@mrgruszka: Wbrew pozorom wychowawcze byłoby go oddanie, a nie przywłaszczanie sobie cudzej rzeczy. Ja rozumiem że nie powinien (nie wspominając, że lepsze to niż analogi), ale przywłaszczanie sobie cudzego mienia jest wg. mnie niepoważne - szczególnie pod presją wieku.
Miry moje zakupiłem sobie dzisiaj dwa dodatkowe ogniwa do cuboida wraz z jakąś tania ładowarka z edymu (40zl tylko za dwa ogniwa) no i kupiłem ogniwa ART IMR 18650 3.7V no i w związku z tym mam trzy pytania
- to normalne że ładowarka trochę tak jakby brzeczala sobie i wydawała dziwny cichy swist?
- mam do wyboru 4.2 i 3.0 V , jak przyłącze na 3.0V to diody pala się na
@wonzki: Musisz ładować 4,2V, 3V to do "paluszków" NiMh. Uważaj na tą ładowarkę, mi się grzała. Diody mają być czerwone na starcie, tuż przed końcem będą przez ok 3 minuty żółte, jak skończy - zielone. Buczenie masz wyjaśnione wyżej (jakby Twoja kobieta miała 50 okresów/sekundę to też by buczała).
@karoleeek: acetoina w konkretnych warunkach rozpada się na diacetyl, który odpowiada za 2 rzeczy: maślany smak w popcornie i zarostowe zapalenie oskrzelików w ludziach. O ile to pierwsze jest pozytywne, o tyle to drugie - nieuleczalne. Szlugi mają znacznie więcej acetoiny, diacetylu i pokrewnych ale rok temu waperów panika ogarniała na samo hasło. Capella w "v2" zastępuje acetoinę kwasem masłowym, ale problem w tym, że w większych ilościach on smakuje jak
@ayylmao: no jesli chodzi o sam krem vaniliowy, to jasne. tylko raczej v1, v2 (czy clear) jest strasznie 'plaski' w smaku. ew. odrobina bavarian cream.
Wleciał Husar RTA od Bassmastera na testy :D Póki co się czuję zmieszany jak przy Kayfunie V4 ze względu na nowe zastosowania, za bardzo się przyzwyczaiłem do prostych, chińskich rozwiązań. Tydzień go będę gościł u siebie.
Póki co baza na single coila, wrzuciłem tam grzałkę 0,9 ohma, 9 zwojów drutu 0,4mm na 2,4mm srednicy, brak problemu z transportem, airflow odpowiednie. Boję się za to, że na dual coilu mały przepływ powietrza może
Pobierz BeDoEl - Wleciał Husar RTA od Bassmastera na testy :D Póki co się czuję zmieszany jak...
źródło: comment_RcVw20PMH4Tfj80lf1PrQJw7qbC5hg2n.jpg
Specjalna seria e-płynów marki Liqueen dedykowana parownikom subohmowym. Liqueen High Voltage został stworzony z myślą o e-papierosach typu MOD pracujących z zespołami grzewczymi opartymi na wacie bawełnianej, przy dużych mocach i temperaturach. Minimalna zalecana moc e-papierosa przy stosowaniu liquidów High Voltage to 10W. ( ͡ ͜ʖ ͡)


#epapieros #epapierosy
Pobierz MightLight - Specjalna seria e-płynów marki Liqueen dedykowana parownikom subohmowym....
źródło: comment_nHoTC5qVniWR0ItPyafuJeXyCVzTnYcv.jpg
@MightLight: Lel, powyżej 10W i 50/50 - znaczy, że jak odpalę u siebie na 60W zamiast standardowego 66/33, będę czuł sam glikol... Dziękuję, postoję.
Nie wiem, kto u nich odpowiada za myślenie, ale nawet najpodlejszy subohm odparuje te 18zł/dzień. Nikogo nie stać na tak drogi liquid...
Kurde jutro jadę do edymu i muszę jakiś atomizer kupić, w subtanku mam pęknięta tubke, niestety nie widzę w ofercie samego pyrexu do kupienia więc jest lipa, polecicie mi coś co nie wpierdziela tony olejku jak smok tfv4 mini ( chyba że kupię jeszcze dwa ogniwa i ładowarkę ) którego bezmyślnie kupiłem, jak ktoś coś poleci do 8 rano to będę wdzięczny!
#epapieros #epapierosy
to moje (subiektywne) opinie/doswiadczenia; to ze mi sie cos podoba (czy nie psuje sie), nie znaczy ze Wam bedzie odlowiadac (badz dzialac bezawaryjnie). mileage may vary
@PrawieJakBordo: funkcje sa w zasadzie identyczne - ten sam chip chyba nawet, wiec tu w detale sie wdawal nie bede (choc wg mnie jesli chodzi o wczytywanie opornosci nowych grzalek/atomizerow, to rx200 jest lepszy - odswieza przy kazdym wcisnieciu power; cub ma zwiechy, szczegolnie jesli
@Waspin: Nasze mieszanki, robione przez ekspertów w dziedzinie mieszania :). 3-4 składnikowe większość.

@MightLight: Stronka stoi od 4 dni w sumie, dodajemy nowe rzeczy ciągle. Info o kosztach wysyłki będzie w stopce na samym dole pewnie.

Za pobraniem: kurier/paczka pocztowa - 18 zł
Przedpłata: list priorytetowy - od 8 zł (w zależności od wagi) , paczkomat - 9 zł i kurier - 13 zł.
Fragment raportu Głównego Inspektora Sanitarnego, zatytułowanego „E-papieros – pomaga czy szkodzi”. Został on przygotowany dla naszych władz przez Swiss Contribution w ramach działania o nazwie: „Program profilaktyczny w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Pełny raport tutaj: https://goo.gl/xQKYrO

#epapieros #epapierosy
Pobierz Skazaninadym - Fragment raportu Głównego Inspektora Sanitarnego, zatytułowanego „E-pa...
źródło: comment_iQyEQdyhAyUkDbWgNfO8vcgjNywj1t6I.jpg