Będziemy mieli ciekawe porównanie dwóch służb zdrowia:

Włochy - populacja ludzi 65+ stanowi 22.3% (stan na 2017r.)
Floryda - populacja ludzi 65+ stanowi 20.5% (stan na 2018r., z czego ponad milion to osoby 80+).

Obecnie na Florydzie potwierdzonych jest 136 przypadków i 5 zgonów.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kick_Ass: potwierdzam, szwagier mojego kuzyna pracuje na koparce, mówi że teraz mają tyle zamówień na masowe groby, że radzi żeby często myć ręce, izolować się i nosić maseczkę, bo pierwsze wolne terminy na pochówek mają dopiero za 2 miesiące
  • Odpowiedz
Cześć mirabelki i mirkowie,

W Bułgarii ludzie codziennie o 21 wychodzą na balkon i klaszczą w podzięce dla pracowników służby zdrowia i ich poświęceniu w walce z #epidemia. Może spróbujemy zaszczepić coś podobnego w Polsce? Gest symboliczny, ale jakże wdzięczny.

Proponuję wymyślić jakiś tag, żeby rozpropagować akcję i wrzucić ją na Facebooka, portale ze śmiesznymi obrazkami, Twitter itp. – może uda się zainteresować ludzi nie tylko w Polsce, ale i na
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach