Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ptt_: typiara nie wie czy jej rodzice piją czy oni kłamią i robią z niej debilkę? W ogóle brzydzi mnie ten przedstawiany w filmach obraz " typowej polskiej rodziny". Odklejenie scenarzyści, aktorzy i reżyserowie nie wiedzą jak zyją przeciętni Polacy. Bankowo nie w takich pięknych domach.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Returned: No ale tu chodzi o przedstawienie tych młodych idiotek z pokolenia insta, tiktoka itp. To serial o Warszafce, więc wiele osób tak tam żyje.
  • Odpowiedz
@ptt_: Wat? Ja z tej sceny wyciągnąłem inne wnioski - że z bucami trzeba krótko, a nowe pokolenia powinny przestać ślepo podążać za tradycjami i obyczajami starych, które nie mają praktycznego zastosowania poza tworzeniem "aury" wyższości w hierarchii.

Chłopak spięty przy ojcu swojej dziewczyny. Gospodarz ułożony, o wysokim poczuciu własnej wartości. Z miejsca widać, że ma negatywne nastawienie do potencjalnego partnera jego córki bo tak każe obyczaj. Młody przekonany, że jest
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Returned: Jeju to tylko film a raczej serial. On tak powiedział, bo mu była powiedziała żeby bronił swojej dziewczyny i stąd ta skąd niekąd śmieszna scena.

Obie strony mają swoje racje i ani jedna ani druga nie jest lepsza ani gorsza. Też uważam, że polskie kino jest ch#jowe, no ale są jakieś tam wyjątki, choć ciężko je znaleźć.

Gajosa to kojarzę przede wszystkim z filmu "Żółty szalik" i jego kultowej sceny
  • Odpowiedz