• 3
Rano się nie przebiło, może teraz..
Hej Mirki z #laboratorium taka myśl mnie naszła przy okazji informacji o tych laborantach zarażonych w Warszawie.
Pracuje w zupełnie innej branży i u nas w laboratorium pracują wykwalifikowani ludzie jako analitycy ale prace typu przygotowanie próbek, wykonanie "fizyczne" badania mogą wykonywać "ludzie z ulicy" którzy po przeszkoleniu zajmują się taką czarną robotą.
No i teraz pytanie czy możliwe byłoby (a może już się
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qrier: właśnie w tym momencie analitycy się buntują przeciwko zmianom w tym zakresie; mieli by wyniki tylko zdalnie zatwierdzać (z tego co wiem już tak jest dla niektórych badań, a proces i tak jest prawie w całości automatyczny i to komputer pilnuje zgodności)
  • Odpowiedz
Taka sytuacyja w #uk #tesco

"It is fair to say that we find ourselves in uncharted waters. COVID-19 is bringing a change to the UK and it’s clear that lots of things are going to have to shift around in order to help us cope.

At Tesco, we have been doing everything we can to keep business as usual, but we now have to accept it is not business
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach