@hjrhombre: pogdamy jak bedzie cena na efusion. ale mysle, ze nie chcialbys mojego wismeca - to wol roboczy, wiec jest zajebiscie odrapany. predzej czy pozniej bede musial go rozebrac i przemalowac. choc widzialem gdzies na necie goscia, ktory zdarl farbe i go wypolerowal, wiec zobaczymy. :->
Co ten e-dym to ja nawet nie...
Wczoraj dotarło do mnie zamówienie. W paczce zamiast 100ml bazy Inawery znalazłem tylko 50ml hangsena (różnica w cenie i pojemności znaczna). Wczoraj napisałem do nich maila i dodałem komentarz do zamówienia i cisza... Telefony: jeden wyłączony a drugi nie odbiera. Jak żyć ja się pytam? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#epapieros #epapierosy #mojliquid
#epapieros #epapierosy
Mirki, skręciłem nowa grzałkę na dualu od cthulhu v2. Przed skreceniem (sam dół z grzałka i LC, bez komina) istick tc100w pokazał 0.2 ohma, po skręceniu 0.06. Spina? Ti1, 26ga 6 wraps. Na zestawie z suboxa wywalało komunikat, tutaj nie jestem pewien, instrukcja mówi, że pokazałoby atomizer shortage. Nie wydaje mi sie zeby dotykała grzałka komina, ale nie jestem do końca pewien.
@Veldzia: idk - tc to nie moja bajka, juz nawet nie mowiac o eleafie. moze ktos cos na tagu podpowie - lare osob ma chyba isticki 100w tc; ale to musialbys nowy temat wrzucic.
@Domenico: wiesz, to są te słynne fioletowe efesty od "eksplodujących fioletowych efestów", znane też jako "wycofujemy efesty ze sklepów stacjonarnych z powodu problemów z jakością" albo "rewrapowane sony vtc, które nie przeszły kontroli jakości".
Zdążyłem się zżyć ze skórą na rękach, staram się tych ogniw unikać jak (sic!) ognia.
#epapieros #epapierosy
Pytanie do Mirków z RX200, DNA200 albo jakimkolwiek modem na 3 ogniwa.
Jak sobie radzicie z ładowaniem? Pytam, bo widzę masę potencjalnych problemów z ładowaniem bezpośrednio w modzie (choćby nierówne ładowanie ogniw) i chciałbym do tego używać ładowarki zewnętrznej. Wypatrzyłam Nitecore digicharge d4 ale ona przy 3 ogniwach ładuje je tylko 375mA, co oznacza, że jeden zestaw ładuje się ok 8h (pewnie w praktyce dłużej). A ja w tyle na
@vgf_: właśnie ogarnąłem tego efesta. Super sprawa! Testy w porządku, prąd ładowania 1A załatwi mi sprawę w racjonalne - dajmy na to - 4h, co w ogóle sprawia, że nie potrzebuję na ten moment moda za 200zł i 6-9 ogniw, więc "zaoszczędziłem" prawie pięć stów! Jesteś genialny, wielkie dzięki!!!
https://www.fasttech.com/products/3033/10011538/4428300
Jak myślicie, warto brać? W sumie to bym miał i miał. Mimo, że muji jest tak popularna, to jeszcze z niej nie korzystałem. Dotąd używałem jedynie koh gen do (no i fiber freaks, ale to co innego). Miał ktoś te dwa rodzaje do porównania? Kupić muji, czy warto dopłacić do koh gen do? Zaznaczę, że jestem zadowolony z kgd, ale jeśli ma nie być różnicy to nie warto przepłacać.
#epapieros #
@koker: Jakie to zasilanie? Pytasz o waty w kontroli temperatury? Jak tak - to działa to mniej więcej jak samochów - waty to przyspieszenie a zadana temperatura - maksymalna prędkość. Czyli ustawiasz czy do tych - dajmy na to - 275 stopni ma się rozgrzewać z mocą - powiedzmy - 50W (czyli dość szybko) czy np 35W (czyli nieco wolniej). Ma to związek z tym, że aromaty oddają różne nuty w
@thePiter: Subtank to jeden z najlepszych tanków w historii tej branży - znajdz drugi parownik do którego grzałki kupisz w każdym najgorszym nawet gówno sklepie lub o tak banalnym setupie na RBA który łączy w sobie prostotę budowy, sporą chmurę i całkiem niezły smak, nawet w czasach tanków z bazą Velocity - jak dla mnie to Subtank Mini to najlepszy parownik ever, widać to zresztą po cenach - nic a nic
@Patri295: Na jednej stronie wszystkich nie znajdziesz, próbuj trochę z e-dymu, trochę e-plyny.pl. Najbardziej sprawdzone i smakujące chyba wszystkim, a zarazem wymagające niewiele składników - to i to. (tylko w pompomie zamień blacberry na black currant TPA, dużo lepsze).
Mirki drogie, proszę o poradę. Chcę zmienić epapieros, aktualnie używam takiego: http://www.akcesoriakuchenne.sklep.pl/web_images/29_lipiec_110.jpg

Ale mam już dość, co chwile leje mi się z niego, i to masakrycznie, cała kieszeń w kurtce w lq. Zmienialem już baterię, teraz mam z iJust2 - po miesiącu zaczeła się psuć. Sama zaczyna grzać lq w randomowych momentach, boje się że mi mieszkanie spali jak w nocy się zacznie ten lq gotować.

Dlatego mam dość, chcę kupić coś
@brick: ważne jest jaki aromat - niektórych używa się 2-2,5% innych do 10%. Generalnie 10ml starcza na minimum 100ml gotowego produktu. Sugeruję używanie strzykawek, wtedy za każdym razem masz odmierzoną dokładnie tą samą ilość (rozumiem, że można dodawać po kropli, ale wtedy raz masz mocne, raz słabe itd), tym bardziej, że strzykawki kosztują kilkanaście groszy.
Niektóre liquidy potrzebują czasu po zmieszaniu, inne można wapować od razu w zasadzie. Jakbyś napisał co
@brick: nawet gdybyś podał konkretną nazwę aromatu (bo wiesz, na przykład w TPA są aromaty, których daję 2,5%, innych 5% a jeszcze innych 10% a ich miód jest za mocny jak dasz 1 kroplę/20ml liquidu) to niestety i tak ich nie kojarzę, są dosyć nowi i po prostu wolę nie ryzykować (nie znaczy, że są źli). Najlepiej zrób sobie jakąś małą porcję (np 10ml) ze stężeniem 10%, jak smak będzie za
@MilyMarian: mi cieknie z airflow control tylko jak naleję lq do komina niechcący. Trochę się tam poci, ale minimalnie (aromamizer miał o wiele więcej towaru pod gumą), ring jest bardzo ok i ułatwia pracę. Nie udało mi się zamontować niczego wadliwie.
Dobry wieczór, droga e-fajkowa społeczności.

Mam krótkie, nieskomplikowane pytanie. Zamierzam kupić lepszy sprzęt (teraz mam najtańszy szajs) i ponoć zestaw istick + nautilus to dobra opcja. W sklepach internetowych nie mogę doszukać się takiego połączenia w korzystnej cenie (brak towaru), więc zerknąłem na allegro.
http://allegro.pl/mod-box-eleaf-istick-30w-atomizer-mini-nautilus-i6045895173.html

Pytanie: wygląda to na uczciwą ofertę czy sprzedają bubel-podróbę?
Pytanie pomocnicze: jeśli to uczciwa oferta, to lepiej brać nautilus mini czy zwykły nautilus?

Pozdrowionka.

#epapieros #epapierosy