UWAGA
Na everbuying jest Hcigar za 100$ w kolorze srebrnym, a jeśli ktoś chce to może go mieć za 92 lub nawet 87$ (te drugie ceny obowiązują gdy się użyje GivingAssistant - mogę pomóc na PW)
Link: http://www.everbuying.net/product1033938.html i kod rabatowy na 23% EBNET16. Niestety gwarancja tylko 3 miesiące i przez to mam dylemat czy brać, czy czekać aż na Gearbest będzie w takiej cenie (to są bliźniacze strony - ten sam
Wapujące mirki mam problem . Coś mi klon kayfun 4 nawala. bo czuć spaleniznę. i nie jest to problem źle ułożonej waty czy jej za duża ilość. Myślę, że problem może tkwić w czymś innym. Część zaznaczona na zdjęciu jest jakby to powiedzieć : luźna. czasami nawet robi się szpara między tą częścią a pierścieniem z AH. wtedy reszta parownika ma odchyły od pionu. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić. #
Pobierz xxguru85xx - Wapujące mirki mam problem . Coś mi klon kayfun 4 nawala. bo czuć spalen...
źródło: comment_jEoufaFHRBOwXzTPmy8OkZVLe3JI49sL.jpg
Siemanko. Wczoraj pomogliście mi z grzałką w Criusie (choć moze nie potrzebowal bym pomocy gdybym lepiej sprzęt robił) a dziś coś odnośnie baterii do Ijusta. Poprawiona grzałka na Criusie ma 0.2 ohma. Dziś z ciekawości wkręciłem go do batki od Ijusta i o dziwo działa i to calkiem dobrze. Z tego co wiem to Ijust startuje od oporności 0.3 więc jakim cudem ten zestaw ruszył? Ijust ma jakiś mniejszy start czy coś
Pytanie do jarających (się) #epapierosy. Po ile płacicie za liquidy? Siostra przysłała w paczce ich dość sporo i zleciła mi ich dystrybucję. Byłem z kilkoma olejkami u gościa który żyje tymi e-fajkami i po degustacji stwierdził że olejki są bardzo wysokiej jakości, dają bardzo gęsty biały dym i mają intensywny smak. Mam wiele różnych firm, wszystkie produkowane w UK. Najwięcej mam liquidów "T-Juice". Nie ma ich na allegro, na stronie producenta
@eciek: W Polszy cena kupnych lq to 5-20zł/10ml, przy czym te za 20 to wysoka półka i są bardzo dobrej jakości. Podejrzewam, że za więcej niż 15zł ich nie sprzedasz bo:
- koneser i tak weźmie Zampleboxa
- nie-aż-tak koneser weźmie sprawdzonego LiQuina (i tu celuj, jak zobaczy smaczną nowość za 15, to może będzie branie)
- cebularz kupi po piątce BM i P1

No i bimbrownicy - czyli spora część
Próbowałem dziś znów zejść do 0mg no i znów porażka, w sumie może by się nawet udało przetrwać dzień, ale nie wziąłem do roboty 0 a jedynie miałem 1,5mg. Udało wam się zejść z 1,5 całkowicie do 0 czy jednak jeszcze jeden krok? Jak wymieszałem to co zostało z 1,5 to wyszło tak myślę z 0,7-0,8 i już było ok, więc albo chwilę będę musiał tak pojarać, abo sam nie wiem. Ewidentnie
@MrGreeneye: No w sumie też racja, ale czasem jest to niewygodne, np. idziesz do pubu siedzisz przy piwku no i trzeba wychodzić co jakiś czas, #!$%@? kiedyś to i papierochy się jarało to zaczęli te cyrki
@beer_man: @Waspin: tak sobie mysle - moze przygotujcie sobie dripper jakis z prostym setupem i buteleczke 3mg? przy glodzie jeden wdech z drippera, a pozniej powrot do tanka z 0? i schodzic co miesiac z moca lq pod drippera o 0.5mg. ja po paru miesiacach bujania sie miedzy 0mg a 3mg w ostatniej partii zalalem same zerowki + 50ml 3mg jako awaryjny. dodatkowo te 3mg to lukrecja z truskawka, prawie
Mirki szukam dla siebie drugiego zestawu, z racji, że ta dyrektywa może kiedyś wejść, a ja nieogar to mogę się obudzić z "ręką w nocniku", obecnie używam od ponad pół roku IPV 4S jako zasilania i to zostanie ze mną na pewno, dodatkowo do niego mam gryffina, coś tam sie z parowników wala jeszcze po szufladach ale to już nie biorę ich pod uwagę, nie wiem co za zasilanie wybrać, czy celować
@Grann: co to za wersja z dna bo szukają pokazuje mi kilka różnych modów po wpisaniu dna 200 a chciałem sobie o nim coś poczytać. Aktualnie mam Eric mini i jedna batka to za mało.
#epapieros #epapierosy #wapujzwykopem

Od paru dni mam zestaw Evic Mini + Lemo2.
Skręciłem sobie swój pierwszy w życiu setup z drutu dołączonego do Lemo (prawdopodobnie Khantal 0,5mm) i mam problem.
Pierwszy buch jest super... ale drugi już powoduje jakby "strzelanie"... w sensie tak jakby coś w środku wybuchało i pali mnie po gardle. Muszę chwile odczekać i znowu pociągnąć i wtedy jest spoko. Jakieś pomysły jak to poprawić? Problemy z transportem?

Opór
Siema Mirasy.
Wczoraj w Criusie zrobiłem grzałkę Dual Parrel 7 zwojów średnica 2.5mm a drutu 0.35 bodajże, albo 0.4. Wyszła oporność 0.19. Przepaliłem grzałki, dałem watę, zalałem, wszystko tak jak zawsze. Po skończonym wysiłku Criusa wraz z Evic Vtc Mini odłożyłem na półkę. Dziś biorę i chce powapować... taki #!$%@? (Wczoraj działało bez problemu). Pokazuje oporność 0.09 (Evic startuje od 0.1) coś się zwaliło myślę więc, odkręcam atomizer i wkręcam jeszcze raz,