Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@evilmalina skyshowtime.
@Vester2005: Kraków Imax to laserowy projektor przez co jakość obrazu jest bardzo dobra ale wielkość ekranu jak w standardowej sali, niektórzy narzekają, że w Krakowie jest bardzo głośno podczas seansu ale ja tego nie odczułem.
Katowice to projektor lampowy czyli gorsza jakość obrazu ale za to ekran jest znacznie większy, jest właśnie typowo Imaxowy ale w Katowicach nie byłem więc powtarzam tylko opinie.
Jeśli chcesz zobaczyć film na ogromny ekranie
Katowice to projektor lampowy czyli gorsza jakość obrazu ale za to ekran jest znacznie większy, jest właśnie typowo Imaxowy ale w Katowicach nie byłem więc powtarzam tylko opinie.
Jeśli chcesz zobaczyć film na ogromny ekranie
@Vester2005: Byłem w IMAX w Katowicach, siedziałem w 6 rzędzie. I nigdy bym tam już nie wrócił. Nie jestem jakimś wielkim purystą, wiele wad wyświetlania obrazu mogę przełknąć, ale to co tam odczułem jest po prostu niesmaczną pixelozą. Patrząc na napisy dosłownie widziałeś poszczególne piksele(mimo że mam jakąś tam wadę wzroku). Nie polecam, szczególnie jeśli masz tam specjalnie jechać z Krakowa
Tak zapytam ludzi z #kinematografia i #filmy . Dlaczego film Znachor się cieszy tak dużą popularnością na wykopie? Są film mimo, że dość stary to jest wart obejrzenia?
@kureci_paratko: Bo na końcu się okazuje, że to jest profesor Rafał Wilczur, dużo starych filmów jest wartych obejrzenia. Wiekszość produkcji z lat 70-90 jest o wiele lepsza niż to co jest w kinach aktualnie
- 0
@mateusz-bogacki widziałem memy o tym, więc się dziwię, że film którego nie znam jest tak dość popularny na wykopie. Szczególnie, że wiele młodszych odemnie osób raczej jakoś takiego dzieła będzie odrzucała na samym początku.
- 1
#film #filmy #filmnawieczor
Nie żadne arcydzieło, ale jak szukacie trochę akcji a nie macie co włączyć to polecam "Land of Bad". Wiem, tytuł głupi, ale o ile "Beekeepera" nie dałem rady obejrzeć to to oglądało się naprawdę dobrze i w jakimś napięciu. Początek to mi sie kojarzył z "Predatorem".
Tylko wątek z Crowe, tą czarną i koszykówką przynudza.
https://m.imdb.com/title/tt19864802/?ref_=ttrt_ov
Nie żadne arcydzieło, ale jak szukacie trochę akcji a nie macie co włączyć to polecam "Land of Bad". Wiem, tytuł głupi, ale o ile "Beekeepera" nie dałem rady obejrzeć to to oglądało się naprawdę dobrze i w jakimś napięciu. Początek to mi sie kojarzył z "Predatorem".
Tylko wątek z Crowe, tą czarną i koszykówką przynudza.
https://m.imdb.com/title/tt19864802/?ref_=ttrt_ov
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wojciechowsky Threads https://www.imdb.com/title/tt0090163/?ref_=ext_shr_lnk Chociaż tam było też życie ludzi po wybuchu.
- 0
@Areck: Nie nie, zdecydowanie nowszy - wypuszczony mniej więcej w tym samym czasie co Inside The War Room.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Obejrzałem film Oppenheimer i nie zrobił on na mnie żadnego wrażenia czy tylko ja tak mam ?
#film #filmy #filmnawieczor
#film #filmy #filmnawieczor
@MistrzKowalski: Na mnie zrobił duże wrażenie, jako że imponują mi osoby o tak ogromnej wiedzy jak ów naukowiec i całokształt z kontekstem historyczno-biograficznym.
ile ten film ma wspólnego z realiami tamtych lat ?
Sam Oppenheimer i Einstein żyli w tym samym okresie czasu, choć ten drugi nie brał udziału w projekcie Manhattan, a zetknęli się ze sobą prawdopodobnie dopiero po wojnie.
Fakt historyczny stanowi na pewno sam projekt Manhattan, w którym to udział brało co najmniej 13 znaczących naukowców tamtego okresu, z których większość to nobliści. Luis Walter Alvarez, Hans Bethe, Enrico Fermi, Emilio Segrè,
- 0
Poszukuje z jakiego filmu(?) pochodzi taki cytat
Wszyscy chcemy dobrze, tylko że z tego nic nie wynika rozumie pan?
Trzeba zrobić coś konkretnego, trzeba zrobić coś co to wszystko ustawi na innym poziomie
Tutaj od 0:31 wersja audio:
https://youtu.be/bf0Xw11pZFw?si=4Zn8kauYp1NF1C9P&t=31
Wszyscy chcemy dobrze, tylko że z tego nic nie wynika rozumie pan?
Trzeba zrobić coś konkretnego, trzeba zrobić coś co to wszystko ustawi na innym poziomie
Tutaj od 0:31 wersja audio:
https://youtu.be/bf0Xw11pZFw?si=4Zn8kauYp1NF1C9P&t=31
@matek697: aktora kojarzę bez problemu, to Janusz Gajos - pytanie czy to film czy może słuchowisko
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Jocqelt: Jeśli miałbym być szczery to też nie poszedłbym z Childsem. Nie chodzi nawet o to, że podejrzewałbym go o bycie tym czymś, tylko o fakt, że jest czarny.
- 1
@g0blacK: Piona. Ja oglądałem pewnie ze 40 - 50 razy. I też nie przesadzam. Świetne kino. Moim zdaniem Childs. Ale to oczywiście tylko domysły. Scenariusz specjalnie tak napisano.
Do mnie przemawia mowa ciała i maniera mówienia u Childsa. To czuć. Poza tym po co opuszczał bazę? Kazali mu zostać. W te teorie spiskowe, które też przerobiłem w necie jakoś tak strasznie nie wierzę. W każdym razie solidne kino :)
Do mnie przemawia mowa ciała i maniera mówienia u Childsa. To czuć. Poza tym po co opuszczał bazę? Kazali mu zostać. W te teorie spiskowe, które też przerobiłem w necie jakoś tak strasznie nie wierzę. W każdym razie solidne kino :)
- 78
WIELKA WYKOPOWA BITWA REŻYSERÓW - EDYCJA 1!
Oficjalnie ogłaszam Christophera Nolana i Quentina Tarantino zwycięzcami ex aequo. Obaj panowie przez całe głosowanie byli zaledwie kilka głosów od siebie i ciągle wymieniali się pierwszą pozycją, ostatecznie kończąc z różnicą jednego głosu po 24h głosowania.
W zabawie oddaliście 72 231 głosów!
Pozostałe
Oficjalnie ogłaszam Christophera Nolana i Quentina Tarantino zwycięzcami ex aequo. Obaj panowie przez całe głosowanie byli zaledwie kilka głosów od siebie i ciągle wymieniali się pierwszą pozycją, ostatecznie kończąc z różnicą jednego głosu po 24h głosowania.
W zabawie oddaliście 72 231 głosów!
Pozostałe
źródło: BITWA REŻYSERÓW - MECZ
Pobierz- 11
kto miał ten jeden głos więcej? Nolan?
@mariuszk3: W równe 24h co do sekundy Nolan, ale chwile później już Tarantino, więc ciężko wskazać zwycięzcę jednego.
Nolan sie podbil hypem na Oppenheimera, Quentin Tarantulino to zasłużony numer jeden za calokształt.
- 1
Cześć Mirki, mam obecnie netflixa i prime video. Prime mam głównie ze względu na expanse reszta oferty średnia a dużo rzeczy dodatkowo płatne. Polecacie jakąś inną platformę? HBOmax już miałem i większość dobrych rzeczy tam widziałem.
#primevideo #netflix #hbomax #filmy #seriale
#primevideo #netflix #hbomax #filmy #seriale
konto usunięte via Wykop
- 1
@lubieczipsy_: ja mam skyshowtime i trzymam, bo w premierowej cenie jest smiesznie tanio, a czasami coś tam obejrzę
Jak chcesz dobre seriale, to apple ma kilka.
Jak chcesz dobre seriale, to apple ma kilka.
@lubieczipsy_ Kup sobie coś taniego w Media Expert, np. płytę CD albo starter Orange za 5 PLN i odbierz 3 miesiące Apple TV + za darmoszkie. Polecam gorąco, dużo lepsze produkcje niż Netflix. Dla niektórych minus taki, że wszystko z napisami, bez lektora.
Info: https://www.mediaexpert.pl/lp,apple-promo
Info: https://www.mediaexpert.pl/lp,apple-promo
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
4
Nagrody BAFTA: Rozdano brytyjskie Oscary. "Oppenheimer" najlepszym filmem

"Oppenheimer" w reżyserii Christophera Nolana z czterema nagrodami BAFTA, w tym za najlepszy film. Trzy wyróżnienia przyznano produkcji "Strefa interesów". Gala rozdania tzw. europejskich Oscarów odbyła się w Royal Festival Hall w Londynie.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Też byście się opierali, gdybyście nie wiedzieli, czy będziecie całować Matyldę May (w swoim prajmie), czy Patricka Stewarta (co prawda też w prajmie).
PS Od mniej więcej drugiej minuty zaczyna się ostra wiksa.
PS2 Doceniam poczucie humoru AI – kiedy główny bohater daje plaskacza Stewartowi, automat tłumaczy mi to jako Applause.
#film #filmy #horror #szatanskieobrazki
PS Od mniej więcej drugiej minuty zaczyna się ostra wiksa.
PS2 Doceniam poczucie humoru AI – kiedy główny bohater daje plaskacza Stewartowi, automat tłumaczy mi to jako Applause.
#film #filmy #horror #szatanskieobrazki

szukam jakiegoś serwisu, który by agregował najciekawsze nowości filmowe/serialowe na platformach streamingowaych polskich i/lub zagranicznych i mnie informował co warto zobaczyć. Jest coś takiego? Nie mam czasu analizować tego wszystkiego, szukam możliwości żeby mi ktoś podsuwał perełki :) nie liczac gownianego filmwebu
#kiciochpyta #pytanie #kino #filmy #seriale #pomoc
#kiciochpyta #pytanie #kino #filmy #seriale #pomoc
@nie_odpisuj: polecam na yt: jakbyniepatrzec. Wrzucają chyba co miesiąc ciekawe info o nowościach w streamingach
Co do serwisów to nie wiem ale masz taki magazyn w kioskach - Netfilm
@vateras131: @nie_odpisuj akurat dzisiaj miałem to w rękach pierwszy raz i myślę, że można polecić dla leniwych, sporo info co i gdzie dodali z opisami produkcji. Wychodzi chyba co dwa miesiące.
Niby dają też tam swoje oceny danych seriali i filmów, ale warto lepiej sprawdzić na filmwebie i imdb, bo były chyba kwiatki typu 8/10
@gram_w_mahjonga: Z „Ronina” najbardziej zapadły mi w pamięć sceny pościgów.
Co do De Niro, to kiedy byłem gówniarzem, jego gangsterskie emploi mi się podobało, potem zaczęło jednak trochę nudzić. Jedyną jego rolą, kiedy w ogóle zapominam, że to on, jest ta z „Taksówkarza”. Jakby ktoś zupełnie inny.
Co do De Niro, to kiedy byłem gówniarzem, jego gangsterskie emploi mi się podobało, potem zaczęło jednak trochę nudzić. Jedyną jego rolą, kiedy w ogóle zapominam, że to on, jest ta z „Taksówkarza”. Jakby ktoś zupełnie inny.
- 0
@biczek: bo komputerowego CGI nie można łatwo podbić do 4k tak jak się robi to ze zwykłym analogowym filmem gdzie wystarczy lepsza technika skanowania.
On został kiedyś "wyrenderowany" w jakieś rozdzielczości i tyle.
On został kiedyś "wyrenderowany" w jakieś rozdzielczości i tyle.
@Rad-X inna sprawa to że skanowanie analoga w wyższych rozdzielczościach też nie ma zbytnio sensu, bo analogowe nośniki też mają swoją "rozdzielczość", która jest zależna od jakości materiału. Jeszcze inna sprawa, że AI może też ładnie podbić rozdzielczość dodając ostrości
@biczek pewnie dla 4k masz kupić blu raya
@biczek pewnie dla 4k masz kupić blu raya































#film #filmnawieczor #horror #filmy #horrorshow #ogladajzwykopem #kinocebulowe