@getsome: Oprócz tego problemem może być też:
- drut innego producenta na tych samych nastawach
- złe/słabe mocowanie drutu, TC nie lubi luźnych grzałek (co wybaczy Ci Kanthal)

Wątek o drutach na trawniku ma już sporo stron, 316L działa bez problemu, 304 od pszczelarza też, ni200 j/w
Drutuch na rynku masa, jak kupisz coś niesprawdzonego to czeka
  • Odpowiedz
@thePiter: Pracuję w wolnych chwilach nad wiki zamiast tego FAQ. Ludzie będą sami dodawali recenzję rzeczy, opisy, poradniki, a ja tylko akceptował ewentualne zmiany itp. Ale to chwilę potrwa, bo postanowiłem sam cały silnik od podstaw napisać.
  • Odpowiedz
#epapieros #epapierosy

Drip-tip Smoktech - nie polecam do subohmów, testowałem na ijust oraz na subtanku. Wygląda kozacko, bardzo fajnie czuć go w ustach i co najważniejsze nie brudzi się (nie odkłada się na nim martwy naskórek z ust, co jest bolączką drip-tipów metalowych), ale skropliny się w nim zbierają momentalnie i po paru buchach już można z niego dosłownie pić liquid. Prawdopodobnie dzieje się tak przez bardzo małą
thePiter - #epapieros #epapierosy

Drip-tip Smoktech - nie polecam do subohmów, tes...

źródło: comment_O3SWwlTHDMGQoQ3dBLqrx9DYO5gJs7pm.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ptaszki ćwierkają że będzie system lojalnościowy:
https://www.esmokingclub.pl/o-programie
Za każde wydane 10zł - 1 punkt
Za każdy 1 punkt - 1 złotówka na wydanie (np liqueen za 18zł dostajesz za free za 18 punktów czyli 180 złotych wydane)
Już nie mogę się doczekać. Podobno będą fikuśne karty z nfc i firmowy tablet do odczytu i zapisu na nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapieros #epapierosy #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xardas060: Aromat kupilbym za 2 dychy:) zwykle ceny aromatów to 5-15 zl wiec nie ma takiej przebitki:) ale i tak uważam ze ten projekt na punkty to o kant rozbic nie powiem czego:)
  • Odpowiedz
#epapieros #epapierosy drogie opy, chciałbym kupić jakaś gotowa efajke tak do 200zł, bez żadnych zabaw w jakieś mody srody nawijanie grzałek i nie wiadomo co jeszcze, najlepiej jakby miała możliwość ładowania przez usb i palenia jednocześnie, jakby było jeszcze regulowanie napięcia to by było dosko, krótko mówiąc czego mam szukać?

siedziałem kiedyś w temacie, trochę tych efajek przeszło przez moje ręce ale od długiego czasu nie vapowałem i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cummykaze: powiem tak, iJust jest kiepski przez swój brak regulacji, to na dobrą sprawę mechanik z zabezpieczeniem przed rozładowaniem. Lwia część modów startuje poniżej 10W i można przez pewien czas wykorzystywać tanie ale przyzwoite parowniki takie jak Protank 3 Mini, potem przesiadać się dopiero na lepsze. Przy okazji mając wymienne akusy i 2x większą pojemność niż w "rurce".
  • Odpowiedz
oryginalna grzałka do ijusta 0.5 startuje dopiero po 1-2sec,
Da rade się do tego przyzwyczaić? wiem, że to powszechne przy tej grzałce,
1. Czy wy się przyzwyczailiście czy kupiliscie drugą grzałke
2. Czy inne grzałki 0.5 od atlantisa, milda wave mają to samo
#epapieros #epapierosy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj ukręciłem grzałkę z Ni200 28ga, a w sumie dwie. Jednakowe. Jedna miała 0.09Ω, a druga zaś 0.12Ω. Na pierwszej Evic pokazał "Atomizer Low" na nastawie POWER ze względu na niską oporność. Druga była nawet ładna jednak nóżki miała krzywe jak sinusoida. Kręcona na 2,5. Jutro chcę ukręcić jakąś porządną grzałkę z Ni200 28ga, NiChrome 28ga lub Kanthal D 0,2. Obstawiam bardziej za NiChrome. Celuje w 1Ω - 1.2Ω. Według Steam-Engine na
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deacs: Czy ty chociaż zapoznałeś się z jakimkolwiek tekstem odnośnie Ni200 i kontroli temperatury? To jest właśnie bolączka taniejącej cenny modów. I nie wyjebujcie mi tu z pastą o waperze(wędkarzu). Po prostu przez to, że każdy może sobie pozwolić na boxa pod TC to takie kwiatki wychodzą. Ni200 służy do trybu TC NI200, a nie do Power mode.
  • Odpowiedz
Mirki z #epapieros pomocy! Chcę kupić nowy parownik ale mam problem z wyborem, jest tak wiele tego że nie radze sobie z przebrnięciem przez ogrom dostępnego towaru. Mam kboxa mini a jutro chce kupić sobie evica mini. Jakieś propozycje?
na tą stronę wchodziłem http://jacobdev.com/e-p-------y-faq/ :)

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo. Jakoś w tygodniu mam zamiar kupić Evica vtc Mini + OBS Crius oraz jakieś aromaty i bazy. Chce też kupić drut do robienia grzałek więc jaką grubość drutu Kanthal A1 czy tam D kupić by wychodziły fajne grzałki na początek? Jakie aromaty polecacie do Vapowania solo lub miksów tak 2 smaki (nie mam zamiaru kupować 15 aromatów tylko z 4-5 :D )? A i jaki aku polecacie ze strony E-dym do
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No cześć,

czy ktoś może eksperymentował z materiałami innymi niż bawełna Muji? Mam na myśli produkty Fiber Freaks i inne rodzaje organicznej bawełny (Shiseido, Koh Gen Do). Po cichu podejrzewam, że nie poczuję różnicy, ale ciekawy jestem Waszej opinii zanim coś zamówię. ;)

#epapieros
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sheep17: dzięki! W takim razie się tymczasowo wstrzymam, mam aktualnie straszne problemy z transportem na Lemo 2 (z tanka do komory z grzałką) i dryhity się, niestety, zdarzają.
  • Odpowiedz
#epapierosy #epapieros

Mój iStick 20W + nautilius mini powoli dokonują żywota, wyrobiły się gwinty, używałem tego ponad rok :)

Muszę kupić coś nowego.

Coś konkretnego polecacie? Pewno sub ohm i możliwość robienia własnych grzałek.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam murki, chciałem zapytać ekspertów w dziedzinie e-papierosów co polecają na początek, przeglądam właśnie aukcje i jest tego tyle że ciężko wybrać dobry produkt, dodam że chcę od razu kupić dwie sztuki, czy ktoś może doradzić czym się kierować przy wyborze? Będę wdzięczny.

#epapieros
#pytanie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hjrhombre: pewnie.
@endriu92: bier idzusta v2. ale, mordeczo, rozumiesz - najlepiej z gwizdkami z Ni. beda chmury jak z tego wulkanu, co nim czasem skandynawia, czy inne islandia p--------e. albo mechanika, tylko tutaj to juz koniecznie wlasne grzalki trzeba motac. to nie problem, kupisz drut jakis (mozesz z kabla do internetu wytargac, tylko opalic trza), zawiniesz pare razy na jakims gwozdziu, albo na patyczku do szaszlykow i wkrecasz
  • Odpowiedz
Kochani moi, czym mieszacie swoje bazy/liquidy? Ostatnio trząsłem swoją bazę przez minutę i odstawiłem na tydzień i wydaje mi się jakby na koniec była jakaś rzadsza, chcę mieć pewność - pralka odpada..
#epapieros
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karoleeek: niektóre lq podgrzane szybciej się przegryzają a przy okazji robią się rzadsze i łatwiej wymieszać. Są szkoły kaloryfera, mikrofali, kąpieli wodnej... Wszystko dla ludzi. Tylko nikotyna ma rozpad cieplny a lq wrze w temperaturze ponad 200st, można sobie kuku zrobić.
  • Odpowiedz
#epapieros #epapierosy
uszkodziłem baterie?
zarówno na clero jak i voli, po przykręceniu normalnie się pali, ale od razu po odkręceniu baterii mam jakąś maź ciemną na styku i para leci ze styku grzałki i baterii :| oO
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach