W Monako da się wyprzedzać, kwestia samochodu. Kolejny przykład z GP2 w 2014

Swoją drogą zajebisty to był wyścig, do którego mam sentyment, szkoda że bez happy endu dla Monakijczyka w domowych wyścigu, ale to chyba ich państwowa tradycja.
#f1 #f2
tumialemdaclogin - W Monako da się wyprzedzać, kwestia samochodu. Kolejny przykład z ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chianski: właśnie fajnie, że z Senną. W końcu on tam wygrał, aż 6 razy. Jeszcze pasujący mógłby być Graham Hill, ale on w porównaniu z Senną nie jest tak bardzo marketingową postacią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#f2
Chyba chlopa na 1 miejscu pospieszyli skoro mija 60 min
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Awaria silnika w RBR zaliczona w F2, już nie muszą się popsuć w F1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #f2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cholera, strumyk nie wyrabia. A jakoś tydzień temu całkiem zlikwidowałem kablówkę
#f2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach