Miry moje zakupiłem sobie dzisiaj dwa dodatkowe ogniwa do cuboida wraz z jakąś tania ładowarka z edymu (40zl tylko za dwa ogniwa) no i kupiłem ogniwa ART IMR 18650 3.7V no i w związku z tym mam trzy pytania
- to normalne że ładowarka trochę tak jakby brzeczala sobie i wydawała dziwny cichy swist?
- mam do wyboru 4.2 i 3.0 V , jak przyłącze na 3.0V to diody pala się na
- to normalne że ładowarka trochę tak jakby brzeczala sobie i wydawała dziwny cichy swist?
- mam do wyboru 4.2 i 3.0 V , jak przyłącze na 3.0V to diody pala się na





















Przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapieros #epapierosy