via Wykop
  • 5
@Akatrosh: w pełni rozumiem! Ja myślę, że dosłownie z 10 razy podchodziłem już i nigdy nie wytrzymywałem. Tym razem nawaliłem tysiąc modów, wziąłem Cait (którą też zmodowałem) i jakoś dobrnąłem do końca. Żenująca gra, która bez tego wszystkiego nie jest ani dobrym RPG, ani dobrą strzelanką, ani tym bardziej dobrym Falloutem. Najbardziej mnie na końcu ubodło to, że dostaje się jakiś generyczny filmik z nic nie znaczącym p----------m (byle wetknąć,
  • Odpowiedz
@-aki:

jaki miałem wpływ na losy commonwealth


Jak się tak zastanowić, to... w sumie żadnego :) Cała twoja misja tak naprawdę kończy się całkowitą klęską, twój mąż/żona nie żyje, twój *** nie żyje, nawet nie miałeś się na kim zemścić, zostałeś przez każdego kogo się da wykorzystany, a każda frakcja okazała się tylko gorsza od drugiej, bez większego pomysłu jak odbudować świat.

W F4 dla fabuły gra się co najwyżej
  • Odpowiedz
Grałem wczoraj w Fallout 2, rozjechał mnie gekon pod obozem, później jak chciałem iść do pierwszego miasta to po drodze mnie jacyś kapłani ubili kijem, nie ma lekko
#fallout
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@twoj_starrry: kurde najgorsze jest to że to bardzo dobra baza, strzelanie, rozbuodwa broni itd. Ale dla mnie to gra bez duszy, nie chce się w nią grać i wracać, jedyne co dostajesz to eksplorację co jest przykre
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Jak z Klamath pójdziesz na południe to dojdziesz do San Francisco. Tam bierzesz questa z Brotherhood of Steel i idziesz do bazy Nvarro po schematy jakiegoś latacza, przy okazji zbierasz najlepszy pancerz w grze. Dużo zapisów gry ale warto :)
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Za dzieciaka uwielbiałem tę grę ale poziom mojego angielskiego był taki że rozumiałem tylko CRITICAL 139 hp. Dopiero po latach dowiedziałem się że można na przykład mieć drużynę :D Albo robić jakieś questy zamiast łazić w kółko po pustyni, walić w mutanty zbierać loot i grindować zanim się najedzie enclavę
  • Odpowiedz
Widzę, że na fali serialu dużo nowych graczy próbuje NV dam wam protipa który zaoszczędzi wam sporo czasu. Zamiast iść do Vegas na około szybciej tam dotrzecie idąc na skróty przez kamieniołom ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fallout #pdk
megapogonka - Widzę, że na fali serialu dużo nowych graczy próbuje NV dam wam protipa...

źródło: 1000114774

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukończyłem Fallout 1. No muszę wam napisać że to konkretne łajno. ( ͡º ͜ʖ͡º) Grałem w oficjalną wersję z GOGa, bez modów, bo chodziło o doświadczenie "prawdziwej" gry. Jak się okazuje niektórych endingów nawet nie byłem w stanie zdobyć, bo po prostu ukończenie danego questa nie jest możliwe, bo NPC został wycięty z gry. xD O ile do momentu zdobycia hydroprocesora było jak dla mnie ciężko to
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

naprawdę nie rozumiem skąd ten zachwyt że niby fallout 1/2 to najlepsze części serii.


@FedoraTyrone: bo chodzi o fabułe, RPGowość, możliwości rozwiązywania problemów i taką "wolność", bo fabuła jest na tyle nie liniowa, że możesz ominąć połowe kontentu nawet o tym nie wiedząc
  • Odpowiedz
Ogólnie gra nie jest zła, nawet fajnie się grało, ale naprawdę nie rozumiem skąd ten zachwyt że niby fallout 1/2 to najlepsze części serii.


@FedoraTyrone: przypominam, ze ta gra wyszła w 1997, jest starsza niz pewnie 85% użytkowników tej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neocaridina: Tak naprawdę często bywa tak, że z 1/3 całego rozmiaru gry, potrafią stanowić nieużywane pliki językowe, gdy gra ma dubbing w różnych językach, i można je po prostu usunąć, i gra normalnie działa dalej. Taki protip dla ludzi z małymi SSD.
Kolejny, to używanie CompactGUI. To takie narzędzie do używania kompresji lepszej niż wbudowanej w system, ale nadal na systemie plików, czyli niewidocznej dla gry. Ale czasem z grami
  • Odpowiedz
#film #gry #fallout Człowiek chce sobie obejrzeć coś z jego ulubionego uniwersum ale nie da się, ktoś na siłę zaklina rzeczywistość, same czarne mądre przywódcze i silne baby i mega p---y białe chlopy, USA co wy żeście odwalili w tym przemyśle filmowym
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GARN: FNV to najlepszy nowy Fallout. Co jest bzdurą? Kanonicznie BoS ze wschodniego wybrzeża byli nazistami, retconują parę rzeczy tym serialem ale wątpię, żeby osoba, która sądzi, że NV było słabe, miała pojęcie co zostało zretconowane serialem. Porównywanie tego z adaptacją Wiedźmina to po prostu p---------e
  • Odpowiedz
#fallout #seriale Pytanie skierowane do odbiorców serialu

Czy grałeś w Fallout zanim wyszedł serial?

  • Nie 22.0% (44)
  • Tak, ale tylko w gry w 3D(F3, FNV, F4) 29.0% (58)
  • Tak, 3D i klasyczne(F1, F2) 39.5% (79)
  • Tak, ale tylko w Fallout i Fallout 2 9.5% (19)

Oddanych głosów: 200

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach