i ochronę firefoxa... Jest cały czas jak na pic rel.
Jakieś pomysły? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#firefox #technologia #problem #vod #orzegladarki #kiciochpyta
Jakieś pomysły? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#firefox #technologia #problem #vod #orzegladarki #kiciochpyta
źródło: comment_sc7nyRYabqz1Mzj5oCGco7POe0HntvUA.jpg
Pobierz- 0
- 0
@Michal0173: Może być problem właśnie prze 64-bit firefox.
Upewnij się, że masz silverlight, flash player zainstalowane właśnie 64-bitowe.
Ja używam 32-bit i mimo dość sporych zabezpieczeń wszystko gra.
https://i.imgur.com/VtaoHad.jpg
Upewnij się, że masz silverlight, flash player zainstalowane właśnie 64-bitowe.
Ja używam 32-bit i mimo dość sporych zabezpieczeń wszystko gra.
https://i.imgur.com/VtaoHad.jpg
- 0
@SVCXZ: raczej twój pc robi to źle
Co zrobić żeby pasek wyszukiwania/ adresu w firefox żeby adresy były od lewej strony a nie od środka? Chodzi o to jak się rozwijają.
#firefox #pcmasterrace #windows10
#firefox #pcmasterrace #windows10
#firefox #allegro #programowanie #programista15k #javascript #java #greasyfork
Czy ktoś jest w stanie odpłatnie zrobić aby wgrywane zdjęcia na aukcję allegro wskakiwały od razu w puste pola (załącznik). Aby nie trzeba było wciskać tych obsranych kwadratów i wybierać zdjęć które wgrywamy ?
Czy ktoś jest w stanie odpłatnie zrobić aby wgrywane zdjęcia na aukcję allegro wskakiwały od razu w puste pola (załącznik). Aby nie trzeba było wciskać tych obsranych kwadratów i wybierać zdjęć które wgrywamy ?
źródło: comment_HralCPg2f39zUtR3DN9V0UvcEnZO3gbQ.jpg
Pobierz- 0
- 0
@mp107: może i bym to przeżył, gdyby tylko to okno się pojawiało: XD
Wyobraź sobie jak to teraz działa bez tego popupu.
Wyobraź sobie jak to teraz działa bez tego popupu.
źródło: comment_tMzisvuasQot3DKSOgLRVqh5f7kIAzbg.jpg
Pobierz- 0
Ej, street view mi nie dziala(ಠ‸ಠ) Wczesniej zamienialem mape na satelita najezdzalem na ulice i sie przenosilem a teraz to nie dziala( ͡° ʖ̯ ͡°)
#streetview #google #firefox #komputery
#streetview #google #firefox #komputery
Kto by pomyślał, że po tylu latach Chrome zagości na moim komputerze xD
Na czystym windows 10 tylko google chrome odtwarza filmy z serwisów streamingowych takich jak CDA alltube czy streamable. Opera i Firefox nie radzą sobie, według takiego CDA trzeba je zaktualizować, żeby działały. Google Chrome najelpszy najślilniejszy.
#internet #firefox #opera #google #chrome
Na czystym windows 10 tylko google chrome odtwarza filmy z serwisów streamingowych takich jak CDA alltube czy streamable. Opera i Firefox nie radzą sobie, według takiego CDA trzeba je zaktualizować, żeby działały. Google Chrome najelpszy najślilniejszy.
#internet #firefox #opera #google #chrome
- 1
@moooka: wsystko aktualne
Pobralem specjalnie Firefoxa i nic w nim nie zmienialem i wystepuje ten sam problem
To samo na internet explorerze, nie używany nie zmienialem żadnych ustawien nic i tak problem ten sam
Tylko Google Chrome sobie radzi
Pobralem specjalnie Firefoxa i nic w nim nie zmienialem i wystepuje ten sam problem
To samo na internet explorerze, nie używany nie zmienialem żadnych ustawien nic i tak problem ten sam
Tylko Google Chrome sobie radzi
- 1
@moooka: ciekawe jest to ze na Ubuntu na tym samym laptoku też wystepowal ten sam problem, zrobiłem format i zainstalowalem win10 i też to samo. Napisałem o problemie na paru forach i jak cos pomoże to dam znać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Brave serio jest taką dobrą przeglądarką pod względem szybkości, bezpieczeństwa i prywatności? I czy na Windowsie też daje radę?
#brave #przegladarki #chromium #chrome #firefox #informatyka #windows #android
#brave #przegladarki #chromium #chrome #firefox #informatyka #windows #android
wydaje mi się, czy kiedyś z poziomu paska adresu można było usuwać pojedyncze strony z historii wciskając [Delete]?
#firefox #przegladarki #pytanie
#firefox #przegladarki #pytanie
źródło: comment_JTMCtGw4mx8qkiXRI7Cs55ViIpvhXcNW.jpg
Pobierz- 3
@genocidegeneral: shift + delete
- 0
@radapasa: kocham cię! (no homo)
- 1
@mpisz: też zauważyłem, że to mam...
- 4
Jeżeli w pasku adresu po wpisaniu adresu wciśniesz Shift+Enter to ta strona otworzy się w nowym oknie przeglądarki, Shift+Alt+Enter otwiera w nowej zakładce #protip #firefox #skrotyklawiszowe
- 0
@Kryspin013: co się śmiejesz? akurat kwestia kodeków to najmniejszy problem codziennej pracy z Fedorą :-)
@theacid: masz dodane repo RPMfusion?
@theacid: masz dodane repo RPMfusion?
co się śmiejesz? akurat kwestia kodeków to najmniejszy problem codziennej pracy z Fedorą :-)
@hiperchimera: O tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 0
wie ktos czemu mi firefox tyle ramu je ? xD-
#firefox
#firefox
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Przesiadłem się z chrome na firefoxa i niby wszystko fajnie tylko jest jeden problem - czcionka. Ewidentnie się różni i troche mnie to boli w oczy bo przyzwyczaiłem się do tamtej. Jest jakiś sposób żeby zrobić czcionkę w firefoxie taką samą jak w chrome ?
#firefox #chrome #kiciochpyta
#firefox #chrome #kiciochpyta
- 0
@ptaszyszko: Ustawienia są takie same jak na chromie, a czcionki mimo to się rożnią






















