Ehh, Opus C3100 zmierzył mi dwie nowe sztuki LG HG2 z tej aukcji: http://pl.aliexpress.com/item/New-2015-4PCS-Original-LG-HG2-18650-3000mAh-battery-18650HG2-3-6V-discharge-20A-dedicated/32430722836.htmlna 2663 i 2671 mAh. Te używane w evicu mini (0.38 ohma i 70w = 12 A - wytrzymały bezproblemowo) jeszcze się testują, edytuję posta jak się wynik pokaże. 1A ładowania i rozładowywania ustawiłem i nie były nawet ciepłe.
#epapierosy #epapieros #lg
@olifjaturq: kolega @hjrhombre dobrze prawi nautilus mini i istick 20 to idealne połączenie. Chociaż moim zdaniem, obecnie lepiej byłoby wziąć isticka 30w, ze względu na pojawienie się tritona mini, który ma kompatybilne grzałki z nautilusem. Powiedz bratu, że elektroniczne rurki, to już przeżytek który odchodzi do lamusa.
Do nautilusa może sobie wziąć jak mu bardzo zależy na rurce- vaprosa nunchaku, tylko to już jest ponad 20cm długości i dlatego teraz produkuje
Griffin to coś pięknego. Muszę tylko popracować nad ułożeniem waty i jej ilością - co prawda nic nie cieknie, ale czasami łapię bobra - nie tak łatwo zrobić dwie idealne grzałki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podoba mi się ten przewiew, uzupełnianie liquidu imo lepsze, niż w Lemo 2, którego używałem wcześniej. Dużo miejsca na grzałki, więc można się pobawić (ja na razie ukręciłem dwie zwykłe na 3mm, 0,3
@GdzieJestBanan: na totalnego lenia polecałbym gotowe grzałki.
https://e-dym.pl/pl/nowosci/1793-5pcs-geekvape-prebuilt-clapton-coil.html?search_query=clapton&results=19#/140-geekvape-5szt_kanthal_a1_26ga_32ga_1ohm
tylko przy isticku 50w serio weź pojedynczego claptona, najlepiej te 1ohm. w dualu wyjdzie Ci 0.5 i 50w powinno spokojnie to obsłużyć. w sumie te na nicr80 0.7ohma też powinny Ci działać, ale tutaj sobie głowy nie dam urwać - mało pracowałem na nicr, nie znam się.
5szt (czyli 2 i 1/2 kompletu) powinno Ci wystarczyć do 'testów'; możesz też kierując się powyższym
Mam takie pytanie, posiadam zestaw Uwell Crown + Evic VTC mini. Póki co mam zamontowaną grzałkę ss 0,5. Czy normalnie używać jej w trybie tc ss316, bo czytałem coś że grzałki te mają niklowe nóżki i tcr jest inne niż dla normalnej stali. Czy używa ktoś z was mirki tej grzałki na ręcznie wprowadzonym tcr ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeżeli tak to na jakim ^ ^
Zamierzam zmienić swój obecny efajek na coś lepszego (lepsze oddawanie smaku / chmury jednak bez przesady). Zainteresował mnie Joyetech eGo ONE, zestaw wyglądał bardzo solidnie i zebrał całkiem pozytywne recenzje. Grzałki dostępne 1 oraz 0,5 ohm + jakieś do samodzielnego strugania. Niestety, samo zasilanie nie ma ani regulacji ani stabilizacji. Jest też model eGo ONE VT, ten już ma to wszystko. Teraz pytanie - czy to bardzo się przydaje? Parownik jest chyba
@znienackowy: pracuję i sprzedaję te efajki. Ego one VT ma #!$%@?ą baterię, psuje się i w ogóle potrafi całego dnia nie wytrzymać. Z kolei ego one przecieka często, sika wręcz liquidem. To stara technologia, zainteresuj się joyetech evic VTC mini + joyetech cubis lub jakiś parownik rda. zmieścisz się w 300 pln
Mam trzy pytania na temat #epapieros #epapierosy.

Mam "górę" aspire cleito, są dostępne do niej dwa zespoły grzewcze. 0,4 ohm, 0,2 ohm. Na bokach zespołów grzewczych jest napisane odpowiednio 40w-60w oraz 55w-70w. Chciałbym się zapytać czy trzeba kurczowo się trzymać tych przedziałów, albo też dlaczego powinienem się nimi sugerować.

Kolejne pytanie dotyczy mycia grzałek? Ostatnio koledze pokazywałem swój zakup i pierwszy komentarz jak zobaczył grzałki to stwierdził, że trudno będzie je
@don_baltazar: Polecam ładowarkę, bo większość zepsutych eviców to te, w których ładowano akusy (i używano passthrough czyli wapowano w trakcie) - po prostu chip USB jest słaby. Oczywiście to się nie dzieje od razu, tylko po kilku miesiącach, ale skoro można łatwo tego uniknąć... Co do ładowarek, to polecam Efest LUC - wiem, ich akumulatory to wybuchające #!$%@? ale ładowarki mają naprawdę prawilne. Ładowanie 500mA albo 1A, zabezpieczenia, wysokie parametry. Mam
@GaHee: Przerost formy nad treścią wg mnie. Fabryczny drip tip od griffina też nie zbiera syfu, nie wspominając o multum drip tipów z pyrexu, które również pozostają czyste - z własnych obserwacji syf zbiera się chyba tylko na metalowych tipach. A z pyrexu chyba sobie kupię tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kappuchu: Ja akurat się zawiodłem na boxach od IPV. Począwszy od odpadającego szkła do sensora do #!$%@? pinu(RSST TY BULWO, NIGDY WIĘCEJ). Z pinami to ogólnie mam jakiś problem, w Cuboidzie też pin był słaby i któreś RDA mi ściągnęło izolator, a peleon uznał, że box został zalany i nie uznał gwarancji, a sam go w domu naprawiłem(jako tako). Póki co moim zdaniem yihi trochę zostaje z tyłu na rzecz tańszych
@GaHee: masz pecha do boxów, trzeba się na mechaniki przerzucić :D to prawda yihi zostaje z tyłu, jednak masówka i pogoń za większą mocą sprawiły że mamy tańsze boxy z przyzwoitą elektroniką, jednak jeśli chodzi o trwałość to nadal dna z yihi są pionierami
@GaHee: czekam na aromamizera supreme. v1 dupy mi nie urwal, ale to porzadny atomizer o duzej pojemnosci i bocznym airflow; mysle, ze od tanka nie ma co wiecej wymagac. ;-)
@vgf_: Ja tam z Aromamizera jestem zadowolony. Używam go praktycznie codziennie, gdy wychodzę. I nie rozumiem tych co narzekają na smak w nim. IMO, lepszy niż w Velocity z Staggered Fused Claptonem(Dzięki, nauczę się robić swoje :D)
@GaHee: z feedem do tanka to może być ciekawe, bo zwiększa swobodę budowania. Ale faktycznie nie jest to zupełnie nowe. W ogóle ostatnio poza ceramicznymi płytkami grzewczymi nic totalnie odkrywczego nie widziałem niestety...
#epapierosy #epapieros

Mircy, mam spory problem ze swoim Eviciem mini. Próbowałem robić vertical coil build na griffinie, w miarę mi wyszło ale trochę musiałem "wciskać" bazę do tanka (za dużo waty pewnie). Chwilę podziałał, ale potem przestał działać. Znaczy nie kompletnie: objawy są takie - #!$%@? nic nie działa jak jest niepodłączony do prądu, jak jest podłączony do prądu ale bez atomizera to krzyczy oczywiście że atomizer not found, ale można zmieniać
@thePiter: kup nowy aku. z tym nic sie nie stalo niby, pewnie na upartego 'wypchnalbys' to wglebienie jakims mikrowkretakiem, ale lipo bywaja rozrywkowe, wiec 25pln szkoda ryzykowac.
@vgf_: Nawet próbowałem bardzo delikatnie, ale nawet milimetrowym płaskim śrubokręcikiem nie idzie, bo nie da rady go wcisnąć dalej niż przy samym brzegu. No nic, w poniedziałek do edymu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cumple, doradźcie coś, próbuję od paru miesięcy skontaktować się z @wykop odnośnie zweryfikowania konta jako firmowe, jednak moje wiadomości odbijają się jak od ściany i giną w nicości. Pisałem ze 3 tickety, to info, że moja wiadomość została przekazana do odpowiedniej osoby, pisałem im w prywatnej wiadomości, zero odzewu, piszę więc tutaj publicznie, może ktoś zauważy, ew. proszę o rady z kim i jak się kontaktować. Ktoś wie w ogóle jak przebiega
Ale chociaż z grzeczności wypadałoby odpisać im na wiadomości,


@Hark: Odpisaliśmy. Podziękowaliśmy za sugestię, poinformowaliśmy o tym, że zgłoszenie nie gwarantuje uzyskania weryfikacji oraz udzieliliśmy informacji co jest brane pod uwagę przy weryfikacji (rozpoznawalność marki, aktywność konta). Możliwe, że informacja nie była zbyt precyzyjna, przyjrzę się temu i jeśli trzeba będzie - poprawimy to.

Z możliwości weryfikacji korzystamy jedynie gdy istnieje ku temu powód. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, że zaraz
Kolejne informacje nt. naszej nowej linii liquidów.

Dillon's Blue Vape to jedyne płyny przygotowane przez pasjonatów dla pasjonatów vapowania. Unikalne smaki skomponowane z najlepszych aromatów (m.in. TPA, Capella, Flavor West) zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Przy okazji mamy do Was pytanie i bardzo liczymy na wiele odpowiedzi. Liquidy te będą dostępne w szklanych butelkach z pipetami o pojemności 30ml. Biorąc pod uwagę wszystko, co przeczytaliście powyżej, jakie Waszym zdaniem byłyby tu idealne
Pobierz Smooke_pl - Kolejne informacje nt. naszej nowej linii liquidów. 

Dillon's Blue Vap...
źródło: comment_HedicHtx9Qm5cvNWRta5HJNzsJ89Qd9c.jpg
mamy do Was pytanie i bardzo liczymy na wiele odpowiedzi. Liquidy te będą dostępne w szklanych butelkach z pipetami o pojemności 30ml. Biorąc pod uwagę wszystko, co przeczytaliście powyżej, jakie Waszym zdaniem byłyby tu idealne proporcje PG/VG i jaka cena detaliczna byłaby dla Was akceptowalna?


@Smooke_pl: dajcie do sklepu same buteleczki :) myślę że będzie sporo chętnych na nie, sam bym kupił troche, bo cięzko dostać butelki z taką pipetą