Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
arwok
arwok

arwok

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 912
  • Znaleziska 82
  • Mikroblog 830
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 37
arwok
arwok
arwok 14.06.2026, 14:12:37
  • 214
#f1 Ciekawe co by sobie pomyślał ten tag z 2021 roku jakby się dowiedział że 5 lat później (prawie) cały tag będzie kibicować w wyścigu oponiarzowi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlackReven
BlackReven
14.06.2026, 14:13:23 via Wykop
  • 58
@arwok: Hola hola, ja kibicuje Ferrari i przeciw Gekonowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
14.06.2026, 14:13:31 via Wykop
  • 85
@arwok: ciesz się z oponiarza swego, bo możesz mieć gorszego
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 14.06.2026, 13:53:44
  • 8
#f1 b----l z maranello wyruchało sedesiarzy strategicznie, niemożliwe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok 07.06.2026, 15:29:51
  • 20
#f1 cadillac albo aston w punktach, beka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok
Autor
07.06.2026, 15:36:55 via Wykop
  • 1
@DonCastel: możemy cisnąć bekę, ale fakt jest taki że właśnie w pokoiku sędziowskim na torze w monako roztrzygają się losy P10 w kontruktorce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 24.05.2026, 20:39:09
  • 0
#f1 merc, merc, red bull, ferrari, ferrari, red bull, alpine/renualt, toro rosso, alpine/renault

aż poczułem się 10 lat młodszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok 07.05.2026, 16:48:00
  • 5
#f1 przy wszystkich obrzydliwościach w tym sezonie, ważne że klątwa jednorękiego dalej działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
arwok - #f1 przy wszystkich obrzydliwościach w tym sezonie, ważne że klątwa jednoręki...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok 03.05.2026, 17:15:34
  • 1
#f1 realizacja wyścigu na poziomie obecnej formuły "silnikowej"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok 02.05.2026, 21:10:21
  • 5
#f1 Ale będzie młyn na starcie, kimi i tak gwarantowane P4 po pierwszym zakręcie, a puszki z Maxem też niewiele lepsi w startowaniu w tym sezonie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

posuck
posuck
02.05.2026, 08:56:36
  • 20
Zmarl Alex Zanardi. Były kierowca F1, m. in. Williamsa. Dwukrotny mistrz serii CART, paraolimpijczyk. #f1
posuck - Zmarl Alex Zanardi. Były kierowca F1, m. in. Williamsa. Dwukrotny mistrz ser...

źródło: 1000016684

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok 02.05.2026, 09:33:41 via Wykop
  • 7
@posuck: w tym miejscu warto odkopać 4 częściową serię o fascynującym życiu i historii Zanardiego, chyba jeden z najlepszych artykułów o wyścigach w języku polskim jaki pojawił się w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest on z przełomu 2011/12 więc nie ma w nim wiele o osiągnięciach po tym okresie, tak jak złote medale w paraolimpiadach, sukcesach w maratonach i triathlonach czy o tragicznym wypadku z
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 01.05.2026, 20:47:21
  • 9
#f1 Cadillac Pereza tylko 0,3s do 16 miejsca, dobrze im idzie, oby tak dalej robili postępy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok
Autor
01.05.2026, 20:53:31 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: wiadomo że piątkowe kwale rządzą się swoimi prawami, ale trzeba przyznać że robią pomału postępy z weekendu na weekend i w porównaniu do takiego astona wyglądają jak porządna ekipa xDD
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 26.04.2026, 17:09:46
  • 10
#mecz Dzisiaj Lech Poznań wjechał w Legię jak rozpędzony pociąg w dzieci #pdk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eliade_z_Poznania
Eliade_z_Poznania
26.04.2026, 17:11:13 via Wykop
  • 2
@arwok:
EliadezPoznania - @arwok:

źródło: FOKtCWuXIAIPQH5

Pobierz
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
26.04.2026, 17:11:48 via Wykop
  • 8
@arwok: Jak trener akademii pod prysznic zawodników
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 10.04.2026, 11:11:25
  • 1
#reprezentacja #mecz Coś czuję że ten zachwyt Urbanem zaraz się szybko skończy. Uważam że Magiera na stanowisku asystenta nie był tam przypadkiem, robił za trenerską protezę i pomoc dla Urbana i wiele pozytywów o tej kadrze to w dużej mierze zasługa pracy Magiery gdzieś tam po cichu, w cieniu reflektorów, podobnie jak swego czasu Hansi Flick pomagał Loewowi w kadrze Niemiec. Kiedy razem pracowali to Niemcy byli u
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka
10.04.2026, 15:44:36 via Android
  • 2
@arwok: o tym samym pomyślałem, osobiście nie byłem wielkim fanem wyboru Urbana na selekcjonera, ale spodobało mi się, że wziął Magierę do pomocy, bo taki duet mógłby fajnie funkcjonować, Urban ma dobre podejście do piłkarzy, a Magiera dorzucał taktyczno-treningowy aspekt. No i było całkiem nieźle.
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka
10.04.2026, 16:27:00 via Android
  • 0
@Matpiotr: Poprawa w wynikach i grze była ewidentna. Jeśli w założeniach taktycznych było to, że Zalewski i Pietuszewski mają sobie odpuszczać, a sędzia nas kręcić, to faktycznie wujowa.
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 04.04.2026, 14:38:06
  • 1
#mecz
plusy widzewa vukovicia: grają na zero z tyłu w każdym meczu
minusy widzewa vukovicia: grają na zero z przodu w każdym meczu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok 27.03.2026, 10:45:19
  • 8
#f1 #codziennyolliebearman w cieniu kolejnej porcji (słusznego) j-----a nowych regulacji należy podkreślić udane piątkowe treningi Haasa na Suzuce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
arwok - #f1 #codziennyolliebearman w cieniu kolejnej porcji (słusznego) j-----a nowyc...

źródło: aha

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok
Autor
27.03.2026, 10:54:22 via Wykop
  • 1
@shadyturtle: ¯\(ツ)/¯ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
arwok - @shadyturtle: ¯\(ツ)/¯ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 15.03.2026, 10:28:08
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok
Autor
15.03.2026, 10:28:42 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 15.03.2026, 08:44:11
  • 7
#f1 i tak będzie wyglądać każdy wyścig w tym sezonie, taczka astona rozkraczy się po 10-15 okrążeniach, wszyscy do pitu po hardy i jedziemy do mety xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok 15.03.2026, 08:23:18
  • 8
#f1 ojej, holenderski seba nie siedzi w rakiecie Neweya i już nie jest takim goatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) beka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KielbasianyJad
KielbasianyJad
15.03.2026, 08:24:03 via Wykop
  • 21
@arwok: Alonso siedzi w rakiecie Neweya. A nie sorry, rakieta jest taka wybuchowa że nią trzęsie jakby miała Parkinsona
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
15.03.2026, 08:24:14 via Wykop
  • 24
@arwok: no nie siedział już rok temu i potrafił napsuć krew maclatenom, wypad z tagu hamiltoniarzu
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 15.03.2026, 08:02:02
  • 0
#f1 no i argentyński zeropunktowiec dalej będzie bez punktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok 07.03.2026, 12:00:03
  • 13
#f1 muszę przyznać że wyścig zapowiada się przecudownie, skoro na dystansie jednego fast lapa bateria leży i kwiczy i trzeba klipować na co drugim zakręcie żeby bateria się nie wyczerpała na amen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

już nie mogę się doczekać tych pojedynków między kierowcami, którzy jedyne co będą mieli jutro w głowie to to, by nie wyczerpać całkowicie baterii, która będzie bo będzie totalna lipa
arwok - #f1 muszę przyznać że wyścig zapowiada się przecudownie, skoro na dystansie j...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok
07.03.2026, 12:57:42 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KOXsu
KOXsu
07.03.2026, 13:06:09 via Wykop
  • 0
@arwok: na hot lapa zaczynasz z pelna bateria a wyscig z pustą
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok 06.03.2026, 16:33:33
  • 5
#f1 najpiękniejsze w tej tragifarsie Astona i Hondy jest to że za każdym razem jak człowiek czyta te doniesienia o przygotowaniach do sezonu to sobie myśli: ehh będą ciężary na początku, ale potem nadrobią; tylko po to, by chwilę później otrzymać newsa którym dostajesz obuchem w łeb i uświadamiasz sobie że jest znacznie gorzej niż sobie wyobrażałeś, koło się zamyka i zaczynamy kolejne okrążenie s----------a xDDDDDDDDD
arwok - #f1 najpiękniejsze w tej tragifarsie Astona i Hondy jest to że za każdym raze...

źródło: rhir0799edng1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arwok
arwok
arwok
Autor
06.03.2026, 16:42:48 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: ciężko jest zwalać wszystko na limity budżetowe, na przykład na to, że stary Stroll z Neweyem mieli możliwość poznać większość kadry inżynierskiej i badawczej Hondy zajmującej się nowym silnikiem na 4 miesiące przed startem sezonu i jakieś 2,5 roku po podpisaniu umowy o współpracy i ścisłej kooperacji od obecnego sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking