No nie wytrzymie, ten Sousa nie dość że w grudniu oszukał 40 milionów polaków to teraz przedłuża mecz i nie ma transmisji f2 na polsacie ¯\_(ツ)_/¯ #f2 #f1
W sumie to tacy delegaci techniczni mają spoko robotę a to zmierzą coś, a to zważą, cały czas są blisko wyścigów, żyją tym i w tym pracują. Często myśląc o nich czy o nakładanych karach zapominany że to też w większości wielcy pasjonaci motorsportu i szczerze? Mają, wydaje się, spoko robotę. Zrobiłem kiedyś w Lublinie uprawnienia sędziego sportów motorowych, ciekawe czy będą liczyć się dla fia? Może warto odnowić hmm #f1
Gdy nie ma akcji na torze to wolę Borowczyka i Sobierajskiego niż kuzynów. Dziś sie dowiedziałem że jest Polska Pani mechanik w ekipie Charouz w F3. A kuzyni by mi coś powiedzieli co już dawno wiem bo powiedzieli to już kilka razy wcześniej . #f1 #f2 #f3 #f123
@JuzefCynamon: ja też gdy nie ma akcji na torze to wolę Borowczyka i Sobierajskiego niż kuzynów. Ale kiedy jest akcja to też wolę Borowczyka i Sobierajskiego niż kuzynów.
Rozpiska mistrzostw świata Formuły EEEEE pierwszego treningu barcelońskiego i nie tylko
Do tego: -Sobota 11:00, 1 wyścig F3, Polsat Sport Extra -Niedziela 10:05, 2 wyścig F3, Polsat Sport Extra -Niedziela 11:35, 2 wyścig F2, Polsat Sport News
#f2