#f1 EJAJ potrafi generować takie plakaty blueprintowe - w sam raz do ramki i na ścianę. 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ Wersja GPT:
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
- 6
@Logistyk_z_Cadillaca: Przekrój podłogi bez monokoku ale już kit z tym że jest rodzielenie - zobacz jak silnik wygląda xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dzień dobry kowboje i kowbojki!
#f1
#f1
źródło: comment_1653833366PgMbFQdMkxcB0Vq155ttbg
Pobierz@Logistyk_z_Cadillaca: Ale co to jest?
@Logistyk_z_Cadillaca: Otworzyłbym pakę w tym Rangerze, wrzucił ją do środka i nawet tej sukienki bym nie zdejmował tylko od razu dzikie rodeo aż by ten Ford podskakiwał.
#f1 #fiawec #wec
Jade jutro ogladać naszego uber Polaka na SPA WEC 6h. Ktos kto juz tam był może podzielić się doświadczeniami? Rezerwując wziałem parking zielony i widze ze dość daleko od padock. Ciekawi mnie jak tam sie sprawnie przemieszczać i czy przy Les Combes moge przejsc do wewnetrznej czesci toru. W internecie duzo mozna znaleść ale w odniesieniu do F1 a domyslam sie ze organizacyjnie
Jade jutro ogladać naszego uber Polaka na SPA WEC 6h. Ktos kto juz tam był może podzielić się doświadczeniami? Rezerwując wziałem parking zielony i widze ze dość daleko od padock. Ciekawi mnie jak tam sie sprawnie przemieszczać i czy przy Les Combes moge przejsc do wewnetrznej czesci toru. W internecie duzo mozna znaleść ale w odniesieniu do F1 a domyslam sie ze organizacyjnie
@sometimes_yolo: na pewno @mzuczek może dać Ci porady w temacie zabezpieczenia przed deszczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@ruut: Wow po prostu wow. Brzmienie tych hypercarów niesamowite, astony jak przejezdzały to było wiadomo co sie dzieje. Genessis numer 2 dla mnie po Astonie pod wzgledem brzmienia. A sam tor tez spoko, byłem o lekko przed 8 na parkingu wjazd na parking bez korka a było juz sporo nawet ludzi. Do wejscia stałem może 6-7 minut kolejka wygladała na długą ale tam z 5-6 osób skanowało bilety więc szybko
źródło: 1000017167
Pobierz- 28
@winsxspl: Urocza prawda?
źródło: 1000017168
Pobierz@UsmiechnietyAnon: z grzywkom zdecydowanie lepiej
#f1 #codziennyromanbilinski #f1spam
@C_Perez_11 a powiedz, chciałabyś z Romanem w brzozach poleżeć? Pokiełbasić się
@C_Perez_11 a powiedz, chciałabyś z Romanem w brzozach poleżeć? Pokiełbasić się
źródło: 1000017166
Pobierz@UsmiechnietyAnon: O matko, jaki d------y XD
Bałabym się, że mógłby mnie udusić xD
Bałabym się, że mógłby mnie udusić xD
@UsmiechnietyAnon: fajny, wolny

@UsmiechnietyAnon: wszystko zależy od pogody, w sobotę od rana siłka a potem może rowerek, trawnik by trzeba skosić...
A jak Twoje plany?
A jak Twoje plany?
źródło: 1000017162
Pobierz@UsmiechnietyAnon: wspaniały facet, najlepszy inżynier wyścigowy na gridzie.
- 3
źródło: 1000017148
Pobierz@UsmiechnietyAnon: Panowie pozwolą. Moja żona. Zofiaaaa.
- 26
źródło: temp_file1217481133836898260
Pobierzprzegiolem co
- 10
@ZarejestrowanyMimoWoli zdrowy chłop
- 14
źródło: 1000010642
Pobierz@C_Perez_11: Dobrze że już piątek.
- 13
@jimbim0972: nie po to nagrywają filmik żeby pojechał wolniej... xD
Ustawiane jak różne stinty z Top Gear itp.
Ustawiane jak różne stinty z Top Gear itp.
moje aktualne TOP 5 kierowców na obecnym gridzie:
1. Max Verstappen
2. Lando Norris
3. Kimi Antonelli (pewnie będzie wyżej od lando ale poczekajmy)
4. Charles Leclerc (wyżej od russella za boskie Q pace ale i tak troche naciągane)
5. George Russell
#f1
1. Max Verstappen
2. Lando Norris
3. Kimi Antonelli (pewnie będzie wyżej od lando ale poczekajmy)
4. Charles Leclerc (wyżej od russella za boskie Q pace ale i tak troche naciągane)
5. George Russell
#f1
@manifoldboosted: zabawne jak o tej porze rok temu piastri był top2 xd
@manifoldboosted: czemu Kimi tak wysoko?
60% zwycięstw, 55% podiów i 53% punktów. Jeden rzekomo to talent generacyjny i przyszły mistrz świata drugi to okropny teamamte i rzemieślnik bez prędkości na mistrza.
Odsuwając sympatie na bok. Carlos był zajebiście blisko Leclerca. To pokazuje nam gdzie mniej więcej jest norris, który w 2 sezonie prawie zrównał sie z carlosem punktami. Obecnie lando przeszedł niesamowitą drogę od 2020 roku a Leclerc ciągle zdaje sie stać w miejscu. #f1
Odsuwając sympatie na bok. Carlos był zajebiście blisko Leclerca. To pokazuje nam gdzie mniej więcej jest norris, który w 2 sezonie prawie zrównał sie z carlosem punktami. Obecnie lando przeszedł niesamowitą drogę od 2020 roku a Leclerc ciągle zdaje sie stać w miejscu. #f1
źródło: image
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@camisaroja: wszystko po trochu wg mnie występuje. Leclerc to kierowca z wadami o których aż za dużo ostatnio pisałem xd nie czyta wyścigu zbyt dobrze i ciągle popełnia błędy pod presją co dodatkowo potęgowane jest przez cyrk jakim jest ferrari i oraz ich pitwall. stąd ta statystyka. charakterystyka bolidu + kierowcy który jest zajebisty w kwalifikacjach co jednak ma małe przełożenie na zwycięstwa co widać w przypadku sainza
- 9
#f1 .

- 6



























Podziwiam każdego kto ma siłę i odwagę mierzyć się z wewnętrznymi demonami.
depresja, czy alkoholizm to nie wybór, to skutek, najczęściej nie udźwignięcia tragedii, presji, czynników może być wiele.
Ktoś kto tego nie doświadczył, może nie zrozumieć, to jasne, ale hejt świadczy o własnej frustracji, więc więc ktoś, komu glowa służy do czegoś więcej niż jedzenia, warto by się zastanowił nad sobą, bo frustracja może wynikać