Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No nie wytrzymie, ten Sousa nie dość że w grudniu oszukał 40 milionów polaków to teraz przedłuża mecz i nie ma transmisji f2 na polsacie ¯\_(ツ)_/¯
#f2 #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie to tacy delegaci techniczni mają spoko robotę a to zmierzą coś, a to zważą, cały czas są blisko wyścigów, żyją tym i w tym pracują. Często myśląc o nich czy o nakładanych karach zapominany że to też w większości wielcy pasjonaci motorsportu i szczerze? Mają, wydaje się, spoko robotę. Zrobiłem kiedyś w Lublinie uprawnienia sędziego sportów motorowych, ciekawe czy będą liczyć się dla fia? Może warto odnowić hmm #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdy nie ma akcji na torze to wolę Borowczyka i Sobierajskiego niż kuzynów. Dziś sie dowiedziałem że jest Polska Pani mechanik w ekipie Charouz w F3. A kuzyni by mi coś powiedzieli co już dawno wiem bo powiedzieli to już kilka razy wcześniej .
#f1 #f2 #f3 #f123
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JuzefCynamon: ja też gdy nie ma akcji na torze to wolę Borowczyka i Sobierajskiego niż kuzynów. Ale kiedy jest akcja to też wolę Borowczyka i Sobierajskiego niż kuzynów.
  • Odpowiedz
Idę i macham rękami bo tańczę bo wyścigi dziś i jak nie z-------m łokciem w futryne to ała :/ #f1 #f2 #f3 #f123
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krótka rozpiska niższych serii:
Sobota:
F3 race 1 godz 11:00 Polsat Sport Extra
F2 race 1 godz 17:40 Polsat Sport Extra

Niedziela:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach