Wpis z mikrobloga

koledzy z #epapieros i #epapierosy, właśnie spaliła mi się grzałka w iJust 2 ponieważ po lekkim muśnięciu włącznika zaczęła się grzać bez przyciskania i trwało to kilka sekund, przy czym olejku było mało i zaczął lecieć dym, clearomizer cały zaparowany od środka i smród z ustnika bez palenia. dlaczego ten włącznik się sam uaktywnił bez wciskania? :| teraz boję się go używać.

#pytanie
  • 54
@SScherzo: @Waspin: no problemów z e paleniem więcej niz ze standardowymi fajkami. A to bateria rozładowana, a to grzałka, a to liquidy drogie. Ale tez z dobrym liquidem pali sie naprawdę super, prawdziwa przyjemność. Dużo jednak zależy od liquidy, jak kupiłem taki za 4 funty to nie dało sie palić.
@SScherzo: 3 miesiące to standard dla tego ogniwa. Pada przycisk albo gwint 510. Ja zajechałem przycisk w kilka tygodni w swoim. Taki urok... Jakoś czas miałem evic vtc mini z górą od ijust2 i to nawet fajne było, potem przesiadłem się na bardziej zaawansowane.
@SScherzo: mozesz cupić za grosze teraz w promocji Joytech AiO - grzałki do tego kosztują 9 zeta i są na stoiskach i wysepkach w galeriach - na promocji kosztuje 67 zeta bodajże, powinno wytrzymać dłużej, aczkolwiek charakterystyka całkiem inna niż w IJust
@SScherzo: no raczej tak, sporo osób (w tym ja) ma manie zbieractwa, na ten moment mam 5 boxów, z 10 parowników i trochę starych, klasycznych egonków, więc w razie awarii jest się czym ratować :) aczkolwiek osobiście nie trafiłem jeszcze nigdy na zasilanie które by mi padło,
@SScherzo: wow - i sprzedali Ci ijust2? On rok wytrzymuje chyba na półce tylko... Niestety - żeby lecieć na sub-ohmach trzeba wydać kasę na zasilanie (a żeby poczuć smak to i na atomizer). Ijust2 to fajny tank na próbę - koszt tygodniowego palenia dla kogoś, kto pali pakę/dzień więc szybko się zwraca.
@blackdog: ja mam jakieś gówno jeszcze teoretycznie, ale już dostawałam szału wcześniej więc po prostu chyba rzucę to w cholerę. nie planowałam rzucać, ale już mnie szczerze #!$%@?ą te problemy z tą elektroniką.
@ej-no-nie-przesadzaj: to nic tylko mieszać samodzielnie - na subomach przewaznie wapuje się niskie zawartości nikotyny - ja kopce 3 teraz - jak mieszasz samodzielnie to koszty liquidu są śmiesznie niskie - 10 ml wychodzi w porywach 2 zeta jak na bogato mieszasz z dużym procentem aromatów, nawet jak to 10 ml przewapujesz dziennie to co to za kasa
@Waspin: tak, oni mi go od razu polecili po przedstawieniu przeze mnie moich oczekiwań. powiedziałam, że chcę najlepszy sprzęt w cenie do 200 złotych, fajny dymek, wyrazisty smak i żeby tak z rok mi służył. no to sobie trzy miesiące popaliłam.
@SScherzo: to juz mogli Ci Suboxa Mini sprzedać, w promocjach u nich chodzi poniżej 200 zeta, bez promocji deczko powyżej 200 - sprawdzony Subtank Mini i do tego zasilanie Kangertecha 50W, bez wodotrysków ale solidne, ja juz blisko rok mam je, raczej ciezkie do zajechania - szkoda, że sie nie spytałaś pod tagiem jak byłaś na kupnie, cośbyśmy znaleźli
@blackdog: no pewnie czeka mnie wkrótce mieszanie bo płacić dziennie 50 zeta za liquid to lekka przesada. Ale na razie sobie testuje rożne smaki, jakieś liquidy ze Stanów żeby zobaczyć co mi najbardziej odpowiada. Tez vapuje 3mg 80VG, próbowałem 6mg z większa ilością glikolu ale nie dalo rady tego palić.
@ej-no-nie-przesadzaj: ja na przykład teraz testuje Black Pom Poma :) ukręconego przed świętami (powinien jeszcze poleżeć, ale co tam)

samodzielne mieszanie to całkowita dowolnośc smakowa - kupujesz kilka armatów popularnych i jedziesz, albo single, albo mixy nawet jakies kosmiczne, fakt, ze zanim zbierzesz kolekcje aromatów dającą jakies powazne pole maneru to trzeba troche siana albo czasu, ale pozniej chulaj dusza - ja na ten moment mam gdzies kolo 30 aromatów, oprócz
@SScherzo: no to słabo trafiłaś, pewnie w okres największego hypu na iJusta2 :) wtedy jeszcze nikt nie podejrzewał, że to takie gówno :) wszyscy się jarali że chmury robi jak ł#!$%@? parowóz i tylko stówa :)