#f1 troche mitologizacji jest tutaj dotyczącej tankowania i jakoby ono naprawilo sport. Odpowiem krotko: to by nic nie dalo. Zwieksza koszty i jest sztuczne bo lzejsze bolidy maja przewage chyba ze utknal na jakims monako czy singapurze. Jedyna rzecz z paliwem, ktora warto zmienic to limity spalania i waga, czyli wieksza wielkosc baku tak by mozna bylo go spalac wiecej i mniej oszczedzac.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Łamane: GP Miami zostało odwołane z powodu agresji USA na Iran. GP USA w Austin pod znakiem zapytania, chodzą głosy że Texas chce ogłosić autonomię od rządu federalnego co mogłoby uratować tak ważne wydarzenie jak wyścig F1, FIA pezygląda się sprawie. Proponowane są rundy zastępcze w Laosie i RPA.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 zauwazylem, ze od przyjscia dodiego jest wiecej pedalskich tresci i narzekania na tagu(ciekawe dla czego( ͡° ͜ʖ ͡°)?)
Są zady i walety tych regulacji:
●Zalety:
○11 zespoł
○ debiutant* Audi ktore nie ssie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JuzefCynamon: ja bym do wad dorzucił:
- gorsza realizacja (ucinanie onboardów, brak czasów i aktualnej prędkości)
- propaganda sukcesu w mediach i usuwanie komentarzy kibiców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja np. kwalifikacji nie będę oglądał i na ranne wyścigi też nie wstaje.
  • Odpowiedz
#f1 Ricziardo jak się spłakał faktem w-------a z RB i próbuje oszukiwać sam siebie, że cieszy się że stracił pracę XD w pewnym momencie stracił mental i kropka. Temu klaunowi już dziękujemy i najlepiej żeby nie wypowiadał się publicznie. Jeszcze na koniec potuptał nóżką i zakończył karierę zawodnika a taki potężny GigaKubica nadal jeździ i wygrywa.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach