Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór :)
Czy taki zestawik będzie prawilny? Pan w sklepie miał dokładnie taki sam, mówił, że na 1 grzałce od 1.5 miecha i w ogóle full wypas. Co o tym sądzicie? :)
Clearek: Joyetech CUBIS
Baterie: Joyetech eVic-VTC Mini, lub Joyetech Cuboid

Od razu zaznaczam, że nie chcę kręcić własnych grzałek, po prostu nie mam na to czasu, ani chęci :)
#epapieros #epapierosy
  • 8
@Kiziek: zestaw Evic plus Cubis to zestaw polecany ostatnio właśnie dla osób rozpoczynających przygodę z wapowaniem - dobry, w miarę niezłej jakości, czuć smak, ma możliwość zaciągania do ust (jak papierosem) i do płuc (jak zaawansowane atomizery). Cuboid jest dosyć ciężki, ale jakbyś potem chciał Cubisa na coś mocniejszego wymienić, to jest to dobry pomysł.
Pamiętaj, że trzeba dokupić jeszcze ogniwa (do Cuboida minimum dwa, do Evica minimum jedno). Nie daj
@teh4esz: mam ccelle razem z kitem Target VTC 75W. Może grzałka tyle wytrzyma, ale smak przy intensywnym wapowaniu zaczyna się mocno psuć już po dwóch dniach. Przerobiłem kanthala i Ni200. Gdzieś w tle zaczyna przebijać się gryzący bóbr, przynajmniej takie mam wrażenie.
Jak poczytałem głebiej to ludzie piszą, że żywotność mocno zależy od liquidu jaki lejesz i na niektórych notorycznie zdarzają się dry hity co wydatnie paprze smak na dłuższy czas.
@kici666: Hmm, teraz testowo wrzuciłem Claptona 1,5ohm do Cubisa no i był w tym samym liquidzie. Dry hity / bóbr. A tak chciałem sprawdzić co to Hangsen Ry4... Próbuje przeciągnąć inny liquid przez to, jak się nie uda to grzałka w plecy ;/.