Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#polska #epidemia #koronawirus #covid19 #2019ncov

Czy ktoś ma podobne objawy?

Jestem na domowej kwarantannie już od ponad dwóch tygodni. Na początku marca jak jeszcze wychodziłem, to z rękawiczkami i maseczkami na zakupy (ludzie patrzyli na mnie jak na aliena) bo mam astme i boje się złapania tego wirusa. Ale... w okolicach 3 marca zaczęły się komplikacje. Zaznaczam że nie miałem ani nie mam żadnej gorączki ani nie czuje się słaby. Od początku prowadze dziennik:

4 marca - kaszel suchy cały dzień
5 marca - kaszel suchy cały dzień
6 marca - mocny ból gardła
7 marca - ból gardła i trochę kaszel, zmęczenie, ból głowy i trochę zatoki
8 marca - reflux z rana i wieczorem. Zmęczenie i podwójne widzenie. Łaskoczące drogi oddechowe wieczorem. Kaszel suchy wieczorem. Zatkany nos wieczorem
9 marca. Rano mokry kaszel, wydzielina z zatok w gardle. kolor: Szarozielona jak przy zapaleniu zatok. Lekki ból gardla o 10h. Wieczorem kaszel suchy ( umiarkowanie) i lekki ból gardla. Dalej ból zatok I głowy (jak schylam głowe). Łaskocze w gardle
10 marca. Słaby ale bez objawów
11 marca. Poranek z bolącym gardłem. Lekki kaszel za dnia. Reflux wieczorem
12 marca. Lekko bolące gardło z rana. Pokasływanie za dnia. Reflux wieczorem i lekki ciężar na splocie słonecznym. Wieczorem łaskotanie gardla i suchy kaszel gardlowy
13 marca. Rano gardło nie boli. Lekki kaszel i jakby ciężar na płucach. Wieczorem dużo kaszlu
14 marca. Nic nie boli. Zero objawów. Troche słaby
15 marca. Prawie zadnych objawów. Kaszel sporadyczny. Flegma z rana. Ciężar na płucach
16 marca. Flegma z rana. Kaszel sporadyczny Ciężar na płucach
17 marca. Tak samo
18 marca. Tak samo

Czy ktoś ma podobne objawy? Cholerstwo mnie już długo trzyma (trudno się oddycha) a nie pojadę do szpitala się zbadać bo na 100% tam to złapie. Przecież nie jest się w izolatce tylko z innymi osobami z podejrzeniem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo oprócz nerwicy przy okazji nerwicy doszło do zaostrzenia astmy. Jesteś pod kontrolą pulmonologa? Bierzesz stałe leki ja astmę (sterydy) oraz doraźne rozkurczowe?
Mam astmę i dla mnie nawet 70% zwykłych przeziębień kończy się zaostrzeniem astmy i siedzeniem z nebulizatorem i wdychaniu mgły z lekami.
  • Odpowiedz
  • 0
@cluer ja te same objawy ale od piątku. Płuca osłuchane ok, zalecenie wizyta u laryngologa.zrobic USG czy RTG zatok. Bo może coś w środku siedzi, jakiś polip czy coś. Pójdę jak się trochę uspokoi.
  • Odpowiedz