Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@PodniebnyMurzyn: też zaciukałem Gizma, ale nie pamiętam problemów ze strażnikami w Złomowie
- 1
@Noicozezebowniema: @Distracted93 dziekuje, pozdrawiam serdecznie kolidzy
Pograłbym w Fallouta NV ale jak przypomnę sobie ten drewniany silnik i toporną mechanikę z F3 to odechciewa mi się odpalać tej gry. A szkoda, bo fabuła była tam zajebista. Dziwię się że po tylu latach nikt jeszcze nie zrobił portu tej części na jakiś normalny silnik, chyba nawet ten izometryczny od oryginalnego Van Burena mniej biłby po oczach w 2025.
#gry #fallout
#gry #fallout
źródło: 1000009338
Pobierz@Umeraczyk dla mnie też ( ͡° ͜ʖ ͡°), własnie ogrywam N-ty raz i nadal tak samo dobrze się bawie. Mój ukochany erpeg
Pograłbym w Fallouta NV ale jak przypomnę sobie ten drewniany silnik i toporną mechanikę z F3 to odechciewa mi się odpalać tej gry. A szkoda, bo fabuła była tam zajebista. Dziwię się że po tylu latach nikt jeszcze nie zrobił portu tej części na jakiś normalny silnik, chyba nawet ten izometryczny od oryginalnego Van Burena mniej biłby po oczach w 2025.
@NocnyAtakPterodaktyla:
No właśnie, może też dlatego, że ten drewniany
- 2
- 11
Co do machania szabelką przez Trumpa w kierunku Grenladii, Kanady przypomniało mi się, że USA w #fallout anektowało Kanade xDDD (wcześniej jeszcze zrobilit to samo z Meksykiem).
Jedną z przyczyn aneksji Kanady była potrzeba stałego wysyłania wojsk amerykańskich na Alaskę oraz dostęp do rurociągu Alaskańskiego. Kanadyjczycy byli niechętni obcym wojskom na terytorium ich kraju, dlatego Stany Zjednoczone postanowiły załatwić tę kwestię siłą. Zaczęło się od zwykłego przerzucania wojsk a zakończyło
źródło: 1000
Pobierz@twoj_starrry: A przyczyną były panoszące się Chiny, które zresztą później zajęły Kanadę. Dzisiaj Chińczycy stanowią największą mniejszość w tym kraju jakby co
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pozdrowienia z Nowego Kanaan ( ͡° ͜ʖ ͡°), sporo porządków w Nowym Vegas już zaprowadzone, Pan House odłączony, Cezar spacyfikowany (ZA REPUBLIKE), więc można trochę pozwiedzać i odwiedzić Popielca.
#falloutnewvegas #fallout
#falloutnewvegas #fallout
źródło: ScreenShot2
Pobierz- 1
@remlezar: po angielskiemu brzmi lepiej...
konto usunięte via Wykop
- 1
- 5
@kicek3d: jak na 75 lat to sie dobrze chłop trzyma, moze dotrwa nawet do fallouta 5 xD
- 28
Mija tydzień od kiedy skończyłem #fallout #newvegas i wciąż obsesyjnie o tej grze myśle xD
Obejrzałem pare filmów z opowiadaniem innych ścieżek, innych wyborów, o miejscach do których w ogóle nie trafiłem i kompanów których nie spotkałem, albo nie wiedziałem, że mogą nimi zostać. Np dowiedziałem się, że istnieje jeszcze jedna krypta jakaś, albo wioska Supermutantów i gniazdo tych kurvinoxów Deathclawlów xD
Po zakończeniu Yes Mana zastanawiam się
Obejrzałem pare filmów z opowiadaniem innych ścieżek, innych wyborów, o miejscach do których w ogóle nie trafiłem i kompanów których nie spotkałem, albo nie wiedziałem, że mogą nimi zostać. Np dowiedziałem się, że istnieje jeszcze jedna krypta jakaś, albo wioska Supermutantów i gniazdo tych kurvinoxów Deathclawlów xD
Po zakończeniu Yes Mana zastanawiam się
konto usunięte via Wykop
- 2
@PodniebnyMurzyn: ja narzekam na nowe gry, ale głównie z powodu ich wymagań i że nie działają na moim kąkuterq ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PodniebnyMurzyn: wykopki w tamtym 2011 masowo narzekały na ówczesne gry. a teraz sobie do tamtych walą i narzekają na te z 2025
A fallout 1 to drewno okrutne, kilkanaście lat temu probowalem w to grać ale jest strasznie toporne. Tak jakby projektowali ta grę by w-----c gracza
A fallout 1 to drewno okrutne, kilkanaście lat temu probowalem w to grać ale jest strasznie toporne. Tak jakby projektowali ta grę by w-----c gracza
Nigdy nie przeszedłem tych starych Fallout'ów. Jako dzieciak coś tam uruchomiłem, ale nie zaskoczyło. Może czas spróbować jedyneczkę, ale czy to jest jeszcze grywalne w 2026 roku? #gry #fallout #pcmasterrace
@FedoraTyrone: co ci szkodzi spróbować - może tym razem zaskoczy albo i nie.
Ja jako gracz starej daty mam podejście takie żeby zostawiać stare gry swoim czasom. Nie podzielam zachwytów nad gohiciem, pierwszymi falloutami czy generalnie grami sprzed 20/30 lat. Mechaniki przestarzałe, grafika gorsza niż na telefonach dla seniorów itd itepe. Sam zagrywałem się kiedyś bez pamięci w homm3 albo w ufo enemy uknown (tu przestaję wymienić bo za dużo
Ja jako gracz starej daty mam podejście takie żeby zostawiać stare gry swoim czasom. Nie podzielam zachwytów nad gohiciem, pierwszymi falloutami czy generalnie grami sprzed 20/30 lat. Mechaniki przestarzałe, grafika gorsza niż na telefonach dla seniorów itd itepe. Sam zagrywałem się kiedyś bez pamięci w homm3 albo w ufo enemy uknown (tu przestaję wymienić bo za dużo
@HexenHeretic: dlatego to zmienili, ale to jest ciekawa mechanika, która właśnie wymusza na graczu inne podejście. Wiem że takie decyzje nie są popularne, ale w całym zalewie tych treści poprawnych i popularnych, to właśnie takie rozwiązania pozostają w pamięci na dłużej. To wszystko jest oczywiście subiektywne, ale dla mnie jako odbiorcy takie odważne treści są dużo lepsze i ciekawsze, niż np. do bólu poprawne hogwarts legacy. A już tym bardziej,
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@deepstate:
Prezydent Dick: Ledwo zdążyliśmy kontratakować cholernych żółtków naszymi głowicami…
Dziecko Przeznaczenia: I cofnęliście cały świat o 2000 lat wstecz.
Prezydent: Nie, nie zupełnie. Widzisz, mieliśmy przygotowany na taką sytuację Wielki Plan Odbudowy USA. Zbudowaliśmy setki krypt…
Prezydent Dick: Ledwo zdążyliśmy kontratakować cholernych żółtków naszymi głowicami…
Dziecko Przeznaczenia: I cofnęliście cały świat o 2000 lat wstecz.
Prezydent: Nie, nie zupełnie. Widzisz, mieliśmy przygotowany na taką sytuację Wielki Plan Odbudowy USA. Zbudowaliśmy setki krypt…
- 13
Wyjaśniono jakoś dlaczego w serialu Shady Sands jest obok LA gdzie w grze było gdzieś na pustyni bliżej San Francisco?
#fallout
#fallout
@PodniebnyMurzyn: nie. Tak samo jak nie wyjaśnili czemu znukowali je w 2277, co psuje fabułę New Vegas. Bezsensowny retcon
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Hambercios: po prostu dalej ma niski level, bo wszystkie questy uwala na etapie speechchecku i póki co nie zaliczyła chyba żadnego normalnego questa poza kilka razy spierdzieleniem spod noża na farcie xD
Ale tak to jest jak się wpakuje wszystkie punkty z szczęście, percepcję i charyzmę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak to jest jak się wpakuje wszystkie punkty z szczęście, percepcję i charyzmę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@srady-dupady:
Wolałbym serial o kurierze socjopacie, który zniszczył NCR i Legion, bo jeden bęcwał strzelił mu w głowę ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Wolałbym serial o kurierze socjopacie, który zniszczył NCR i Legion, bo jeden bęcwał strzelił mu w głowę ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
- 5
Silos
Czy ktoś czytał trylogię Silos-Zmiana-Pył? Przeczytałem 3 książki, obejrzałem 2 sezony i powiem wam, że serial jest o wiele lepszy niż książki. popularność tej książki to jakaś pomyłka xD. schematyczne rozdziały, powtarzające się schematy. no nie wiem, mnie to wręcz odrzuciło. pierwsza książka jeszcze spoko, bo mogłem porównać z serialem, druga książka coś innego, ale to było na gorsze, a trzecia to poraża. a zakończenie?
dlaczego przywołuję tutaj fallouta? podczas czytana bardzo
Czy ktoś czytał trylogię Silos-Zmiana-Pył? Przeczytałem 3 książki, obejrzałem 2 sezony i powiem wam, że serial jest o wiele lepszy niż książki. popularność tej książki to jakaś pomyłka xD. schematyczne rozdziały, powtarzające się schematy. no nie wiem, mnie to wręcz odrzuciło. pierwsza książka jeszcze spoko, bo mogłem porównać z serialem, druga książka coś innego, ale to było na gorsze, a trzecia to poraża. a zakończenie?
dlaczego przywołuję tutaj fallouta? podczas czytana bardzo
źródło: 8068957_1.3
Pobierz@Castellano: ja czytałem, ale 6 lat temu i szczerze mówiąc trochę już nie pamiętam. Tak, masz rację, pierwszy tom był super, a ostatni już trochę na siłę, ale nie przypominam sobie, bym był jakoś mocno rozczarowany.
@Castellano: nie oglądałem, ale czytałem na pewno pierwszą część, dalej próbowałem czytać, ale już pomijałem dialogi i dłuższe opisy, bo nic z tego nie wynikało, amatorka straszna
- 3
Nie znam za bardzo uniwersum Fallouta, ale z tego co wiem, Wspólnota to nie jest zcentralizowana organizacja, tylko region geograficzny. Kogo reprezentuje ten ziomek, poseł Wspólnoty, który wpadł niezaproszony na spotkanie? W rozmowie z Maximusem wypowiada się tak, jakby sam był z Bractwa Stali. Nie rozumiem.
#fallout
#fallout
@Jailer: Biorąc pod uwagę, że Bractwo pod przewodnictwem Maxsona w Fallout 4 zawitało do Wspólnoty, to wychodzi na to, że zagnieździli się tam na dobre. A więc możliwe, że jest to potoczna wśród reszty odłamów nazwa na tą część Bractwa.
@gimemoa: też tak to rozumiem. To nazwa dla odłamu które umocniło się i kontroluje tamten teren
Kevin xdd
#fallout
#fallout

































#polska #fallout #bezpieczenstwo #przetrwanie #heheszki
źródło: temp_file1521937710836882688
Pobierzźródło: obraz_2026-01-07_145435575
Pobierz