Co ten e-dym to ja nawet nie...
Wczoraj dotarło do mnie zamówienie. W paczce zamiast 100ml bazy Inawery znalazłem tylko 50ml hangsena (różnica w cenie i pojemności znaczna). Wczoraj napisałem do nich maila i dodałem komentarz do zamówienia i cisza... Telefony: jeden wyłączony a drugi nie odbiera. Jak żyć ja się pytam? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Wczoraj dotarło do mnie zamówienie. W paczce zamiast 100ml bazy Inawery znalazłem tylko 50ml hangsena (różnica w cenie i pojemności znaczna). Wczoraj napisałem do nich maila i dodałem komentarz do zamówienia i cisza... Telefony: jeden wyłączony a drugi nie odbiera. Jak żyć ja się pytam? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapieros #epapierosy #mojliquid


















https://m.imgur.com/a/HmHEz
#epapieros