Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi pirackimi stronami z filmami online - mogą sobie te strony istnieć, póki nie hostują filmów, tylko wklejają linki do playerów? Widzę, że strony cały czas istnieją, a padają jedynie te playery. No i dziwi mnie to, że playery padają, czyli ktoś to zgłasza, a takie chomikuj istnieje cały czas i ma się dobrze. Wynika to z tego, że są tam rzeczy które jeszcze nie zostały przez nikogo zgłoszone?

W sumie myślałem nad stworzeniem takiej strony z wszystkimi filmami, ale no właśnie boję się tych kwestii prawnych.

#streaming #torrent #torrenty #streambase #filmy #netflix #piractwo #seriale #warezjak to jest z tymi pirackimi stronami z filmami online - mogą sobie te strony istnieć, póki nie hostują filmów, tylko wklejają linki do playerów? Widzę, że strony cały czas istnieją, a padają jedynie te playery. No i dziwi mnie to, że playery padają, czyli ktoś to zgłasza, a takie chomikuj istnieje cały czas i ma się dobrze. Wynika to z tego, że są tam rzeczy które jeszcze nie zostały przez nikogo zgłoszone?

W sumie myślałem nad stworzeniem takiej strony z wszystkimi filmami, ale no właśnie boję się tych kwestii prawnych.

#streaming #torrent #torrenty #streambase #filmy #netflix #piractwo #seriale #warez #filmyonline #cda #torrenty #filmnawieczor #filmynawieczor
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@becvvv strony, które miały niby tylko linki też padały. myślę, że duże znaczenie ma też w jakim kraju ta strona jest zarejestrowana.
  • Odpowiedz
Duże znaczenie ma też czy będziesz tam miał materiały z Canal+. Obecnie są liderami w przeciwdziałaniu piractwu w Polsce. To przez nich padło trochę serwisów.
  • Odpowiedz
@becvvv: Ponoć mamy dziurawe prawo że jeżeli nic nie trzymasz fizycznie na swoich dyskach/serwerach a jedynie informacje do nich to #!$%@? Ci mogą zrobić. Ale! Jak przedmówca pisał jest canal+ i on jest bardzo skuteczny abyś NIC nie udostępniał co należy do nich. Ja osobiście wrzucam systematycznie już od kilku lat kiedyś na cda konto "alawar" teraz na lajcie mam discorda i zgłoszeń brak. @becvvv Daj stófkje pzdr.
  • Odpowiedz
@becvvv: Bo lubię i wrzucam jak mam czas a konto alawar zostało przejęte przez moją głupotę bo zaufałem typowi z neta i poprosiłem cda aby zbanowali konto. Teraz wrzucam na filemoon i od czasu do czasu wołam na opłaty seedboxa czy VNC aby było czym upload robić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@marcomarco83838383 a skąd masz te filmy? Ściągasz z 1 miejsca i wrzucasz w kolejne? W sensie to nielegalne, ryzykowne i nie czaje po co robić to za free. To już lepiej zrobić stronę gdzie są filmy i kosić siano
  • Odpowiedz
kosić siano


@becvvv: that's the thing. Dopóki robisz cos takiego non-profit, for fun, dla własnego użytku to nawet jak dobiorą ci sie do dupy to rozejdzie się po kościach. Jeśli zamierzasz jednak zarabiać na tym - papiez_macha.jpg
  • Odpowiedz
@becvvv: Pobieram z 3 najlepszych w zasoby prywatnych trakerów jak zbywa kasiorki to od czasu do czasu wykupuje vipy (wspieram ich). Były typy co mnie posądzali lub myśleli że jest z tego kasa i ja ją zabieram. Uwierz niema trzeba iść do pracy nie te czasy. Dla przykładu jak istniało rapidshare bodajże w 2010-2012 wyciągałem 400-500zł i się śmiałem z dziadka bo wtedy pobierał rencine 450zł. Do czego pije chomikiem (serwisem)
  • Odpowiedz