Przeczytałem cała trylogię #metro2033 #metro2034 #metro2035. Tak, wiem, późno. Przeczytanie całości zajęło mi jakieś 5 lat ;).
Wnioski są takie: Metro 2033 to typowe postapokaliptyczne fantasy, czyta się lekko i z pewną refleksją, ale standardową, wyświechtaną, niczym hasło Kononowicza: nie będzie niczego. Dodałbym tylko, że zostaną po nas jednorazówki.
Metro 2034, to takie spoidło służące... no właśnie nie wiem co łączące. Między częścią pierwszą a trzecią autor uciszył potwory, skupił










![Polska fantastyka za darmo [LISTA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_HZKXGbmSr8mFCXy5YSVcz5Qlzy7WunaI,w220h142.jpg)













- interesuje mnie polskojęzyczna wersja obojętne czy w formie papierowej czy elektronicznej.
#czytajzwykopem #ksiazki #ebook #ebooki #fantastyka #gry
Komentarz usunięty przez moderatora