Wpis z mikrobloga

Powiem wam że jest ciężko dla psychy.... doszedłem do takiego momentu w mojej karierze na giełdzie że wzrost lub spadek o kilka groszy danej kryptowaluty robi na portfelu różnicę dobrych kilku tysięcy złotych.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem po części strach osób które wpakowały tutaj jakieś pieniążki a ceny idą w dół... dobry trening na wytrzymałość psychiczną..
#kryptowaluty #bitcoin #xrp #ripple #bitcoin #ethereum #bitbay #binance #cardano
  • 28
  • Odpowiedz
dobry trening na wytrzymałość psychiczną


@KNOUDI: Fajnie się robi jak już wyjdziesz na plus. Wyplacasz to co zainwestowałeś z zyskiem, a potem tylko oglądasz. Leci 10k w górę czy 30k w dół, #!$%@?, nawet jak wszystko stracisz to i tak już zarobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spokojnie się właśnie ogląda jak emerytura się generuje, a wartość kilku tysięcy złotych w jedną czy drugą to nic ( ͡
  • Odpowiedz
@weshu: wiadomo że to nic bo najważniejsze jest nie gdybać i nie patrzeć za siebie...póki co nie realizuje zysków tylko staram się shortować i powiększać wkład... czasem wyjdzie czasem nie... chciwość to najgorsza rzecz.. bo można wyjść wysoko na plus i nie zaprzątać sobie głowy ale potem boli że można jeszcze było kilkadziesiąt tysięcy więcej wyciągnąć... dlatego ważne jest właśnie nie gdybać...
  • Odpowiedz
@KNOUDI: No ja sobie cenię komfort psychiczny i świadomość, że nic nie mogę stracić, niezależnie co się stanie ( ͡ ͜ʖ ͡) Powodzenia mirku, szczęscia i wyczucia!
  • Odpowiedz
Wyplacasz to co zainwestowałeś z zyskiem, a potem tylko oglądasz


@weshu: A jeszcze lepiej jak inwestujesz w pewne aktywa (tj. bitcoin), ładujesz w to całą kasę którą wypracowałeś przez ostatnie lata i patrzysz jak rośnieśnie. Jak każdy ruch bitcoina o 1000 $ w górę powoduje, że wartość twoich bitcoinów wzsrata o dziesiątki tysięcy złotych. Zasypisasz spokojnie, wiedząc, że masz pieniądze w najbardziej pożądnej inwestycji 21 wieku, gdzie miliony za 1 btc
  • Odpowiedz
?


@rysiekryszard: W sensie to czym się wyszło na zero teraz nie ma żadnego znaczenie przy założeniu, że wierzysz, że bedą miliony za 1btc. Przy takich kwotach to już nie robi różncy, bo co miałbym dwa razy tyle jachtów? ( ͡ ͜ʖ ͡) Po co mi to, a przynajmniej ryzyko naprawdę zerowe a nie "prawie' zerowe :P
  • Odpowiedz
@weshu: Nie wiem jak twój wpis intepretować. Ja tam nie wierzę, trzymam się faktów. Jestem pewny, że btc będzie warty miliony. Tzn. stawiam jakieś 99,99 % na to, a wtedy możemy już mówić o pewności. Ja mimo, że mam jakieś bitcoiny ciągle mi mało. Ostatnio kupowałem po cenie 52 tys. $. Przyjdą czasy, że będę zmuszony kupować po 500 tys. $.
  • Odpowiedz
Jestem pewny, że btc będzie warty miliony


@rysiekryszard: Przy tym założeniu nie mam się co martwić i zdecydowanie musiałbym przekroczyć jakieś chore granice chciwości żeby mi nadal było mało ( ͡º ͜ʖ͡º) Natomimast ja tak pewny nie jestem i raczej uważam, że to bardziej 90% i nadal jest 10% rzeczy niespodziewanych, o których teraz nawet nie jestem w stanie pomyśleć. Zero ryzyka to jednak zero ryzyka.
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: Twoja argumentacja

coś jest warte x => bitcoin nie powinien być tyle warty, bo byłby warty tyle co x, a to by było dużo

Co to argumenty? Btc jest w stanie zostawić w tyle największe giganty światowe. Jak miałoby być inaczej gdyby byłby czołową walutą na świecie (małymi krokami już nie się staje).
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: ja nigdzie nie napisałem, że coś jest albo nie jest możliwe. Wygląda mi to na projekcję strachu. W tej chwili btc jest 7x więcej warty niż McDonald's i to jest fakt. Skoro uważasz, że będzie wart 700x tyle to masz do tego prawo.
  • Odpowiedz