Myślicie że #coronavirus #koronawirus odejdzie, czy już zawsze w tzw. sezonie grypowym będzie #epidemia z powodu obecności tego lub innego wirusa, ewentualnie bakterii? Czy czeka nas dystans min. 1,5 m w biedrze i #zostanwdomu w okresie jesień-wiosna? #ankieta

Czy wirus zostanie na zawsze?

  • Tak i bardzo dobrze - nienawidzę ludzi. 23.4% (15)
  • Tak a zatem smuteczek. 35.9% (23)
  • Nie i szkoda bo nienawidzę ludzi. 17.2% (11)
  • Nie i dobrze bo nie jestem socjopatą. 23.4% (15)

Oddanych głosów: 64

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@killzone:
Zwykła grypa: kogo to obchodzi, po co myć ręce, po co zasłaniać usta i noc, po co zostawać w domu jak jest się chorym. To tylko 150 tysięcy przypadków tygodniowo, w tym ~1000 hospitalizacji i ~10 zgonów
Koronawirus: o jezu, kupmy cały papier i makaron. myjmy ręce 50 razy dziennie, a jak ktoś kaszlnie to odsuńmy się od niego XD
  • Odpowiedz
Niemcy właśnie wyprzedziły Hiszpanię a US goni Koreę. Ciekawie (pewnie złe słowo w tej sytuacji) wygląda śmiertelność. Niemcy vs Hiszpania i US vs Korea. Korea ma mniej ofiar przy sporej ilości ozdrowieńców. Wychodzi bokiem słaba opieka zdrowotna w stanach? Niemcy chyba mają lepsze zaplecze ale trzeba poczekać na większą liczbę wyzdrowień. [stan na 21:54 18 marca 2020]
#koronawirus #niemcy #epidemia #hiszpania #epidemiologia
314the - Niemcy właśnie wyprzedziły Hiszpanię a US goni Koreę. Ciekawie (pewnie złe s...

źródło: comment_1584564911GRkUm3EomR85jIgGTjI0sh.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@314the: Niemcy stosują kreatywną księgowość zgonów. Jak ktoś umiera mając dwie chroby to wpisują mu ta którą miał pierwszą. Czyli Cukrzyk z koroną ma wpisaną w dokumentach cukrzyce jako powód zgonu
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#polska #epidemia #koronawirus #covid19 #2019ncov

Czy ktoś ma podobne objawy?

Jestem na domowej kwarantannie już od ponad dwóch tygodni. Na początku marca jak jeszcze wychodziłem, to z rękawiczkami i maseczkami na zakupy (ludzie patrzyli na mnie jak na aliena) bo mam astme i boje się złapania tego wirusa. Ale... w okolicach 3 marca zaczęły się komplikacje. Zaznaczam że nie miałem ani
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo oprócz nerwicy przy okazji nerwicy doszło do zaostrzenia astmy. Jesteś pod kontrolą pulmonologa? Bierzesz stałe leki ja astmę (sterydy) oraz doraźne rozkurczowe?
Mam astmę i dla mnie nawet 70% zwykłych przeziębień kończy się zaostrzeniem astmy i siedzeniem z nebulizatorem i wdychaniu mgły z lekami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
W-------ą mnie ludzie ignorujący totalnie zalecenia ograniczenia wychodzenia i spotkań. Siedzę na dupie, staram się wychodzić jak najmniej i irytuje mnie, że mimo tego przez przypadkowego debila mogę zarazić siebie i bliskich. #coronavirus #epidemia #koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach