Ludzie dostają takiej paniki, że aż sie rzygać już chce. Kryzys sprzed 13 lat trwał 2 lata. Mieliśmy żreć gruz a nie żarlismy to teraz też nie będziemy. Wiem że teraz jest wirus. Ale to do jasnej ciasnej nie jest ebola, czy jakiś wirus co zamienia ludzi w zombie. Smiertelnosc na poziomie błedu statystycznego. Sraczka większa niż ustawa przewiduje...
#panika
#epidemia
#koronawirus
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem że to słabe ale Mi się nawet nie chce odpisywać na komentarze, że gadam głupoty. Jak ktoś chce żyć w przekonaniu że gospodarka jebnie to jego osobista sprawa. A komentowanie mojego posta pozostawiam panikarzom aby się wyżyli. Pozdro.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz