Orientuje się może ktoś w temacie czy kiedykolwiek można spodziewać się jeszcze reedycji Malazańskiej Księgi Poległych? Bo czytałem jakieś plotki na necie, że niby miała by być w tym roku, jednak trafiłem również na info, że skończyła im się licencja i nie ma co liczyć na cokolwiek.
Odpowiedzi ze strony wydawnictwa MAG nie mogę uzyskać pomimo usilnych prób. Chciałbym sobie zakupić chociażby używane, niestety żadna oferta z tych co znalazłem nie zadowala
@Damian8Damian9: Sprawa wygląda tak, że Erikson miał dokończyć serię rozpoczynającą się Kuźnią Ciemności i z tej okazji postanowili wydać Malazańską i to w twardej oprawie. Miało to nastąpić w czerwcu tego roku.
Niestety Erikson odłożył w czasie dokończenie Kuźni więc wydawnictwo opóźniło plany. Póki co nic nie jest wiadome, ani nie ma stanowczego tak ani nie. Trzeba czekać :)
@Aniseurus: @Anyway: Trylogia Diakowa była niesamowita, i osobiście czytało mi się to o wiele lepiej niż trylogie Głuchowskiego, niezwykle żałowałem gdy skończyłem to czytać.
Dalej, trylogia Szabałowa była także naprawdę dobra
Achromatopsja i ksiązką Pawła Majki także swietne

No i przedewszystkim zbiory krótkich fanowskich opowieści, wiele z nich ma potencjał na całe książki przyjemnie się to czytało
#ksiazki #scifi #fantastyka #czytajzwykopem

Polecicie mi coś co warto przeczytać po "Fundacji" Asimova? Warto czytać kolejne części, czy może nie wnoszą one już zbyt wiele i warto rozejrzeć się za innymi autorami? "Fundacja" spodobała mi się za podejście do scifi od strony socjologicznej. Jak rozwinięte technologicznie cywilizacje mogą wykorzystać ten atut w polityce zagranicznej (przekształcenie nauki w religię i wpływanie poprzez kapłanów na politykę wewnętrzną innych mocarstw, a także rozpowszechnianie handlem własnych
@scyth fenix niby Teraz został wznowiony. Sama mam cały karton w domu rodzinnym nawet więcej niż ty. Do tego dwa kartony Fanatyk starych i nowych. Kiedyś moja mama zadzwoniła że to #!$%@?. Powiedziałam cała w łzach że niech nawet nie śmie. No i leży. Ale mysl że ktoś miałby to wyrzucić za mojego życia to #!$%@? mnie strzela.