#coolstory #mcdonalds
Siędze w mc z dziewczyna i kolega, rozmowa gimbów:

-Mordo jakbym ja był 99' ty by mnie już ze szkoły #!$%@?, ziomuś ja 98' jestem, tylko ten #!$%@? ksiądz mnie #!$%@?ł z religii

Siedzą dalej i zaczynają kopcić #epapieros, tylko nie taki normalny, a jakaś wielka maczuga, zakopcili pół strefy mc cafe, po czym się zdenerwowałem, i mówię: chłopcze mógłbyś tu nie kopcić?
gimby troszkę #!$%@?ą, po czym ze
@umiar: bellus ma bazę rba wbudowaną o.O RBA to skrót od rebuildable i takie coś masz właśnie w Bellusie. To jakie masz grzałki zależy od ciebie.
dalej coś nie mogę się przekonać do tej e-fajki, sam nie wiem dlaczego.. 4 dzień e-palę i już wyczuwam ten smród zwykłej fajki ale i tak strasznie mnie ciągnie (dlatego nie biorę kasy i karty kredytowej do pracy żeby nic nie kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)) może to przez ten liquid od BM? chyba nienajlepsze co. wypalam dziennie 3-4 ml a moc to ok. 4 mg. sprzęt evic
Mirki spod tagu #epapieros mam #pytanie a właściwie to kilka pytań. Po półtora roku palenia wracam do e-peta. Wcześniej wapowałem przez jakieś 2 lata i moja styczność ze sprzętem skończyła się na Ego2 Volisha, do którego lało się liquid, naciskało się przycisk i wkur@iało się, że bateria pada w połowie dnia, a sznurki na grzałce po paru dniach przypominają smoliste wąsy Lecha W. w czasach, w którym "Bolkiem nie byłem". Po pobieżnym
Mirki spod tagu #epapieros mam #pytanie a właściwie to kilka pytań. Po półtora roku palenia wracam do e-peta. Wcześniej wapowałem przez jakieś 2 lata i moja styczność ze sprzętem skończyła się na Ego2 Volisha, do którego lało się liquid, naciskało się przycisk i wkur@iało się, że bateria pada w połowie dnia, a sznurki na grzałce po paru dniach przypominają smoliste wąsy Lecha W. w czasach, w którym "Bolkiem nie byłem". Po pobieżnym
#sprzedam #epapieros #epapierosy

Na sprzedaż mam parownik Herakles od Sense (żadna Hydra, co przecieka, ani nic z tych rzeczy). Parownik w kolorze czarnym, prawie nieużywany. Wypalone niecałe 2 baniaki. W zestawie parownik, grzałka 0,6 (raz użyta), grzałka 0,2Ni (raz użyta), zapasowa tuba pyrex oraz 5 nowiuśkich grzałek 0,2Ni. Cena jaka mnie interesuje to stówka + koszty wybranej przesyłki.

Zainteresowanych zapraszam na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do
doszedł mi już evic vtc mini + bellus (tu miłe zaskoczenie bo gdy kolor evica wybrałem czarny to przy bellusie nie było tej opcji i myślałem ze będzie standardowo srebrny, a tu ciach mam czarny i się zajebiście komponuje :D ) ogólnie pierwsze wrażenie na spory plus, wsadziłem jedną z dodanych grzałek plus tą zaślepkę no i za pierwszym razem coś kiepsko watę umieściłem i po paru buszkach było czuć bobra, wsadziłem
Wysepka z epapierosami często mylona jest z informacją. W sumie gdyby nie wielki napis PAPIEROSY ELEKTRONICZNE ALKOMATY LIQUDY i gabloty pełne dziwnych magicznych sprzętów, to w wyglądzie nie ma żadnej różnicy. Tak więc codziennie po kilkanaście razy odpowiadam o lokalizacji bankomatu, spożywczego, kantoru, rzadziej konkretnych sklepów.
Klienci najczęściej szukają tutaj zapalniczek zippo, vype #vypeshit , doładowań do karty miejskiej i telefonu. I baterii, od takich do zegarka po akumulator samochodowy (autentyk). Jak
Pobierz xardas060 - Wysepka z epapierosami często mylona jest z informacją. W sumie gdyby nie...
źródło: comment_lhvfhjYCt0I7yIBvW4LCldBdu5L4s2NR.jpg
@xardas060: mam takie pytania. pewnie nieco tendencyjne a jako, że jestem zielony w temacie chciałbym znać odpowiedź na podstawowe pytania. jedyne co mogę zadeklarować, że jeśli się zdecyduję na zakup to wezmę zestaw od Ciebie :)
tak więc,
pytanie nr 1 - czy z epapierosów można calkiem wykluczyć nikotynę?
pytanie nr 2 - czy to prawda, że para która się skrapla w płucach ma szkodliwe działanie dla tego organu?