@uirapuru: gorąco i nie wykrywają go po prostu traktują tą chorobę jak przeziębienie bo duża większość to młodzi ludzie. Przypominam że indie są prawie najmłodszym państwem świata gdzie średnia wieku wynosi około 29 lat dla przykładu włochy to 45 niemcy to 47 i japonia też 47. U nich po prostu większość społeczeństwa przejdzie to jak przeziębienie i nie będzie potrzebować hospitalizacji a ci co będą potrzebować to umrą ale tych
  • Odpowiedz
W pracy co chwila: "po choooj nosisz maseczkę". To tlumaczę że zakładam jak idę w większą grupę, do sklepu itp. Uprzednio myjąc ręce dokładnie zanim wezmę się za założenie itp.

"No ale nie trzeba, tylko chorzy, zaszkodzisz sobie"

To się pytam po co w takim razie nam dają na każdą służbę po 3 szt.?? Noszę nie dłużej niż 30 minut tylko tam gdzie będzie tłum przypadkowych ludzi... Itp. itd.

Po
szczurek_87 - W pracy co chwila: "po choooj nosisz maseczkę". To tlumaczę że zakładam...

źródło: comment_1584556640eVUPa4l64xZmUsrV6CYTVO.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczurek_87: skąd mam wiedzieć czy jestem zdrowy? Potencjalnie każdy może być już chory, także młodzi i nie wykazujący objawów. Wniosek? Skoro każdy MOŻE być już chory to każdy POWINIEN nosić maskę.
  • Odpowiedz