@jurny_juhas: nie sądzę, że to taki przypadek, ale jak ijust2 jest nie myty i zaniedbany, w białym, silikonowym kołnierzu w kominie (a konkretnie między jego fałdą a metalową ścianą komina) zbiera się nadpalony liquid, no ogólnie gnój. Wtedy wystarczy opróżnić zbiornik (odwapować liquid albo zlać na potem do czegoś) i umyć go dokładnie pod wodą (zbiornik i bazę ale grzałki nie, potem ta bawełna schnie 2 dni i smakuje ścierą) a
@Ryuuk: ja to bym kupił po moich doświadczeniach tylko jeden - twisted clapton 2x28g core twisted 32g owijka (od Geekvape, ok 40zł/15m) ale polecam z "normalniejszych" ss316 0,3 albo 0,4mm. Prawda jest taka, że mam w domu ze 100 metrów drutu a i tak używam tylko tego claptona...
#epapierosy #epapieros

Mircy moje, kupuję sobie eVic VTC mini TRON-S i mam parę pytań:

1) Jaką baterię wybrać, czy TA będzie dobra?

2) Do tego tanka są dostępne takie grzałki jak na obrazku. Jaki mają wpływ na komfort palenia (wiem że do każdej jest dedykowany inny tryb) czy jedne są lepsze a inne gorsze, czy samemu muszę wyczuć które mi bardziej pasują. Co zmienia oporność w efektach palenia?

3) Czy jest jakiś
Pobierz Trololo - #epapierosy #epapieros

Mircy moje, kupuję sobie eVic VTC mini TRON-S i m...
źródło: comment_G474N2kgPsfnJe3KBr9w7ZIza8qfqikZ.jpg
@Nynek: jak zwykle:
TPA: citrus punch (mtn dew), orange mandarin (fanta), cherry cola (wiadomo co), black cherry (ale max 2,5%), strawberry (ripe)
Flavouart: butterscotch (krówka), fuji (jabłko), blenderize (pachnie jak guma kulka, smakuje jak guma donald bardziej)
Capella: raspberry
Inawera: limetka (mój aktualny nr1), ananas, exotic (papajowy mix, raczej słodki)

Bardzo dobry jest vanilla custard v2 Capelli z dowolnym mocnym owocem i limetka z citrus punch
E-palacze, potrzebuję pomocy od dłuższego czasu poszukuje czegoś na 2 akumy, bo Griffin przy jednym akumulatorze wpierdziela baterię jak szalony. Potrzebuje min 100W, ładowanie przez microUSB, do 250 zł, nie zależy mi na TC. Zastanawiałem się nad iStick 100W, Joyetech Cuboid oraz Wismec RX200. Każdy z nich ma swoje wady które wyłażą wcześniej czy później. Cuboid i iStick connector-y które się psują, Wismec - płyty przy ładowaniu z USB - koszt moda+akumulatory+ładowarka
@Stachu29: jak szukasz czegoś o większej mocy i na jeden akus to sigelei spark, tylko nie wiem czy soft w nim jest solidny. mniejszy od evica a niby większa moc. +na edym można już za 135zł wyrwać, więc starczy na zapasowe akumulatory i ładowarkę zewnętrzną.
#epapieros #epapierosy mirki pomocy, bo siedzę, czytam i nic nie wiem. Fora o epapierosach czasami przypominają mi elektrodę. Nic nie rozumiem.
Chcę kupić Subtanka mini do mojego iSticka 30W, głównie żeby samemu kręcić grzałki i nie kupować gotowców. Mam problem z doborem drutu.
https://e-dym.pl/pl/nowosci/1938-ud-drut-tytanowy-ta1-d03mm-28ga.html ten się nada do robienia grzałek na oporności 1,2? Nie wiem jaka będzie dla mnie dobra, teraz na aspire mam 2, więc nie chcę próbować od razu poniżej
@pcmasterrace: Twój mod nie ma dedykowanego trybu kontroli temperatury (albo coś przegapiłem), więc nie możesz używać w bezpieczny sposób drutów tytanowych i niklowych (w trybie zmiennej mocy mogą wydzielać trujące substancje). Jako że stal jest nieco energochłonna (i wymaga zyliarda zwojów) sugeruję kanthal. Grzałkę kręcisz, przepalasz (celem jest eliminacja miejscowych zwarć, tzw. hotspotów, ma się nagrzewać równo od środka na zewnątrz) wickujesz, zalewasz i jazda.
@pcmasterrace: to clapton - drut owinięty ciasno innym drutem. Na metr "rdzenia" nawija się kilkanaście metrów owijki, stąd cena. Sam mam drut za 40zł/15m (dwa skręcone rdzenie owinięte cienkim drutem) - wrażenia smakowe i chmura są absolutnie nieporównywalne z microcoilem - owijka nie przewodzi a tylko się nagrzewa i łapie liquid. Wspaniała sprawa, tylko trzeba masy watów i rta z deckiem jak lotnisko.
Hej Mircy, mam zagłostkę, ponieważ nie znam się kompletnie na temacie a chcę się przerzucić z normalnych papierosków na e-papieroski i nie za bardzo wiem co jest dobre a co jakiś chiński szajs. Mam dość już fajkowego kaszlu więc z desperacją wołam: pomóżcie. Limitu cenowego nie ustaliłam jakiegoś konkretnego, ale myślę że za 200-250 cebulinów już chyba można dostać coś sensownego (?) Ogólnie szukam i dla siebie i dla chłopaka (nie to
Taki poniedziałek, że mamy dla Was nie jedną, nie dwie, ale aż TRZY świetne promocje!

Po pierwsze, tradycyjnie liquid za pół ceny. Tym razem pyszna malina.

Po drugie, dziś zaczynamy zapowiadaną promocję na liquidy z linii Cloud. Gęste, z proporcjami PG/VG 30/70, przyjemnie chmurzące i świetnie smakujące płyny, przez najbliższe dwa tygodnie dostaniecie aż o połowę taniej!

A na deser nowa Superpromocja, a w niej zgrabny klon RTA - Diablo w kolorach
Pobierz Smooke_pl - Taki poniedziałek, że mamy dla Was nie jedną, nie dwie, ale aż TRZY świet...
źródło: comment_c6355N0wvqLZ8KGrhGZrOCVUFCWX0jtC.jpg
znajomy trafił do szpitala.Nikt nie wiedział co mu dolega bo od dawna bolały go pachy,miał gorączke i był mega osłabiony. Rezonans wykazał raka w 2 miejscach,jednym z nich sa płuca.Lekarze podejrzewają winę w #epapierosy . Znajomy 2 lata palił na jakimś atomizerze jak mówił. Rok palił zwykłe analogi,ale rak rozwinął się kilka miesięcy temu (lekarze tak mówią po jego rozmiarach).Za tydzień pierwsza chemioterapia.


#rak #epapieros
@mlg20: zajebiste to jest. "paliłem zwykłe fajki, a później paliłem ep i dostałem raka; to na 100% wina ep!". tak, #!$%@? - pompowałeś się smoła i resztą produktów spalania suszu roślinnego, wszystko to zostało w Twoim organiźmie i większość zostanie tam na zawsze, ale zabiła Cię mgiełka alkoholi i aromatów zawierająca ~10 substancji szkodliwych w tym jeśli jesteś ułomny i nie potrafisz używać sprzętu ~3 rakotwórcze, a i to w ilościach
Mirki, jaki e-papieros polecicie? Jestem kompletnie zielony w tym temacie, sam nie palę, a będzie on przeznaczony na prezent dla nałogowego palacza, który - mam nadzieję - przerzuci się na owy e-sprzęt. Jakie akcesoria dokupić- baterie, liquidy, czy jeszcze coś innego? Najlepiej jakby całość nie przekroczyła ~250zł.

#pytanie #epapieros
@mirekProcent: jak długo palił to potrzebuje spokojnego sprzętu na początek, więc proponuję evic vtc mini 170zł + akumulator lg hg 25zł + parownik cubis (w środku są grzałki 1,5ohm więc się nie udusi na początku, ale z czasem będzie mógł chmurzyć mocniej na innych grzałkach)
@mirekProcent:
grzałka na 2-4tyg czyli 9 lub 18zł
liquidy 3-10ml dziennie - koszt zakupu 7-20zł za 10ml a jak samemu się robi to +/- 2zł za 10ml

także wszystko zależy od tego jak dana osoba używa, ale i tak nie przekroczy się tej kwoty, którą się wydaje na fajki normalne jak teraz one stoją 13-15zł za paczkę
@kici666: jak masz ten parownik to przed zalozeniem nosnika liquidu sprawdz z pustym tankiem czy ci nie wywala komunikatu o zwarciu. Ciezko jest to upchnac do tego ustrojstwa.
Jak masz cierpliwosc jest to do zrobienia. Jak nie masz, odpusc. Ciezko to tam upchnac.