Wpis z mikrobloga

@saul: sugeruję obejrzeć w sklepie stacjonarnym - niektórzy go lubią, inni nie. Jest b. ciężki (bez baterii waży tyle co RX200 z bateriami - a RX200 ma 3 ogniwa), i spory.
@Waspin: myślałem o wismecu, ale jednak 3 baterie mi nie odpowiadają ze względu na ładowanie. W praktyce musiałbym dokupić 3 nowe aku + nową ładowarkę, żeby ładować je wszystkie jednocześnie. Mam aktualnie ładowarkę na 2 sloty, więc jest to w sumie jeden z głównych faktorów które wskazują mi jednak na cuboida. Z tego co wiem to po aktualizacji ma dostęp do 200W (chociaż nie wiem po cholerę mi to), więc moc
@StayAlive: kurde, mi spuścił lq jeden raz - jak zalewałem z odkręconym liquid flow, to wywalił z 1ml. Pocił się na początku, nieco mocniej go upycham przy wickowaniu i przestał. Nie wiem czemu ludzie na nim tak psy wieszają...
Mam cuboida z Criusem. Działa wyśmienicie. Crius podobnie jak Griffin trochę poci przy wlotach powietrza. Ale oba to czajniki do wielkiej chmury - Crius ma mniej miejsca na grzałki. W Griffina wsadzisz chyba wszystko co Ci przyjdzie do głowy.
Czasem jak odsuwam parownik to widzę parę jak spiernicza przez airhole. i z tego robi się wilgoć na boxie. Teraz testuje wcześniejsze odcięcie prądu i przeciąg na nie zasilanej grzałce.
Warto pomacać przed