Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
serbski_schab

serbski_schab

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27024
  • Znaleziska 145
  • Mikroblog 26879
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 5
serbski_schab
serbski_schab 15 godz. i 19 min temu
  • 8
#kononowicz ja kupiłem pruskawki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SZ9505
SZ9505
15 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 8
@serbski_schab: a ja wczoraj włożyłem szampana do lodówki, mam nadzieję strzelić korkiem dzisiaj z okazji dobrej nowiny :)
  • Odpowiedz
SpecyficznyZapachSzkolnej
SpecyficznyZapachSzkolnej
SpecyficznyZapachSzkolnej
14 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 2
@SZ9505: Korek to komu innemu może strzelić niedługo pod celą
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab przedwczoraj, 19:44:57
  • 4
#mecz co on k---a ma z tą muzyką
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman
przedwczoraj, 19:45:41 via Wykop
  • 2
@serbski_schab: bo to skrzypek na dachu
Miroman - @serbski_schab: bo to skrzypek na dachu

źródło: hqdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
thority
thority
15.06.2026, 16:48:59
  • 0
Mnie to kukureja interesuje czy ty w sezonie ligowym tak będziesz umić.

#realmadryt
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 15.06.2026, 16:53:03 via Wykop
  • 1
@thority: przecież oni grali wczoraj z niemcami
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab 14.06.2026, 22:02:36
  • 14
#mecz Widać ze holandia na luzie do ogrania, teraz budzik na 4 i czekamy na meczyk otwarcia naszych orzełków
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrazyHorse1849
CrazyHorse1849
14.06.2026, 22:04:42 via Wykop
  • 1
@serbski_schab: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
14.06.2026, 23:09:59 via Wykop
  • 1
@serbski_schab: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ta Szwecja to będzie padaka, dzisiaj w nocy Tunezja, to jeszcze nie ma tego efektu, ale z Japonią i Holandią się skompromitują. Tak jak nasi, przegrywając ze Szwecją. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab 14.06.2026, 13:56:59
  • 1
#f1 Ferrari zrobi z czarka jezdzaca szykane i zostawi go na torze?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MojHonorToWiernosc
MojHonorToWiernosc
14.06.2026, 13:57:46 via Wykop
  • 1
@serbski_schab: żywa torpeda. Będą mówić że hamulce zawiodły
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab 14.06.2026, 13:21:03
  • 1
#f1 coś czuję ze gekona wydymaja tym pit stopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 13.06.2026, 14:52:48
  • 3
#f1 jak tam nowe hamulce czarek?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 13.06.2026, 14:19:51
  • 0
#f1 volves wyglądał jak na kacu życia xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cosipi
Cosipi
12.06.2026, 19:33:53
  • 2
Czaicie że takie dziadostwo i ruina bez dachów jest stadionem na Mundialu w wielkim 2026r
Ja p------e xddddddddddddd
#mecz
Cosipi - Czaicie że takie dziadostwo i ruina bez dachów jest stadionem na Mundialu w ...

źródło: bmo_field25

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 12.06.2026, 19:42:01 via Wykop
  • 0
@Cosipi: to jest chyba jedyny stadion typowo piłkarski w Kanadzie z takich większych
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab 11.06.2026, 20:58:59
  • 4
#mecz jaki kurs był na +2.5 czerwonych?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jCastillo
jCastillo
jCastillo
11.06.2026, 18:29:21
  • 12
Barnej: "jakbym zebrał 3,5 tysiąca złotego, bo tyle sobie obliczyłem, 3,5 tysiąca jakbym miał, to mógłbym Polskę objechać sabinką dookoła wzdłuż granic"

Barnej minutę później: żebra o 35 wpłat po 10zł od widzów (sic)

Barnej kolejną minutę później: "Tak, 29-ego rezygnuję z internetu. Jak boga kocham. Mam tyle propozycji tutaj, artystycznych, i tak dalej, że nie będę się tutaj, wiesz, w tym internecie tutaj, się prosił o pieniądze, robił z siebie żebraka. I idę
jCastillo - Barnej: "jakbym zebrał 3,5 tysiąca złotego, bo tyle sobie obliczyłem, 3,5...

źródło: fetch

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 11.06.2026, 18:43:35 via Wykop
  • 4
@jCastillo: 3,5 tysiąca to dla normalnego i pracującego człowieka kwota która sobie prędzej czy później odłoży i pojedzie sobie na wakacje. Stary dziad jakby jeździł chociaż na jakis przewozach, skoro i tak bez sensu przepala paliwo, to by miał tą kasę po trochę ponad pół roku jakby odkładał po 5 stów miesięcznie. Ale wiadomo książę z bliżyna brzydzi się pracą, poza tym w pierwszej kolejności na pieniądze czeka komornik
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab 11.06.2026, 17:45:18
  • 35
#kononowicz
2021 - powstaje kanał do wyjaśniania Pedro 207
2026 - sejm przepycha ustawę antypatostreamerską

Myślę, że to jeden z największych sukcesów w życiu jareczka, że pośrednio przyczynił się do tego co zdarzyło sie dzisiaj #patostreamy
serbski_schab - #kononowicz 
2021 - powstaje kanał do wyjaśniania Pedro 207
2026 - se...

źródło: 1000020684

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
11.06.2026, 17:51:05 via Wykop
  • 14
@serbski_schab: powinien medal od prezydenta odebrać
  • Odpowiedz
Artok
Artok
10.06.2026, 06:53:17
  • 82
Brawa dla redaktura z Gazety Wyborczej, idealne pseudonimy przedstawił czytelnikom. Artykuł dzisiejszy.

#kononowicz #pastorstreamy #patostreamy
Artok - Brawa dla redaktura z Gazety Wyborczej, idealne pseudonimy przedstawił czytel...

źródło: 1000010413

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 10.06.2026, 07:29:01 via Wykop
  • 10
@Artok: jak ja słyszę gdzieś słowo "nietypowy" to od razu mam przed oczami nowaka
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
09.06.2026, 15:17:24
  • 0
ktoś miałby do odlania Allure Homme Edition Blanche EDP z jakąś listą do dobrania?

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 09.06.2026, 19:33:31 via Wykop
  • 0
@pepedros: @Frufruf również poszukuje i jak Eau Sauvage Cologne przy okazji
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab 08.06.2026, 21:56:35
  • 0
#perfumy
Wezmę mililitry Eau Sauvage Cologne i Allure Edition Blanche
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74
08.06.2026, 19:55:36
  • 15
Najlepszy kolega Pawełka takie maile do niego pisał.
#kononowicz #patostreamy
JK74 - Najlepszy kolega Pawełka takie maile do niego pisał. 
#kononowicz #patostreamy

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 08.06.2026, 21:45:17 via Wykop
  • 2
@JK74: przecież bogutek to dobry człowiek tak jak szefito, chciał tylko się spytać się, żeby KOmornik miał mniej pracy, pozdrawiam (urodzinowo) piotr fronczewski
  • Odpowiedz
JK74
JK74
08.06.2026, 21:05:10
  • 25
#kononowicz #patostreamy
JK74 - #kononowicz #patostreamy

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 08.06.2026, 21:42:39 via Wykop
  • 3
@JK74: zaraz sie okaże, ze losgumit był ochroniarzem papieża, znał królową Elżbiete i spał w pałacu prezydenckim z Lechem Kaczyńskim
  • Odpowiedz
zigzag667
zigzag667
zigzag667
08.06.2026, 18:52:02
  • 14
Dzień dobry @BogumilStorch mam sprawę - kupiłem 26 letni motocykl i potrzebuje zmienić sobie filtr powietrza, olej z filtrem, płyn hamulcowy.
Słyszałem, że jest Pan obecnie ekspertem automotive i potrzebuje Pan pieniędzy na pozwy do "prokurautry" to możemy się dogadać.
Tylko z hamulcami to będę obserwował co Pan robi, bo życie mi miłe #kononowicz #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 08.06.2026, 21:01:58 via Wykop
  • 0
@zigzag667: 26 letnie rzeczy to tak co najmniej 4 razy za stare na gust redaktora
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
08.06.2026, 10:33:31
  • 4
Dzień dobry, co nasz szanowny tag #perfumy sądzi o perfumach Hermes H24 Herbes Vives? Nada się na okres letni? Jak oceniacie trwałość i projekcję?
khetar - Dzień dobry, co nasz szanowny tag #perfumy sądzi o perfumach Hermes H24 Herb...

źródło: IMG_20260608_123143

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 08.06.2026, 19:05:14 via Wykop
  • 1
@khetar: psiknałem sobie ostatnio w douglasie, super otwarcie z gruszką, zielone, świeże, później zaczęło sie coś dziwnego, a po godzinie zniknął XD
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
07.06.2026, 19:35:40
  • 0
Takie pytanie, co by się zorientować.
Odlewa ktoś może Eau Sauvage Cologne od Diora?
#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab 07.06.2026, 19:55:55 via Wykop
  • 1
@lysowsky: .
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Andrzej Maryniec

  • znasz mnie lepiej niż ja siebie widziałeś mnie na glebie znasz upadek i cierpienie znasz każde wydarzenie które miało wpływ na mnie znasz mnie lepiej niż ja klaunie
  • wrocław dach

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.09.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking