wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@MaxVerstapen: z tego co widzę to tylko F2
https://powrotroberta.pl/2022/05/program-tv-na-gp-monako-gdzie-ogladac-zmagania-w-monte-carlo-stream.html
https://powrotroberta.pl/2022/05/program-tv-na-gp-monako-gdzie-ogladac-zmagania-w-monte-carlo-stream.html
- 0
niezdiela 9:40 wyscig 2 f2
@tumialemdaclogin dobra robota jak zawsze
@odjatakpawlacz: dobry jest
@odjatakpawlacz
Jedna część petów ogurzy (Vips, Theo, Lawson), druga albo nie ma tempa, albo doświadczenia takiego żeby z nim walczyć (Doohan, Vesti, Fittipaldi). Jak Pouchaire albo Lawson się nie ogarną, to może być pojeżdżone za dwie rundy
Jedna część petów ogurzy (Vips, Theo, Lawson), druga albo nie ma tempa, albo doświadczenia takiego żeby z nim walczyć (Doohan, Vesti, Fittipaldi). Jak Pouchaire albo Lawson się nie ogarną, to może być pojeżdżone za dwie rundy
#f2
Novalak to ma
Novalak to ma
Novalak co się odpalił
#f2
#f2
Novalak co robi xD
#f2
#f2
#f2
Chyba chlopa na 1 miejscu pospieszyli skoro mija 60 min
Chyba chlopa na 1 miejscu pospieszyli skoro mija 60 min
@checkerimg: A co mógł zrobić xD
@checkerimg: Nie miał czym, Drugovich praktycznie sekundę szybszy na okrążeniu
1,8 sekundy, będzie ciekawie
#f2
#f2
Co ta Honda xD #f2
- 16
W niezłym miejscu się zatrzymał xD
#f2
#f2
- 0
Cholera, strumyk nie wyrabia. A jakoś tydzień temu całkiem zlikwidowałem kablówkę
#f2
#f2
- 2
@MaxVerstapen: Jurka Wipsowskiego?
@PrawaRenka: dobrze, bo juz nie ma co robić z tymi co są
- 2
@PrawaRenka: myślałem, że gość ma już 26 lat a on 21.

















#f1 #f2 #123