Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
- 1
Grałem wczoraj w Fallout 2, rozjechał mnie gekon pod obozem, później jak chciałem iść do pierwszego miasta to po drodze mnie jacyś kapłani ubili kijem, nie ma lekko
#fallout
#fallout
- 1
@twoj_starrry: kurde najgorsze jest to że to bardzo dobra baza, strzelanie, rozbuodwa broni itd. Ale dla mnie to gra bez duszy, nie chce się w nią grać i wracać, jedyne co dostajesz to eksplorację co jest przykre
- 169
@PodniebnyMurzyn: Jak z Klamath pójdziesz na południe to dojdziesz do San Francisco. Tam bierzesz questa z Brotherhood of Steel i idziesz do bazy Nvarro po schematy jakiegoś latacza, przy okazji zbierasz najlepszy pancerz w grze. Dużo zapisów gry ale warto :)
@PodniebnyMurzyn: Za dzieciaka uwielbiałem tę grę ale poziom mojego angielskiego był taki że rozumiałem tylko CRITICAL 139 hp. Dopiero po latach dowiedziałem się że można na przykład mieć drużynę :D Albo robić jakieś questy zamiast łazić w kółko po pustyni, walić w mutanty zbierać loot i grindować zanim się najedzie enclavę
- 24
Może niektórzy z tagu #fallout pamietają jeszcze #kiepskievegas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OSTATNIE WYDARZENIA POLITYCZNE MNIE ZAINSPIROWAŁY DO TAKIEGO MEMIKA
MIŁEJ NIEDZIELI
#falloutnv #falloutnewvegas
OSTATNIE WYDARZENIA POLITYCZNE MNIE ZAINSPIROWAŁY DO TAKIEGO MEMIKA
MIŁEJ NIEDZIELI
#falloutnv #falloutnewvegas
źródło: ART OF THE DEAL
Pobierz- 85
źródło: 1000114774
Pobierz@megapogonka: nie przejmujcie się też ugryzieniami takich dużych much ( ͡° ͜ʖ ͡°), nic się nie stanie
źródło: latest
Pobierz@etepetete: kogo deathclaw nie w-----e, ten nie zazna szczęścia w niebie
@Neocaridina kiedy FEV wjedzie za mocno
źródło: 20260117153959_1
Pobierz@BlackWidower: Schludnie, choć nasrane
Chcecie wiedzieć jak świat faktycznie wyglądałby 200 lat po atomowym holocauście? Obczajcie sobie randomowy bantustan z Afryki
#fallout
#fallout
@Distracted93: ale edgy nastolatek
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ukończyłem Fallout 1. No muszę wam napisać że to konkretne łajno. ( ͡º ͜ʖ͡º) Grałem w oficjalną wersję z GOGa, bez modów, bo chodziło o doświadczenie "prawdziwej" gry. Jak się okazuje niektórych endingów nawet nie byłem w stanie zdobyć, bo po prostu ukończenie danego questa nie jest możliwe, bo NPC został wycięty z gry. xD O ile do momentu zdobycia hydroprocesora było jak dla mnie ciężko to
naprawdę nie rozumiem skąd ten zachwyt że niby fallout 1/2 to najlepsze części serii.
@FedoraTyrone: bo chodzi o fabułe, RPGowość, możliwości rozwiązywania problemów i taką "wolność", bo fabuła jest na tyle nie liniowa, że możesz ominąć połowe kontentu nawet o tym nie wiedząc
Ogólnie gra nie jest zła, nawet fajnie się grało, ale naprawdę nie rozumiem skąd ten zachwyt że niby fallout 1/2 to najlepsze części serii.
@FedoraTyrone: przypominam, ze ta gra wyszła w 1997, jest starsza niz pewnie 85% użytkowników tej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000005739
Pobierz@Mirkoncjusz: smak qtasa
@Mirkoncjusz: smak iguany na patyku, Bob z Hubu poleca!
- 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@7uras: Goodsprings to jak drugi dom
Komentarz usunięty przez moderatora
- 56
@Neocaridina: Tak naprawdę często bywa tak, że z 1/3 całego rozmiaru gry, potrafią stanowić nieużywane pliki językowe, gdy gra ma dubbing w różnych językach, i można je po prostu usunąć, i gra normalnie działa dalej. Taki protip dla ludzi z małymi SSD.
Kolejny, to używanie CompactGUI. To takie narzędzie do używania kompresji lepszej niż wbudowanej w system, ale nadal na systemie plików, czyli niewidocznej dla gry. Ale czasem z grami
Kolejny, to używanie CompactGUI. To takie narzędzie do używania kompresji lepszej niż wbudowanej w system, ale nadal na systemie plików, czyli niewidocznej dla gry. Ale czasem z grami
- 2
- 10
@shau ja też to zauważałem, ale potem janiegejjapapiesz powiedział żeby nie zauważać i teraz jestem takim przygłupem jak on i jemu podobni ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GARN: FNV to najlepszy nowy Fallout. Co jest bzdurą? Kanonicznie BoS ze wschodniego wybrzeża byli nazistami, retconują parę rzeczy tym serialem ale wątpię, żeby osoba, która sądzi, że NV było słabe, miała pojęcie co zostało zretconowane serialem. Porównywanie tego z adaptacją Wiedźmina to po prostu p---------e
@PuddingMonster: i cyk CTD co 20 minut
- 2
@vulcanitu: Otusz nie nie tym razem, zamiast Project Nevada jest Viva New Vegas i jak dotąd ( ze 4 godziny ) nie miałem żadnego crasha i jest superstabilnie
- 8
źródło: ScreenShot1
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 6
@kicek3d: I jak go zaczepisz to chce ci pocisnąć trzytysięczne wydanie Skyrima.
S02E05 out of context
#fallout
#fallout
źródło: 1000031180
Pobierz@Distracted93 zjadłbym
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
#fallout
Akurat wczoraj wpuściłem ghule do wieży i potem trafiłem w internecie na ten obrazek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Akurat wczoraj wpuściłem ghule do wieży i potem trafiłem w internecie na ten obrazek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: tenpenny tower
Pobierz@kicek3d mam nadzieję, że jak wpuściłeś ghule do wieży, to obrazek zobaczyłeś przez zobaczeniem finału zadania (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 0
źródło: ScreenShot2
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zielonawrona grałem we wszystkie, ale w 1 i 2 pobieżnie przez pare godzin, teraz postanowiłem przejść 1 i 2 i właśnie kończę 1, wciąż jest bardzo fajna






























#fallout #falloutmod #fallout4 #fallout76 #gry #pcmasterrace #modadamska #alternatywka
źródło: 20260118175918_1
PobierzJak się tak zastanowić, to... w sumie żadnego :) Cała twoja misja tak naprawdę kończy się całkowitą klęską, twój mąż/żona nie żyje, twój *** nie żyje, nawet nie miałeś się na kim zemścić, zostałeś przez każdego kogo się da wykorzystany, a każda frakcja okazała się tylko gorsza od drugiej, bez większego pomysłu jak odbudować świat.
W F4 dla fabuły gra się co najwyżej