Mam problem z #firefox, mianowicie po każdym uruchomieniu zostaję wylogowany z kont na wszystkich stronach (fb, yt, gmail, wykop itd.) oraz nie zostaje zapisana historia wyszukiwania, ale przeglądarka dalej ma zapamiętane hasła tylko trzeba się cały czas weryfikować :(. Próbowałem reinsalu na C jak i na D, czyściłem dane, ciasteczka, zakładałem nowe profile, usuwałem pliki. Nic nie pomaga.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bazylo: ok, jakoś udało mi się rozwiązać problem (przynajmniej na te chwilę), musiałem użyć konsoli cmd i usunąć atrybut tylko do odczytu z folderów profilów na dysku C, nie mam zielonego pojęcia jak ja to zrobiłem ale jak narazie śmiga.
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: Serio, nienawidzę twórców stron.
1) Tłumaczenia które uniemożliwiają znalezienie czegokolwiek bo musiałbym domyslać się jak to google translator przetlumaczył
2) Strony mobilne na telefonie które są tak duże że nic na nich nie da się znaleźć, więc w 100% korzystam z wersji stron na PC, nigdy nie mobilnych. Wkońcu od czego jest rąbany zoom i od czego mam te ekrany 6+ cali skoro mam na nim mniej infromacji niż
  • Odpowiedz
Poszukuję dodatku/rozszerzenia do przeglądarki Firefox, które generałowo podgląd filmików na bieżąco pomijając grafiki wstawione przez autrów filmików.
#firefox #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto by pomyślał, że po tylu latach Chrome zagości na moim komputerze xD
Na czystym windows 10 tylko google chrome odtwarza filmy z serwisów streamingowych takich jak CDA alltube czy streamable. Opera i Firefox nie radzą sobie, według takiego CDA trzeba je zaktualizować, żeby działały. Google Chrome najelpszy najślilniejszy.
#internet #firefox #opera #google #chrome
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moooka: wsystko aktualne
Pobralem specjalnie Firefoxa i nic w nim nie zmienialem i wystepuje ten sam problem
To samo na internet explorerze, nie używany nie zmienialem żadnych ustawien nic i tak problem ten sam
Tylko Google Chrome sobie radzi
  • Odpowiedz
@moooka: ciekawe jest to ze na Ubuntu na tym samym laptoku też wystepowal ten sam problem, zrobiłem format i zainstalowalem win10 i też to samo. Napisałem o problemie na paru forach i jak cos pomoże to dam znać
  • Odpowiedz
Czy ktoś z Was ma jeszcze problem z #firefox na #ubuntu? Gdy pisze coś na Messengerze albo w Evernocie i kliknę PRAWY ALT + SPACE to przenosi mnie na początek linii, dokumentu. W Chrome nie ma czegoś takiego.
WTF?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam dziwny problem.
Fedora 31 here. Firefox nie odtwarza mi 80% youtube i innych stron z playerami w html5. Komunikaty w stylu "Twoja przeglądarka nie obsługuje HTML5 blablabla". Ten sam problem na Brave. Jakieś pomysły? Pierwszy raz się z tym spotykam.

#linux #fedora #firefox #brave
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przesiadłem się z chrome na firefoxa i niby wszystko fajnie tylko jest jeden problem - czcionka. Ewidentnie się różni i troche mnie to boli w oczy bo przyzwyczaiłem się do tamtej. Jest jakiś sposób żeby zrobić czcionkę w firefoxie taką samą jak w chrome ?
#firefox #chrome #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach