#f1 #alkoholizm #depresja
Podziwiam każdego kto ma siłę i odwagę mierzyć się z wewnętrznymi demonami.
depresja, czy alkoholizm to nie wybór, to skutek, najczęściej nie udźwignięcia tragedii, presji, czynników może być wiele.
Ktoś kto tego nie doświadczył, może nie zrozumieć, to jasne, ale hejt świadczy o własnej frustracji, więc więc ktoś, komu glowa służy do czegoś więcej niż jedzenia, warto by się zastanowił nad sobą, bo frustracja może wynikać
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Logistyk_z_Cadillaca: Przekrój podłogi bez monokoku ale już kit z tym że jest rodzielenie - zobacz jak silnik wygląda xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
#f1 #fiawec #wec

Jade jutro ogladać naszego uber Polaka na SPA WEC 6h. Ktos kto juz tam był może podzielić się doświadczeniami? Rezerwując wziałem parking zielony i widze ze dość daleko od padock. Ciekawi mnie jak tam sie sprawnie przemieszczać i czy przy Les Combes moge przejsc do wewnetrznej czesci toru. W internecie duzo mozna znaleść ale w odniesieniu do F1 a domyslam sie ze organizacyjnie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruut: Wow po prostu wow. Brzmienie tych hypercarów niesamowite, astony jak przejezdzały to było wiadomo co sie dzieje. Genessis numer 2 dla mnie po Astonie pod wzgledem brzmienia. A sam tor tez spoko, byłem o lekko przed 8 na parkingu wjazd na parking bez korka a było juz sporo nawet ludzi. Do wejscia stałem może 6-7 minut kolejka wygladała na długą ale tam z 5-6 osób skanowało bilety więc szybko
  • Odpowiedz
moje aktualne TOP 5 kierowców na obecnym gridzie:
1. Max Verstappen
2. Lando Norris
3. Kimi Antonelli (pewnie będzie wyżej od lando ale poczekajmy)
4. Charles Leclerc (wyżej od russella za boskie Q pace ale i tak troche naciągane)
5. George Russell
#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

60% zwycięstw, 55% podiów i 53% punktów. Jeden rzekomo to talent generacyjny i przyszły mistrz świata drugi to okropny teamamte i rzemieślnik bez prędkości na mistrza.

Odsuwając sympatie na bok. Carlos był zajebiście blisko Leclerca. To pokazuje nam gdzie mniej więcej jest norris, który w 2 sezonie prawie zrównał sie z carlosem punktami. Obecnie lando przeszedł niesamowitą drogę od 2020 roku a Leclerc ciągle zdaje sie stać w miejscu. #f1
manifoldboosted - 60% zwycięstw, 55% podiów i 53% punktów. Jeden rzekomo to talent ge...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@camisaroja: wszystko po trochu wg mnie występuje. Leclerc to kierowca z wadami o których aż za dużo ostatnio pisałem xd nie czyta wyścigu zbyt dobrze i ciągle popełnia błędy pod presją co dodatkowo potęgowane jest przez cyrk jakim jest ferrari i oraz ich pitwall. stąd ta statystyka. charakterystyka bolidu + kierowcy który jest zajebisty w kwalifikacjach co jednak ma małe przełożenie na zwycięstwa co widać w przypadku sainza
  • Odpowiedz