@elf_pszeniczny: Nie, chorych:

"Prof. Lothar Wieler stwierdził, że bez wprowadzenia ścisłych środków zaradczych w Niemczech może pojawić się milion potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. - Chcemy tego uniknąć - powiedział Wieler, dodając, że szpitale będą musiały co najmniej podwoić swoje możliwości w zakresie intensywnej terapii, ponieważ jeden na pięć przypadków zakażenia koronawirusem w Niemczech to przypadek poważny."


Dodam jeszcze tylko, że w Niemczech jest ok. 5 x więcej miejsc w szpitalach
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie o domowe leczenie koronawirusa. Przy klasycznej grypie w jej wszystkich odmianach zawsze nam powtarzali, że ważne aby grypę wyleżeć, że należy się szybko kłaść do ciepłego łóżka żeby wypoczywać i dbać o siebie, a nie chodzić czy pracować, bo próbowanie przechodzenia grypy na jakichś fripexach itp. i innych podobnych znoszących objawy może się źle skończyć. Ale nie słyszałem w ogóle takiej porady jeszcze odnośnie TEGO koronawirusa, a przecież objawy daje on
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Squatlifter: ibuprofen nie, paracetamol tak. Chociaż najlepiej nie zbijać gorączki. Syrop wykrztuśny, czosnek, imbir. Napary i inhalacje na zatoki z szałwii i mięty, można mieć coś z dodatkiem tymianku. A tak to twój organizm sam to musi zwalczyć. Odporności nie da się doraźnie podnieść farmakologicznie. Musisz po prostu generalnie zdrowo jeść, dużo spać, nie ćpać, nie palić, itd.
  • Odpowiedz